Андрiй

Андрiй

Украина
1 Відгуків
0 Коментарів
0 Репутація
Останній візит: 12 січня, 2020 год З нами з 12.01.2020
Салтовский мясокомбинат отзывы

Салтовский мясокомбинат

5
Андрей: Нормальні ковбаси. Іноді купую і сосиски. Іноді і мяско яке. В цілому задоволений.
Смак нормальний. А так щоб траплялися якісь кістки або хрящі - то ні, таког оне було. Так що як на мене ок.  
12.01.2020