Ігор Андрюшенко Відгук додано 21 лютого, 2026 год8 переглядів
Хороший магазин, толкові консультанти, на пальцях розжували в чому різниця в тракторах, а то в китайцях не зрозуміло, наче всюди 50 сил, а різниця в ціні є за шо не зрозуміло. В кінцевому результаті взяв файтер 504, вже експлуатуємо його на повну, поки задоволені.
Gardenshop відгук - Відгуки про Интернет-магазин Gardenshop
відгук
Коментарі до відгуку