Ігор Андрюшенко Отзыв написан 21 февраля, 2026 год8 просмотров
Хороший магазин, толкові консультанти, на пальцях розжували в чому різниця в тракторах, а то в китайцях не зрозуміло, наче всюди 50 сил, а різниця в ціні є за шо не зрозуміло. В кінцевому результаті взяв файтер 504, вже експлуатуємо його на повну, поки задоволені.
Gardenshop відгук - Отзывы об Интернет-магазин Gardenshop
отзыв
Комментарии к отзыву