Перший незалежний сайт відгуків України
РУС
/
УКР
Вхід / реєстрація
Видалення відгуків
Зворотний зв'язок
Про нас
Угода користувача
Політика конфіденційності
РУС / УКР
Написати відгук
Головна
›
Компанії
›
Виробництво м'ясної продукції
›
Салтівський м'ясокомбінат
Жах. Дуже погана продукція. - Відгуки про Салтівський м'ясокомбінат
Поширити відгук
Відповісти автору
Згоден з автором
Не згоден з автором
Поскаржитись
Сторінка відгука
Александр
Відгук додано
19 січня, 2024 год
3
перегляда
Купив ошийок. Магазин біля Океану. Салтівка.
Вранці купляв а у вечорі вже дуже смерділо і покрилось якоюсь слизька.
Переваги:
Нема
Недоліки:
Багато.
1
згоден
1
не згоден
Відповісти
Написати
відгук
9
Поширити
213
Всі відгуки
Коментарі до відгуку
На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора
Салтівський м'ясокомбінат
Всі відгуки
2.7
5
213
відгуків
/ 30656 переглядів
Відмінно
Добре
Нормально
Погано
Жахливо
Всі відгуки
Салтівський м'ясокомбінат
Виробництво м'ясної продукції
Виробництво м'ясної продукції
Глобино
Рейтинг: 1.2
222 відгука
ТМ Мясная гильдия
Рейтинг: 3.4
108 відгуків
Мясная лавка, ТМ
Рейтинг: 1.7
40 відгуків
Ятрань
Рейтинг: 2
75 відгуків
МК "М'ясный"
Рейтинг: 2.1
106 відгуків
Агрохолдинг МХП
Рейтинг: 2.7
7 відгуків
ФХ «Світ М'яса»
Рейтинг: 3
2 відгука
Мясокомбинат юбилейный
Рейтинг: 1.5
45 відгуків
Укрптахосервис
Рейтинг: 3.5
21 відгук
ООО "УПГ-ІНВЕСТ" (ТМ "Сяйвір")
Рейтинг: 1
1 відгук
Ще виробництво м'ясної продукції
Угода користувача
Політика конфіденційності
Видалення відгуків
Вебмайстрам
Зворотний зв'язок
Про нас
Медицина
Клініки
Ліки
Препарати для схуднення
Контрацептиви
Компанії
Вантажоперевезення
Авиакомпании
Оператори мобільного зв'язку
Страхові компанії
TV та кіно
Фільми
Телепередачі
Телеканали
Шоу-програми
Магазини
Продовольчі супермаркети
Будівельні гіпермаркети
Косметика і парфюмерія
Товари для дітей
IT і інтернет
Інтернет-магазини
Інтернет провайдери
Соціальні мережі
Комп'ютерні ігри
Автомобілі
АЗС
СТО
Автомагазини
Моторні масла
Контакти
Україна, Київ
Телефон:
+38 (095) 446-97-19
E-mail:
[email protected]
Всі права захищені.
© 2010-2026 Відгук™
Жах. Дуже погана продукція. - Відгуки про Салтівський м'ясокомбінат
Вранці купляв а у вечорі вже дуже смерділо і покрилось якоюсь слизька.
відгук
Коментарі до відгуку