Марія Відгук додано 10 березня, 2026 год27 переглядів
Відправили не те замовлення, на прохання менеджера забрала повністю посилку і повернула той товар, який не правильно прислали легким поверненням, щоб вони не оплачували доставку. Вже другий день як посилку забрали з пошти, але вона магічним чудом зависла десь і не приїхала на склад. Моє замовлення (правильне) так і не висилали,поки склад не отримав неправильне. Пропоную ще раз замовити теж саме і вони відправлять, ще раз заплатити їм і чекати хтозна скільки на замовлення. Не рекомендую, на клієнтів їм срати, деякі менеджери по телефону не вміють спілкуватися!
Нам щиро прикро, що у вас склалася така неприємна ситуація та що ваш досвід співпраці з нашим магазином виявився негативним. Просимо вибачення за помилку з відправленням товару та за незручності, які виникли під час повернення і очікування правильного замовлення.
Іноді статус посилки може затримуватися в системі перевізника, навіть якщо її вже забрали з відділення, але ми розуміємо, що для клієнта це виглядає як затягування процесу. Нам дуже шкода, що вам довелося чекати та витрачати свій час на вирішення цієї ситуації.
Дякуємо за ваш відгук — він допомагає нам звернути увагу на проблемні моменти та покращувати сервіс.
Жахливий магазин - Відгуки про Інтернет-магазин Sirco
відгук
Коментарі до відгуку
Нам щиро прикро, що у вас склалася така неприємна ситуація та що ваш досвід співпраці з нашим магазином виявився негативним. Просимо вибачення за помилку з відправленням товару та за незручності, які виникли під час повернення і очікування правильного замовлення.
Іноді статус посилки може затримуватися в системі перевізника, навіть якщо її вже забрали з відділення, але ми розуміємо, що для клієнта це виглядає як затягування процесу. Нам дуже шкода, що вам довелося чекати та витрачати свій час на вирішення цієї ситуації.
Дякуємо за ваш відгук — він допомагає нам звернути увагу на проблемні моменти та покращувати сервіс.