Артем Щербань: В цій компанії я вже 6 місяців. Для тих хто йде в продажі, головне це заробіток. Так от плять тут норм, без затримок. Величезний респект керівництву, за те що прибрали систему штрафів і ввели премії, тепер стало ще краще і стабільніше. Якщо щось не получається, або якісь проблеми, керівництво завжди... 25.06.2026