Жах. Дуже погана продукція. - Відгуки про Салтівський м'ясокомбінат

Салтівський м'ясокомбінат
Відгук додано 19 січня, 2024 год 3 перегляда
Купив ошийок. Магазин біля Океану. Салтівка.
Вранці купляв а у вечорі вже дуже смерділо і покрилось якоюсь слизька.

Переваги:
  1. Нема
Недоліки:
  1. Багато.
1 згоден 1 не згоден



Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Салтівський м'ясокомбінат
Всі відгуки

2.7 5
213 відгуків / 30656 переглядів
Салтівський м'ясокомбінат
Салтівський м'ясокомбінат

Виробництво м'ясної продукції
Глобино
Глобино

Рейтинг: 1.2
222 відгука
ТМ Мясная гильдия
ТМ Мясная гильдия

Рейтинг: 3.4
108 відгуків
Мясная лавка, ТМ
Мясная лавка, ТМ

Рейтинг: 1.7
40 відгуків
Ятрань
Ятрань

Рейтинг: 2
75 відгуків
МК "М'ясный"
МК "М'ясный"

Рейтинг: 2.1
106 відгуків
​Агрохолдинг МХП
​Агрохолдинг МХП

Рейтинг: 2.7
7 відгуків
ФХ «Світ М'яса»
ФХ «Світ М'яса»

Рейтинг: 3
2 відгука
Мясокомбинат юбилейный
Мясокомбинат юбилейный

Рейтинг: 1.5
45 відгуків
Укрптахосервис
Укрптахосервис

Рейтинг: 3.5
21 відгук
ООО "УПГ-ІНВЕСТ" (ТМ "Сяйвір")
ООО "УПГ-ІНВЕСТ" (ТМ "Сяйвір")

Рейтинг: 1
1 відгук