Працюю тут вже десь 4 місяці. Спочатку трохи переживала, як усе буде, але дарма. Колектив чудовий, завжди можна щось запитати й тобі підкажуть. Подобається, що немає постійного напрягу чи відчуття, що ти сам по собі. Робота зрозуміла, а коли бачиш результат своєї роботи це теж приємно.
Відгук від мене - Відгуки про СТО Автосервіс «Куратор.ЮА»
відгук
Коментарі до відгуку