Замовила цей годинник у чорному кольорі і ще деякі товари. Оплатила все відразу на сайті. Мені передзвонили, підтвердили що все в наявності. Через декілька днів подзвонили знов і сказали що чорного годинника немає, є лише синій. Синій я не хотіла, тому відмовилась. В мене взяли номер картки для повернення коштів, але кошти так і не повернули. Отримавши посилку я зрозуміла чому. Тому що мені відправили синій годинник який я не захотіла. Коробка без плівки, відкрита і порвана. Консультант у чаті сказав що це нова пошта пошкодила пакування і тому я маю розбиратись з ними і закрив чат. І йому було всеодно що початково я звернулась не через пошкодження коробки, а через те, що мені відправили товар від якого я відмовилась ще до відправки. Тепер слухавки не беруть і на повідомлення не відповідають. Сервіс просто жах, ніколи більше не буду замовляти тут нічого і вам не раджу.
Leo-shop жах повний - Отзывы об Интернет-магазин portal24.com.ua
отзыв
Комментарии к отзыву