Сергій Відгук додано 16 квітня, 2026 год3 перегляда
У мене позитивний досвід з покупкою Скаута через цей магазин. Трактор компактний, у садку між деревами маневрує ідеально.. Плуг, косарку, оприскувач чіплв волоче аж бігом.В комплекті Сервісна книжка, гарантія - все як має бути у офіціалів, хороший зіп ящик з трактором. Зараз напрацював 120 годин, технікою задоволений, сподіваюсь буде й далі радувати.
У мене позитивний досвід - Відгуки про Интернет-магазин Gardenshop
відгук
Коментарі до відгуку