Не рекомендую!!! - Відгуки про Плантація Рослин "Vovk"

Плантація Рослин "Vovk"
Відгук додано 29 квітня, 2025 год 4 перегляда
Отримала саджанці від плантації "Vovk", це просто біль, занадто виснажені, стебла потемніли. Ще й не врахували знижку. На повідомлення не відповіли, не перепросили. Дуже недобросовісний продавець. Розчарована! Плантация Растений Vovk - Не рекомендую!!! Плантация Растений Vovk - Не рекомендую!!! Не рекомендую!!!
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Слабкі саджанці, відсутній зворотній зв'язок




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Плантація Рослин "Vovk"
Всі відгуки

1.9 5
42 відгука / 1651 перегляд
Товари для саду та городу
Твой Дом и Сад+
Твой Дом и Сад+

Рейтинг: 4.6
257 відгуків
Flora Shop
Flora Shop

Рейтинг: 1.7
32 відгука
​Интернет-магазин «АгроЛан»
​Интернет-магазин «АгроЛан»

Рейтинг: 5
2 відгука
​Интернет-магазин VitaSad
​Интернет-магазин VitaSad

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин ROMZEUS
Интернет-магазин ROMZEUS

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин Agrozon
Интернет-магазин Agrozon

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин MAMO MARKET
Интернет-магазин MAMO MARKET

Рейтинг: 5
1 відгук