Лариса Шаган Отзыв написан 23 мин 41 сек назад1 просмотр
У нас була поїздка з Туреччини до Івано-Франківська, то туди з дорогою все було добре, а назад це жах. Спочатку в аеропорту Анталії водій вирішив стати не на те місце на паркуванні, яке вказано в квитку і під палючим сонцем в обід, з дитиною і валізами його шукали, але тоді хоть автобус був пристойний. Далі наш перевізник вирішив зекономити кошти на трансфері Чернівці-Івано-Франківськ і 13 пасажирів з даного автобуса в Сонячному Березі пересадити в прямий автобус-корито!!! до Франківська. Але ж на тих місцях, що вказав нам водій були уже продані квитки, на його прохання ми пересіли на інші. В Золотих Пісках далі забирали людей і знову ці місця були в їхніх квитках. Сам водій і не думав вирішувати проблему, просто ходив туди сюди. Окремо хочу звернути увагу на стан транспорту: все поламане, крісла або роз'їжджаються самовільно в бік, або заклинені, кондиціонер на верньому поверсі не працює, одній жінці від цього ставало погано, ми їхали з відкритими люком в спеку, бо так, хоть трішки був доступ повітря. Старлінк не працював, бо перез виїздом здали в ремонт. Такий автобус явно не можна ставити на рейс міжнародного сполучення, бо ще і закипав мотор. Ми оплачуємоємо поїздку в повному розмірі і очікуємо на нормальне відношення і послугу, за яку оплатили. Наголошу тут вина не так водіїв, а саме перевізника!!!
Недостатки:
Жахливий стан автобуса та недобросовісна робота перевізника
Скарга на перевізника - Отзывы о E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
отзыв
Комментарии к отзыву