Сергій Отзыв написан 16 апреля, 2026 год3 просмотра
У мене позитивний досвід з покупкою Скаута через цей магазин. Трактор компактний, у садку між деревами маневрує ідеально.. Плуг, косарку, оприскувач чіплв волоче аж бігом.В комплекті Сервісна книжка, гарантія - все як має бути у офіціалів, хороший зіп ящик з трактором. Зараз напрацював 120 годин, технікою задоволений, сподіваюсь буде й далі радувати.
У мене позитивний досвід - Отзывы об Интернет-магазин Gardenshop
отзыв
Комментарии к отзыву