Жахливі продавчині та обслуговування! - Відгуки про Салтівський м'ясокомбінат

Салтівський м'ясокомбінат
Відгук додано 17 квітня, 2025 год 19 переглядів
Коткретно точка в м. Біла Церква, Олександрійський бульвар 137, в магазині постійно грублять та хамлять постійним покупцям, дівчата дуже НЕприємні, таке відчуття, що я прийшла до них додому, а вони наче селючки якісь, про етикет спілкування не чули, постійно злі і так далі. Навіть не хочеться заходити саме в той магазин.
1 згоден



Коментарі до відгуку

Олег 2 липня, 2025 год
А найбільше дратує - це дуже повільне обслуговування


Салтівський м'ясокомбінат
Всі відгуки

2.7 5
213 відгуків / 30648 переглядів
Салтівський м'ясокомбінат
Салтівський м'ясокомбінат

Виробництво м'ясної продукції
Глобино
Глобино

Рейтинг: 1.2
222 відгука
ТМ Мясная гильдия
ТМ Мясная гильдия

Рейтинг: 3.4
108 відгуків
Мясная лавка, ТМ
Мясная лавка, ТМ

Рейтинг: 1.7
40 відгуків
Ятрань
Ятрань

Рейтинг: 2
75 відгуків
МК "М'ясный"
МК "М'ясный"

Рейтинг: 2.1
106 відгуків
​Агрохолдинг МХП
​Агрохолдинг МХП

Рейтинг: 2.7
7 відгуків
ФХ «Світ М'яса»
ФХ «Світ М'яса»

Рейтинг: 3
2 відгука
Мясокомбинат юбилейный
Мясокомбинат юбилейный

Рейтинг: 1.5
45 відгуків
Укрптахосервис
Укрптахосервис

Рейтинг: 3.5
21 відгук
ООО "УПГ-ІНВЕСТ" (ТМ "Сяйвір")
ООО "УПГ-ІНВЕСТ" (ТМ "Сяйвір")

Рейтинг: 1
1 відгук