Катерина Відгук додано 5 травня, 2026 год7 переглядів
Хочу лишити відгук про Салтівський (київський) мясокомбінат в м. Біла Церква. Продукція - ок, АЛЕ обслуговування продавців - це повний треш! В точках за адресою: б-р Олександрійський 137 (на зупинці), та Олександрійський 84 (навпроти Маршалка) дівчата-продавці просто жахливі, постійно грублять, роблять вигляд, ніби ти прийшов до них додому. Якщо стоїть черга, беруть людей поза нею, неодноразово таке було. Керівництву варто переглянути продавців, бо інколи не хочеться лишній раз заходити в магазин через них.
Салтівський в Білій Церкві - Відгуки про Салтівський м'ясокомбінат
відгук
Коментарі до відгуку