Василь Симеренко Отзыв написан 25 января, 2026 год5 просмотров
Gardenshop залишив позитивне враження. Був у них на тест драйві і зрозумів що Файтерка на 50 сил це те що мені треба. Трактор привезли можна сказать готовий до роботи, є дрібні моменти по налаштуванню, але менеджер все підказав по телефону, а то перший раз не розібрався. Але тепер все чітко, потроху обкатую, як раз до початку нового сезона пройду обкатку і заміню мастило і будемо пекти ним наповну.
Дякую, все як домовлялись - Отзывы об Интернет-магазин Gardenshop
отзыв
Комментарии к отзыву