Відгук від мене - Відгуки про СТО Автосервіс «Куратор.ЮА»

СТО Автосервіс «Куратор.ЮА»
Відгук додано 11 хв 26 сек тому 1 перегляд
Працюю тут вже десь 4 місяці. Спочатку трохи переживала, як усе буде, але дарма. Колектив чудовий, завжди можна щось запитати й тобі підкажуть. Подобається, що немає постійного напрягу чи відчуття, що ти сам по собі. Робота зрозуміла, а коли бачиш результат своєї роботи це теж приємно.
Переваги:
  1. дружній і готовий допомогти колектив
  2. зрозумілі робочі процеси
  3. стабільність і своєчасна виплата зарплати
  4. можливість розвиватися та вчитися новому
  5. комфортна атмосфера без зайвої бюрократії
Недоліки:
  1. не побачила




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


СТО Автосервіс «Куратор.ЮА»
Всі відгуки

4.9 5
57 відгуків / 1838 переглядів
СТО Автосервіс «Куратор.ЮА»
СТО Автосервіс «Куратор.ЮА»

СТО
​IRON SERVICE
​IRON SERVICE

Рейтинг: 4.5
4 відгука
​СТО АИС Киев Днепровский
​СТО АИС Киев Днепровский

Рейтинг: 4.8
6 відгуків
СТО ELEMENT
СТО ELEMENT

Рейтинг: 4.8
8 відгуків
​СТО AVSTO
​СТО AVSTO

Рейтинг: 5
6 відгуків
СТО IDService
СТО IDService

Рейтинг: 4.9
7 відгуків
​СТО «КиевВосток»
​СТО «КиевВосток»

Рейтинг: 4.6
8 відгуків
СТО Frant
СТО Frant

Рейтинг: 5
7 відгуків
СТО AutoHub
СТО AutoHub

Рейтинг: 4.8
6 відгуків
​СТО «Масленка»
​СТО «Масленка»

Рейтинг: 4.8
6 відгуків
СТО Хрущ
СТО Хрущ

Рейтинг: 4.6
7 відгуків