Жахливо, не рекомендую... - Відгуки про Плантація Рослин "Vovk"

Плантація Рослин "Vovk"
Відгук додано 20 серпня, 2024 год 96 переглядів
Замовив саджанець троянди на штамбі, заплатив 800 грн., прийшов наполовину сухий з пошкодженою прикореневою шийкою та дуже слабкою кореневої системою. На всі мої запити щодо якості саджанця представниця плантації Вовк запевнила, що слід просто поливати і саджанець прийдеться. В підсумку викинуті кошти і нерви. Ні в якому разі не рекомендую, тільки втрата коштів та часу...




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Плантація Рослин "Vovk"
Всі відгуки

1.9 5
42 відгука / 1651 перегляд
Товари для саду та городу
Твой Дом и Сад+
Твой Дом и Сад+

Рейтинг: 4.6
257 відгуків
Flora Shop
Flora Shop

Рейтинг: 1.7
32 відгука
​Интернет-магазин «АгроЛан»
​Интернет-магазин «АгроЛан»

Рейтинг: 5
2 відгука
​Интернет-магазин VitaSad
​Интернет-магазин VitaSad

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин ROMZEUS
Интернет-магазин ROMZEUS

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин Agrozon
Интернет-магазин Agrozon

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин MAMO MARKET
Интернет-магазин MAMO MARKET

Рейтинг: 5
1 відгук