Андрiй

Андрiй

Украина
1 Отзывов
0 Комментариев
0 Репутация
Последний визит: 12 января, 2020 год С нами с 12.01.2020
Салтовский мясокомбинат отзывы

Салтовский мясокомбинат

5
Андрей: Нормальні ковбаси. Іноді купую і сосиски. Іноді і мяско яке. В цілому задоволений.
Смак нормальний. А так щоб траплялися якісь кістки або хрящі - то ні, таког оне було. Так що як на мене ок.  
12.01.2020