East West Euroline

Опубликовано 7 июля, 2023 год
3.7
87 отзывов / 1 392 просмотра
East West Euroline

Дякую за хороший сервіс!

Світлана Світлана 10 марта, 2026 год
Користувався перевезенням з Києва до Познані. Поїздка пройшла добре, зупинки були вчасні, водії відповідальні. Було зручно їхати навіть таку довгу відстань. Дякую за хороший сервіс!

12/10 оцінку б поставив

Олежик Олежик 10 марта, 2026 год
Я їхав з берліну до Хмельницького. Це було супер. Туалет чистий охайний. Водії ввічливі. Нема такого як на інших фірмах хамства. Не знаю про що то люди пишут. Короче все клас
Достоинства:
  1. всі плюси на світі
Недостатки:
  1. нема

Найкращий перевізник

Наталія Наталія 10 марта, 2026 год
Їхала зі Львова до Варшави. Дуже задоволена поїздкою! Автобус чистий, комфортний, водій ввічливий. Виїхали вчасно і приїхали навіть трохи раніше. Рекомендую перевізника, все було організовано на високому рівні.

Задоволена поїздкою

Iryna Iryna 21 февраля, 2026 год
Вперше їхала цим перевізником з Гамбурга до Києва, дуже сумнівалася, оскільки начиталась багато негативних відгуків, але спокусилась на низьку ціну, тому вирішила спробувати поки в одному напрямку. І я була приємно здивована комфортабельні широкі крісла, між якими є дистанція( якщо твій сусід не худенький, то не займе половину твого місця), інтернет працював тільки до Львова, туалет працював всю дорогу (... Читать отзыв Вперше їхала цим перевізником з Гамбурга до Києва, дуже сумнівалася, оскільки начиталась багато негативних відгуків, але спокусилась на низьку ціну, тому вирішила спробувати поки в одному напрямку. І я була приємно здивована комфортабельні широкі крісла, між якими є дистанція( якщо твій сусід не худенький, то не займе половину твого місця), інтернет працював тільки до Львова, туалет працював всю дорогу ( тільки не було води, щоб помити руки, але є вологі серветки), водії відповідали на всі запитання, не хамили. Дійсно була пересадка у Львові ( хоча на сайті не зазначено), але я начиталась коментарів, то була готова. Інший автобус чекали хвилин 20, поки всі вигрузились, а інші загрузились, то це зайняло приблизно годину. Прибули в Київ на дві години пізніше заявленого часу, але це дорога, десь затори були. Взагалі поїздкою залишилася задоволена і відразу замовила квиток в зворотному напрямку, але поїздку відмінили нажаль, мені зателефонували попередили завчасно і запропонували інші варіанти, які нажаль мені не підійшли, тому прийшлося скористатися фліксбусом, ото поїздка була дуже стресова, але то інша історія
Недостатки:
  1. Пересадка

Задоволена поїздкою

lada.kos lada.kos 16 февраля, 2026 год
Дуже задоволена поїздкою! Водій ввічливий та професійний, автобус чистий і комфортний. Доїхали швидко та безпечно. Рекомендую цього перевізника!

10 из 10 отличная поездка

valeria valeria 30 января, 2026 год
Однозначно рекомендую этого перевозчика всем, кто планирует поездку в Польшу. Обязательно воспользуюсь услугами ещё раз!
Отдельная благодарность водителям настоящие профессионалы!! Вежливые, внимательные, всегда помогали пассажирам и следили за безопасностью в пути. Границу прошли организованно и без лишнего стресса.

Поездка оставила только положительные впечатления

Snazhanna Snazhanna 30 января, 2026 год
Хочу искренне поблагодарить перевозчика за отличную поездку из Одессы в Германию. Доехали быстро, без задержек и лишних остановок. Автобус чистый и комфортный, удобные сиденья, работал кондиционер на протяжении всей дороги было уютно и спокойно.

Дякую за сервіс

Olivia Olivia 28 января, 2026 год
Їхала вперше і точно не востаннє. Все чітко по часу, без метушні й «сюрпризів» у дорозі. Автобус чистий, зручний, водії спокійні та ввічливі. Поїздка пройшла легко, навіть не помітила, як доїхали. Дякую за сервіс, який реально приємний

Львів-Варшава Зручно, швидко, комфортно!!!

Гость Гость 28 января, 2026 год
Їхала до Польщі, поїздка пройшла легко й комфортно. Зручно, швидко, чистий автобус. Водії ввічливі та уважні, постійно допомагали й підказували. Дуже приємні враження, із задоволенням поїхала б ще раз 😊

Перевізник вразив мене...

Гость Гость 21 января, 2026 год
Їхала з Гамбурга у Львів, та не мала сильних надій на люксові умови чи щось в тому роді. Але сталось не так як гадалось. Автобус який приїхав, вразив спершу своїм червоним-шикарним виглядом. Але коли зайшла у середину, також здивувалась. Класні сидіння, розетки які були під ними, доступний інтернет, тепло в середині та чисто. Водії ввічливі, цілу дорогу орієнтували по часу... Читать отзыв Їхала з Гамбурга у Львів, та не мала сильних надій на люксові умови чи щось в тому роді. Але сталось не так як гадалось. Автобус який приїхав, вразив спершу своїм червоним-шикарним виглядом. Але коли зайшла у середину, також здивувалась. Класні сидіння, розетки які були під ними, доступний інтернет, тепло в середині та чисто. Водії ввічливі, цілу дорогу орієнтували по часу та лояльно ставились до всіх ситуацій. Дякую за класну поїздку, обовяково поїду з вами ще НЕ раз! ДЯКУЮ!

Хочу поділитися своїм враженням..

Гость Гость 19 января, 2026 год
Їхала цим перевізником до Польщі і хочу поділитися своїм враженням. Спершу трохи хвилювалася, бо довга дорога завжди виснажує, особливо коли їдеш одна, але все пройшло набагато краще, ніж я очікувала. Автобус був чистий і просторий, сидіння зручні, місця вистачало для всього мого багажу. Водії виявилися дуже ввічливими, терплячими та уважними відразу видно, що це професіонали, які люблять свою роботу. Зупинки... Читать отзыв Їхала цим перевізником до Польщі і хочу поділитися своїм враженням. Спершу трохи хвилювалася, бо довга дорога завжди виснажує, особливо коли їдеш одна, але все пройшло набагато краще, ніж я очікувала. Автобус був чистий і просторий, сидіння зручні, місця вистачало для всього мого багажу. Водії виявилися дуже ввічливими, терплячими та уважними відразу видно, що це професіонали, які люблять свою роботу. Зупинки робилися вчасно, дорога була організована чітко, без зайвих затримок. Особливо приємно, що навіть на кордоні водії зберігали спокій і піднімали настрій пасажирам, що дуже допомагає, коли переживаєш через довгу поїздку. Загалом, я залишилася дуже задоволена сервісом, і без сумніву буду радити цього перевізника своїм знайомим і друзям. Подорож пройшла комфортно, без стресу, і я почуваюся, ніби відпочила ще до того, як приїхала до Польщі.

Однозначно буду їх вибирати ще!

Андрій Андрій 19 января, 2026 год
Топчик! Все пройшло супер! автобуси комфортні, водії уважні, окремі сидіння зацінив. Однозначно буду їх вибирати ще!

З власного досвіду ре

Ксеня Ксеня 16 января, 2026 год
Дуже зручна та комфортна поїздка до Польщі. Все чітко організовано, автобус чистий, водії ввічливі. Доїхала швидко і без зайвих хвилювань. Рекомендую!

Задоволені сервісом

Лариса Лариса 14 января, 2026 год
Дякуємо за поїздку до Німеччини. Водії ввічливі, дорога пройшла спокійно та без затримок. Автобус чистий і комфортний. Загалом залишилися задоволені сервісом.

Найкраща моя подорож!

Ірина Ірина 13 января, 2026 год
Рада, що обрала цього перевізника. Їхала з Івано-Франківська до Берліна. Незважаючи на пересадку у Львові, поїздка пройшла дуже комфортно. Все було організовано. В салоні тело, водії супер! Залишилась задоволена на всі 100%.

Поїздка сподобалась, та було супер по зручності

Гость Гость 13 января, 2026 год
Їхала 10.01 з Штутгарта у Львів. Автобус був чистий, було тепло, та весь комфорт був присутній. Дякую водіям за надання чіткої інформації, та розуміння ситуації. Поїздка пройшла чудово, та без затримки. Дякую!

Найкраща поїздка

liliya.popovych liliya.popovych 12 января, 2026 год
Хочу подякувати перевізнику East West Eurolines за чудову поїздку. Їхала зі Львова до Гданська, поїздка пройшла максимально комфортно. Окрема подяка водіям!! Професіонали своєї справи, ввічиві, уважні, приємно їхати з такими людьми. Обовʼязково скористаюсь вашими послугами ще не раз і рекомендую вам.

Задоволена поїздкою

Світлана Світлана 4 декабря, 2025 год
Їхала цією компанією і дуже задоволена.
Поїздка пройшла чудово, водії допомогли з валізами, озвучували кожну зупинку.
Автобус був чистий і комфортний, їхали без затримок.
Обов’язково буду користуватися їхніми послугами ще та рекомендую іншим!

Не було проблем

Олеся Олеся 3 декабря, 2025 год
Все добре мене все задовільнило проблем небуло, а навпаки навіть дуже комфортно все пройшло. Точно рекомендую, не перейматися вам допоможуть якщо що)

Вражена від комфортабельності

Yulia Yulia 3 декабря, 2025 год
Не мала великих очікувань від цієї поїздки, а дарма....
Автобус комфортабельний, весь комфорт який міг бути, зібрали у цьому автобусі. Водії ввічливі, та дуже лояльні. Температура повітря у автобусі їла кофмортною, оскільки водії турбувались про нас, та переписували нас кожну годину чи все в нормі. Якщо коротко, то стало цьому перевізнику 11 з 10. Обовязково ще раз скористаюсь їхніми послугами!)
ewe.ua
Перейти на сайт
Пассажирские перевозки
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 отзыва
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1096 отзывов
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 отзыва
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 отзывов
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 отзывов
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 отзывов
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 отзывов
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 отзывов
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
372 отзыва