Катерина: Хочу лишити відгук про Салтівський (київський) мясокомбінат в м. Біла Церква. Продукція - ок, АЛЕ обслуговування продавців - це повний треш! В точках за адресою: б-р Олександрійський 137 (на зупинці), та Олександрійський 84 (навпроти Маршалка) дівчата-продавці просто жахливі, постійно грублять, роблять вигляд, ніби ти прийшов до них додому. Якщо стоїть... 05.05.2026
Катерина: Коткретно точка в м. Біла Церква, Олександрійський бульвар 137, в магазині постійно грублять та хамлять постійним покупцям, дівчата дуже НЕприємні, таке відчуття, що я прийшла до них додому, а вони наче селючки якісь, про етикет спілкування не чули, постійно злі і так далі. Навіть не хочеться заходити саме в той... 17.04.2025