Олена Отзыв написан 15 января, 2026 год4 просмотра
Замовляла зимову курточку.Відправили,як і обіцяли на протязі 1-3днів.Якість куртки дуже хороша,а ціна ще краща😉.Дуже приємний продавець,ввічливий,хоч я й трохи поморочила голову😁.Дякую,гарних вам продажів!!!
Сучасні речі - Отзывы о @daria.tyretskaya инстаграм-магазин
отзыв
Комментарии к отзыву