Василь Симеренко Відгук додано 25 січня, 2026 год5 переглядів
Gardenshop залишив позитивне враження. Був у них на тест драйві і зрозумів що Файтерка на 50 сил це те що мені треба. Трактор привезли можна сказать готовий до роботи, є дрібні моменти по налаштуванню, але менеджер все підказав по телефону, а то перший раз не розібрався. Але тепер все чітко, потроху обкатую, як раз до початку нового сезона пройду обкатку і заміню мастило і будемо пекти ним наповну.
Дякую, все як домовлялись - Відгуки про Интернет-магазин Gardenshop
відгук
Коментарі до відгуку