Відгук від мене - Отзывы о СТО Автосервис «Куратор.ЮА»

СТО Автосервис «Куратор.ЮА»
Отзыв написан 8 мин 37 сек назад 1 просмотр
Працюю тут вже десь 4 місяці. Спочатку трохи переживала, як усе буде, але дарма. Колектив чудовий, завжди можна щось запитати й тобі підкажуть. Подобається, що немає постійного напрягу чи відчуття, що ти сам по собі. Робота зрозуміла, а коли бачиш результат своєї роботи це теж приємно.
Достоинства:
  1. дружній і готовий допомогти колектив
  2. зрозумілі робочі процеси
  3. стабільність і своєчасна виплата зарплати
  4. можливість розвиватися та вчитися новому
  5. комфортна атмосфера без зайвої бюрократії
Недостатки:
  1. не побачила




Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


СТО Автосервис «Куратор.ЮА»
Все отзывы

4.9 5
57 отзывов / 1838 просмотров
СТО Автосервис «Куратор.ЮА»
СТО Автосервис «Куратор.ЮА»

СТО
​IRON SERVICE
​IRON SERVICE

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
​СТО АИС Киев Днепровский
​СТО АИС Киев Днепровский

Рейтинг: 4.8
6 отзывов
СТО ELEMENT
СТО ELEMENT

Рейтинг: 4.8
8 отзывов
​СТО AVSTO
​СТО AVSTO

Рейтинг: 5
6 отзывов
СТО IDService
СТО IDService

Рейтинг: 4.9
7 отзывов
​СТО «КиевВосток»
​СТО «КиевВосток»

Рейтинг: 4.6
8 отзывов
СТО Frant
СТО Frant

Рейтинг: 5
7 отзывов
СТО AutoHub
СТО AutoHub

Рейтинг: 4.8
6 отзывов
​СТО «Масленка»
​СТО «Масленка»

Рейтинг: 4.8
6 отзывов
СТО Хрущ
СТО Хрущ

Рейтинг: 4.6
7 отзывов