Салтівський м'ясокомбінат відгуки клієнтів / страница 2

Салтівський м'ясокомбінат відгуки клієнтів
Салтівський м'ясокомбінат
2.7 5
190 відгуків / 30656 переглядів
Важливо! З метою актуальності, рейтинг і результати відгуків, які відображаються на графіку, обчислюються на підставі 100 останніх відгуків
Відгуки з позначкою "Проблема вирішена" не враховуються

Спасибо за возможность работать

Матвієнко Вікторія Матвієнко Вікторія 15 жовтня, 2024 год
Когда война началась, пришлось переехать в Киев((( бросив вообще всё даже работу. Думала, что с моей любимой конторой уже не получится больше работать, но вдруг они сами вышли на связь и предложили поудалёнке поработать. Это реально была спасательная поддержка в такое жёсткое время. Теперь опять на своей должности, только в другом месте, и я реально благодарна за такую возможность.

Благодарна команде

Ольга Василенко Ольга Василенко 14 жовтня, 2024 год
Когда сократили мою должность, я думала, что останусь без работы, но наш супер отдел персонала быстро нашел для меня вакансию в другом отделе. Благодаря им я продолжила работу на предприятии. Эта компания ценит своих работников и поддерживает их в сложные моменты. Благодарна команде Салтовского мясокомбината за поддержку и возможность остаться частью большого коллектива, ребята вы огонь!))

Рекомендую всем попробовать!

Людмила Олеговна Людмила Олеговна 14 жовтня, 2024 год
Хочу поделиться своим впечатлением от продукции Салтовского мясокомбината, которую я регулярно покупаю в Харькове. Всегда радует отличное качество и вкус мясных изделий, все свежее, ароматное и вкусное! Особую благодарность хочу выразить продавцам, которые всегда радушны, внимательны и готовы помочь с выбором. Рекомендую всем попробовать!

Дякую за вашу роботу та якісну продукцію

Nataly_05 Nataly_05 10 жовтня, 2024 год
Тут ковбаси, сосиски, м'ясні делікатеси завжди свіжі та надзвичайно смачні! Продавчиня Наталія Василівна (людина вогник) завжди привітна та готова допомогти з вибором і дати корисну пораду. Приємно бачити таке ставлення до клієнтів) Дякую за вашу роботу та якісну продукцію, яку хочеться купувати знову і знову!

Продавчині.

Marina Marina 7 жовтня, 2024 год
м. Дніпро. Магазин на зупинці Карла Роде ( по.Металургів). Це просто жах якийсь! Навчіть своїх продавчинь дотримуватися дистанції зі своїми покупцями, якщо я кожного для купляю тут , наприклад, хліб, то це не значить, що я їм "подружка", - необов'язково пхати носа в моє особисте життя, та ще й триндіти щось за спиною. Поряд з магазином " ліца кавказской... Читати відгук м. Дніпро. Магазин на зупинці Карла Роде ( по.Металургів). Це просто жах якийсь! Навчіть своїх продавчинь дотримуватися дистанції зі своїми покупцями, якщо я кожного для купляю тут , наприклад, хліб, то це не значить, що я їм "подружка", - необов'язково пхати носа в моє особисте життя, та ще й триндіти щось за спиною. Поряд з магазином " ліца кавказской національності" продають овочі, ці продавчині стоять з цими " мужчинами" на порозі магазину, курять, та розводять плітки, замість того, щоб мовчки займатися своєю роботою! Розвели на зупинці гадюшник! Ця х"рня там постійно, склалося враження, що керівництво навмисне туда ставить на роботу самого " копченого продавця" за конкурсом;) Я буду жаліться куди потрібно

Завжди все на висоті

Ілона Ілона 2 жовтня, 2024 год
Часто заходжу в магазин на Щербаківського, 72, коли буваю в Києві. Атмосфера приємна, продавчиня Олена Григорівна завжди допоможе з вибором. Асортимент м'яса хороший — свіже, якісне, та й ціни нормальні. Задоволена покупками, тут завжди можна знайти щось підходяще.

Раджу всім киянам!

Макар Макар 30 вересня, 2024 год
Відкрив для себе Салтівський м'ясокомбінат у Києві по ул Щербаківського 72 та тепер не уявляю свої покупки без їхньої продукції! М'ясо завжди свіже, якісне та дуже смачне. Асортимент широкий, на будь-який смак. Особливо хочу відзначити продавця Олену Григоріївну, вона завжди привітна та готова допомогти з вибором. Раджу всім киянам скуштувати продукцію Салтівського м'ясокомбінату, впевнений, ви будете задоволені!

Найсмачніша ковбаса

Натали12 Натали12 23 вересня, 2024 год
Нещодавно відкрила для себе магазин на Щербаківського, 72. Скажу чесно, була приємно здивована. Продукція завжди свіжа і дуже смачна, відчувається, що все якісне. Особливо сподобались ковбаси та сири — прямо як у бабусі в селі. Окремо хочу подякувати продавчині Олені Григорівні — завжди привітна і допоможе вибрати найкраще. Рекомендую всім, хто цінує свіжі продукти

Ковбаса тут смачна

Пономарчук Віра Пономарчук Віра 16 вересня, 2024 год
Ми завжди заходимо до магазину на вул. Щербаківського, 72 і купуємо там смачну ковбаску. Мені подобається, що у них завжди вся продукція свіжа, а магазин чистий та доглянутий. Плюс, там дуже ввічливий продавець Олена, вона завжди підкаже та розповість за будь-яку продукцію і навіть може порадити, що краще взяти, на свій смак. Ковбаса тут смачна та на смак реально м'ясна,... Читати відгук Ми завжди заходимо до магазину на вул. Щербаківського, 72 і купуємо там смачну ковбаску. Мені подобається, що у них завжди вся продукція свіжа, а магазин чистий та доглянутий. Плюс, там дуже ввічливий продавець Олена, вона завжди підкаже та розповість за будь-яку продукцію і навіть може порадити, що краще взяти, на свій смак. Ковбаса тут смачна та на смак реально м'ясна, таку і дітям не страшно давати.

Додаток "Рулька"

Олена Олена 7 вересня, 2024 год
Хто не в курсі, Рулька - це мобільний додаток і програма лояльності від Салтівського МК. І от цікаве питання: чому жодного разу продавці магазинів Салтівського МК не запропонували зняти накопичені бонуси, як це роблять в супермаркетах типу Класс чи ЧудоМаркет. Чи то мені такі продавці трапляються? Рульку при покупці питають, бали там накопичуються, але коли продавцю при розрахунку потрібні якісь... Читати відгук Хто не в курсі, Рулька - це мобільний додаток і програма лояльності від Салтівського МК. І от цікаве питання: чому жодного разу продавці магазинів Салтівського МК не запропонували зняти накопичені бонуси, як це роблять в супермаркетах типу Класс чи ЧудоМаркет. Чи то мені такі продавці трапляються? Рульку при покупці питають, бали там накопичуються, але коли продавцю при розрахунку потрібні якісь дрібні кошти, то просять пошукати, про бонуси на картці ніхто не згадує, не дивляться чи є там в мене на картці що списати і власне списати ніколи не пропонують. І кожного разу нагадуєш сам, ще й не факт що спишуть, бо не всі продавці, як я помітила, розуміють як воно там те списання працює. Таке собі

М. Полтава, а не важливо , яке місто, думаю скрізь так в Салтівському!

Ирина Плыгачёва Ирина Плыгачёва 20 серпня, 2024 год
Зайшла купити свинячі ребра, цінник так і називався. Але до чотирьох реберець йшов впридачу кілограм сала без ребер.Попросила відрізати, відповіли що ми Вам відріжемо сало, томущо його без ребер потім ніхто не купить. Я ще такого не чула і не бачила! Рродавайте такий товар як сало з елементами кісток! Просто шок!

Хамське відношення, обман на товарі

Інесса Інесса 18 серпня, 2024 год

Сьогодні 18.08.24 в магазині за адресою м.Полтава, вул.Івана Мазепи, на поліклініці, поруч з поліклінікою магазин, продавець по хамські відповідала на питання про дані сосиски. Я замовила "прикопчені", цінник лежить зовсім на інших сосисках, іншого вигляду. А продавець дає мені ті, які зі "скоринкою", там цінник на 45 грн дешевше. А рахує мені по ціні прикопчених. При культурному зверненні... Читати відгук
Салтовский мясокомбинат - Хамське відношення, обман на товарі
Сьогодні 18.08.24 в магазині за адресою м.Полтава, вул.Івана Мазепи, на поліклініці, поруч з поліклінікою магазин, продавець по хамські відповідала на питання про дані сосиски. Я замовила "прикопчені", цінник лежить зовсім на інших сосисках, іншого вигляду. А продавець дає мені ті, які зі "скоринкою", там цінник на 45 грн дешевше. А рахує мені по ціні прикопчених. При культурному зверненні чому вона мені важить інші сосиски , які є дешевші, я почула сурову російську мову і хамське відношення з боку продавця, що вона все правильно робить, і купу непотрібного тексту, що в неї товар пропадає, потім їй за нього платити. Взагалі це не зрозуміло, при чому я до цього, якщо я зробила замовлення??!. Прийшлося їй пояснити як спілкуватися з покупцями, і зробити це на "русском языке ", бо адекватно по українській мові вона не розуміє і наїжає. Прошу звернути увагу керівництва на даний магазин. Я так зрозуміла сьогодні ця чорнява хамка передає зміну, бо з нею була інший продавець, яка переважувала товар і не вмішувалася в конфлікт. Я показала декілька разів на вітрину і просила пояснити чому мені зважують інший товар, а продають його дорожче, вона нічого не пояснила. Якщо не буде прийнятих мір, то буду приходити і тероризувати даного продавця, поки вона не пояснить чому надурює людей, або поки не навчиться нормально спілкуватися!!!!!

Хороший магазин з якісною продукцією

Олена Олена 8 квітня, 2024 год
Хороша, якісна продукція. Широкий асортимент. Зручна локація магазину для мене. Привітні продавці. Рекомендую.

Обвес покупателей на 20-40 грамм на каждом товаре

Kio Seo Kio Seo 25 березня, 2024 год

На каждом весовом товаре сверху навешивается от 20 до 40 грамм веса. Горячая линия принимает заявки, фиксирует обращения, но результатов это не дает. Контрольные закупки во всех торговых точках под вывеской «Салтовский мясокомбинат», не выполнялись, но похоже обвешивание практикуется по всей сети.
Факт обвешивания дважды зафиксирован в с. Розсошенцы, Полтавская обл. м-н 51.
Действия персонала:
1. Продавец не... Читати відгук
Салтовский мясокомбинат - Обвес покупателей на 20-40 грамм на каждом товаре
На каждом весовом товаре сверху навешивается от 20 до 40 грамм веса. Горячая линия принимает заявки, фиксирует обращения, но результатов это не дает. Контрольные закупки во всех торговых точках под вывеской «Салтовский мясокомбинат», не выполнялись, но похоже обвешивание практикуется по всей сети.
Факт обвешивания дважды зафиксирован в с. Розсошенцы, Полтавская обл. м-н 51.

Действия персонала:

1. Продавец не согласен перевесить товар на других весах. Потому что работает только со своими весами.
2. Горячая линия просто принимает заявки и на этом все. Что говорит о том, что сеть знает об обвешивании покупателей в своих торговых точках.
Доказать или принудить магазин к компенсации обвеса на товаре проблематично. Продавец свои деньги отдавать покупателю не желает. Сама торговая точка в этом также не заинтересована.

Вывод

В связи с отсутствием со стороны государства реального надзора над качеством розничной торговли покупатель только сам несет ответственность за то, что и где он покупает. Поэтому покупать нужно либо в крупных торговых сетях (в которых существует внутренний контроль качества и забота о репутации), либо у частников, которые лично отвечают за свой товар и за качество обслуживания.
Как еще наказывают покупателей на весе? Фасованную продукцию в фабричные упаковке, например, куриные чипсы «Хо перекусити 500 г.» при покупке всей пачки взвешивают вместе с упаковкой, что равняется уже не 500 граммам, как указано на упаковке, а 534 граммам. Т.е. покупатель оплачивает дополнительно 34 гамма упаковочных материалов по цене мясных деликатесов.

Прийміть міри

Олександр Олександр 21 березня, 2024 год
Доброго дня, дуже невдоволений вашим магазином у Ржищеві.20.03 купив м'ясо приніс додому,а воно воняє тухлим,навіщо таким торгувати?І та продавчиня(Ліля) запевняє,що воно свіже.Продавчині теж не ввічливі,стоять не довольні.Завжди кисле лице,типу чого ти прийшов.На цій зміні не вперше купую зіпсований товар.Дуже прикро.

Хамство продавца, Харьков, Гв.Широнинцев 61а

Юлия Юлия 21 березня, 2024 год
Магазин, Харьков,СМК Гвардейцев Широнинцев 61а.
18 марта 2024 года я, как обычно (через день,на суммы не меньше 500 грн....) совершала покупки в вашем магазине (чай,хлеб,копчёности,яйца.. )и приобрела вашу продукцию в виде вареной колбасы,попросив 1 кг. На весы мне достали кусок внизу холодильника где находится варенька, уже в завязанном пакете "маечка" с весом 800 с чем то грамм. Утром... Читати відгук
Магазин, Харьков,СМК Гвардейцев Широнинцев 61а.
18 марта 2024 года я, как обычно (через день,на суммы не меньше 500 грн....) совершала покупки в вашем магазине (чай,хлеб,копчёности,яйца.. )и приобрела вашу продукцию в виде вареной колбасы,попросив 1 кг. На весы мне достали кусок внизу холодильника где находится варенька, уже в завязанном пакете "маечка" с весом 800 с чем то грамм. Утром достав из холодильника этот кусок,разорвав на нем пакет, почувствовала характерный, кислый запах продукта,что указывало на не свежесть продукта.Глянув на срок хранения ещё было 10 дней до его окончания. Естественно такой продукт я не рискую даже пробовать,а тем более давать его ребенку. Придя в магазин, чтоб его вернуть и купить свежий продукт,ваша сотрудница отреагировала не адекватно,начала нервничать и превращать ситуацию в конфликт.Я ей предложила понюхать колбасу и естественно она стала отрицать ,что в ней присутствует какой либо запах, и указывать,что срок ещё не прошел и она свежайшая, при этом судорожно стягивала часть заводской упаковки,где срок хранения с колбасы. Видимо ваш сотрудник не знает правил хранения продуктов и по какой причине они могут портится до окончания срока годности.Позвонив менеджеру она стала врать о том,что мне просто не нравится ваша продукция и я пришла видимо от нечего делать, когда я пыталась говорить о том, что это не правда,она стала затыкать мне рот ,в это время зашёл ещё один покупатель и она не стесняясь продолжала нервничать и кричать в мою сторону ,чтоб я закрыла рот потому,как я ей видимо мешала врать начальству. Когда я сказала ,что видимо я в этом магазине больше покупать ничего не буду,ее ответ был резкой фразой -"Да пожалуйста!" Хамство высшей степени!
Переваги:
  1. Вкусная продукция ,если она свежая.
Недоліки:
  1. Продавцы хамы,врут!

Хамят на кассе

Ольга Ольга 2 лютого, 2024 год
На ст м. Индустриальная ,в магазине на базаре ,на кассе с мясом стоит не адекватная кассирша ,всем хамит и грубо отвечает .
И постоянно .
С бабушек и дедушек популярно стоит и смеётся .

Прострочка и залежалый товар

Олена Олена 28 січня, 2024 год
Хочу залишити відгук. Магазин на Героїв Праці на алеї біля метро,напроти 28 будинку. 2 роки щоденно ходила тільки туди,після зміни постійних продавців в магазині постійно жах. Пару разів приносила просто склизьку ковбасу!!!!! А також сьогодні дали прострочений кефір. І це все для дитини!!! Жах,ніколи більше туди не ногой та знайомим теж розповім!!!

Жах. Дуже погана продукція.

Александр Александр 19 січня, 2024 год
Купив ошийок. Магазин біля Океану. Салтівка.
Вранці купляв а у вечорі вже дуже смерділо і покрилось якоюсь слизька.
Переваги:
  1. Нема
Недоліки:
  1. Багато.
1 згоден 1 не згоден

Продукція та персонал

Ксенія Ксенія 18 січня, 2024 год
Задоволена персоналом , якісна продукція , швидко обслуговують клієнтів, продавці бездоганно виконують свою роботу .

Жахливий персонал

Тетяна Тетяна 17 січня, 2024 год
М. Харків, магазин м. Індустріальна. Продавці хамки (до того ж явно хворі на ГРВІ) та не додають решту
Недоліки:
  1. Персонал

Відмінна продукція, класний сервіс

Валерія Валерія 16 січня, 2024 год
Приємно відзначити, що завжди можна розраховувати на якісний асортимент та свіжість продуктів. М'ясо завжди надзвичайно соковите та ніжне, а великий вибір допомагає знайти саме те, що потрібно.
Також вражає привітний та допоміжний персонал. Дівчата, які завжди готові допомогти порадою та підібрати найкращі варіанти! Саме це робить моє відвідування магазину дуже приємним.
Так тримати!
Переваги:
  1. Великий асортимент, свіжі продукти, привітні продавці!
Недоліки:
  1. Не має

Я шокирована за того что нельзя сделать возврат средств за покупку если цена тебя не устраивает

Светлана Светлана 13 січня, 2024 год
Здраствуйте подскажите пожалуйста я потребитель постоянная покупательница ваших магазинов Салтовского мясокомбината не могу сделать возврат средств на товар причина которой является не устраивает цена на купленный товар? Где такое виданно? Что если пельмени просрочены то только тогда можно сделать возврат товара? А если дорого и цена меня не устраивает то тогда нельзя ? Что за бред скажите пожалуйста ? Мы... Читати відгук Здраствуйте подскажите пожалуйста я потребитель постоянная покупательница ваших магазинов Салтовского мясокомбината не могу сделать возврат средств на товар причина которой является не устраивает цена на купленный товар? Где такое виданно? Что если пельмени просрочены то только тогда можно сделать возврат товара? А если дорого и цена меня не устраивает то тогда нельзя ? Что за бред скажите пожалуйста ? Мы живем в средневековье или как? При чем здесь просроченный товар или хороший это что то меняет разве?
Переваги:
  1. Хорошие товары большой выбор
Недоліки:
  1. Нет возврата средств,продавец ничего не решила не придприняла ничего сама лично была не компетентна и кричала в трубку мужа я слышала ее крики она не была вежлива

Магазин отличный и продукция,Но!

Татьяна Татьяна 4 січня, 2024 год
Хочу обратить внимание работодателя при выборе сотрудников -продавцов ).в г.Фастове на привокзальной , прекрасный магазин ,товара вдоволь , женщины полненькие давно и честно советуют и работают ,но взяли на роботу девчуну молодую по имени Наташа , которая в глаза улыбается как родная, только в жизни не так ,что я даже заходить не буду туда из-за неё ,знаючи её мужа... Читати відгук Хочу обратить внимание работодателя при выборе сотрудников -продавцов ).в г.Фастове на привокзальной , прекрасный магазин ,товара вдоволь , женщины полненькие давно и честно советуют и работают ,но взяли на роботу девчуну молодую по имени Наташа , которая в глаза улыбается как родная, только в жизни не так ,что я даже заходить не буду туда из-за неё ,знаючи её мужа и семейство,и то чем они занимаются ,они бывшие мои соседи, улетучились Слава богу . Дождусь когда всё вылезет само наружу .
Переваги:
  1. Отличный магазин всё было вкусно ?

все на вищому рівні

Zhjckfd Zhjckfd 3 січня, 2024 год
Я вражений високою якістю продукції та обслуговування на "Салтовському м'ясокомбінаті"! Смачне м'ясо, натуральні інгредієнти та великий вибір продуктів вражають своєю якістю. Переконався у високому стандарті безпеки та гігієни, що є найважливішим для мене як споживача.

Гарна продукція , ввічливий і кваліфікований персонал

Світлана Світлана 27 грудня, 2023 год
Не знаю як кому, а мені дуже подобається магазин з продукцією даного мʼясокомбінату . Все завжди свіже і смачне. Персонал ввічливий , ніколи не помічала за ними шахрайства. Завжди порадять що краще взяти , постійно беру продукцію для донечки , бо знаю , що в них відмінна якість , перевірена на собі.
Особлива любов до вареної ковбаси лікарська фабіус❤️❤️❤️... Читати відгук
Не знаю як кому, а мені дуже подобається магазин з продукцією даного мʼясокомбінату . Все завжди свіже і смачне. Персонал ввічливий , ніколи не помічала за ними шахрайства. Завжди порадять що краще взяти , постійно беру продукцію для донечки , бо знаю , що в них відмінна якість , перевірена на собі.
Особлива любов до вареної ковбаси лікарська фабіус❤️❤️❤️ рекомендую однозначно!!!!

Салтівський м'ясокомбінат

Lili Lili 19 грудня, 2023 год
Як що обираю ковбасні вироби, то тільки вироби Салтівського м'ясокомбіната. Продавці завжди пропонують та допомогають з вибором. Ввічливе обслуговування.
Переваги:
  1. Подобається якість та різноманітність, ввічливі продавці.

салтівський

Андрій Вячеславович Андрій Вячеславович 15 грудня, 2023 год
Відвідую їхній магазин майже щодня. Дуже смачна та свіжа продукція. Продавці також професіонали, можуть під сказати та допомогти з вибором.
Переваги:
  1. великий вибір асортименту
Недоліки:
  1. інколи кусаються ціни
1 згоден

Поведінка продавців.

Анна Анна 12 грудня, 2023 год
Продавці в місті Харківська 32 міста Суми курять біля входу вмагазин поруч. Не миючи руки і не дизинфікуючи потім продають ковбасу. Скагри адміністраціі були озвучені ,але ніяки дій не має. Мабуть адміністрація не має впливу на підлеглих. На зауваження не курити біля входу в магазин увага не звертається! Прошу звязатися зі мною вищу адміністрвцію мережі магазинів.В противному випадку я буду... Читати відгук Продавці в місті Харківська 32 міста Суми курять біля входу вмагазин поруч. Не миючи руки і не дизинфікуючи потім продають ковбасу. Скагри адміністраціі були озвучені ,але ніяки дій не має. Мабуть адміністрація не має впливу на підлеглих. На зауваження не курити біля входу в магазин увага не звертається! Прошу звязатися зі мною вищу адміністрвцію мережі магазинів.В противному випадку я буду викладати пости з відгуками в соціальні мережі
1 згоден 1 не згоден

Завышенные цены дорогая сеть!

Сильные Духом Сильные Духом 5 грудня, 2023 год
Цены дороже чем везде цена цветной капусты 179 гривень килограмм для сравнения АТБ 69.
И так на любой товар всё дороже чем где-либо!
Недоліки:
  1. Цены дороже чем где-либо.
Салтівський м'ясокомбінат
Салтівський м'ясокомбінат
Рейтинг 2.7 з 5 на підставі 190 відгуків

Виробництво м'ясної продукції
Глобино
Глобино

Рейтинг: 1.2
222 відгука
ТМ Мясная гильдия
ТМ Мясная гильдия

Рейтинг: 3.4
108 відгуків
Мясная лавка, ТМ
Мясная лавка, ТМ

Рейтинг: 1.7
40 відгуків
Ятрань
Ятрань

Рейтинг: 2
75 відгуків
МК "М'ясный"
МК "М'ясный"

Рейтинг: 2.1
106 відгуків
​Агрохолдинг МХП
​Агрохолдинг МХП

Рейтинг: 2.7
7 відгуків
ФХ «Світ М'яса»
ФХ «Світ М'яса»

Рейтинг: 3
2 відгука
Мясокомбинат юбилейный
Мясокомбинат юбилейный

Рейтинг: 1.5
45 відгуків
Укрптахосервис
Укрптахосервис

Рейтинг: 3.5
21 відгук
ООО "УПГ-ІНВЕСТ" (ТМ "Сяйвір")
ООО "УПГ-ІНВЕСТ" (ТМ "Сяйвір")

Рейтинг: 1
1 відгук