Не ведіться на покупку товарів. Оператор дуже красиво все розповідає, рекламує, наголошуючи, що якщо товар не підійде, можете повернути без проблем. Але при поверненні товару починаються проблеми. 1. В посилці відсутня заява на повернення товару. 2. Оператори включають "мороз" і не перетелефоновують (хоча по вхідних бачать по базі від кого надходить дзвінок). 3. На Телефон, який вказаний на посилці - вхідні дзвінки заблоковані. 4. Ніякої реакції на повідомлення, які відправленні на сайт інтернет магазину. 5. За Товар, який повернули гроші НЕ ВІДШКОДУВАЛИ до цього часу! І на звязок ніякий більше оператор не виходив. ТОМУ, НЕ ПОПАДАЙТЕСЯ НА ЇХНІ РЕКЛАМИ І ТОВАР ПО ЗАВИЩЕНИМ ЦІНАМ ТА ЩЕ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ!!!
ШАХРАЇ недобросовісний продавець - Відгуки про Пять звезд (П'ять зірок) интернет-магазин
відгук
Коментарі до відгуку