Національний Інститут Раку відгуки клієнтів / страница 11

Київ, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Національний Інститут Раку відгуки клієнтів
Національний Інститут Раку
3.5 5
1770 відгуків / 695108 переглядів
Важливо! З метою актуальності, рейтинг і результати відгуків, які відображаються на графіку, обчислюються на підставі 100 останніх відгуків
Відгуки з позначкою "Проблема вирішена" не враховуються

Куранов Юрій Юрійович

Ольга Ольга 3 травня, 2023 год
Куранови Юрій Юрійович дуже хороший лікар.А ще він дійсно не байдужий до долі пацієнтів. Особливо хочу відмітити його людяність і чесність, бо на жаль дуже багато стикалися з байдужістю лікарів

Прошу допомогти

Гость Гость 30 квітня, 2023 год
У моєї бабусі рак десен, пішло далі на шію, збільшені лімфовузли. Потрібна операція. Скільки вона може коштувати? Може хтось може підказати? Дякую.

Вдячність за важку працю

Керобян О.М. Керобян О.М. 25 квітня, 2023 год
Дуже вдячна за проведенну операцію в проктологічному відділенні,яку провів талановитий хірург і прекрасна людина Бурлака Антон Анатолійович моєму чоловікові,це лікар,навіть від слов якого становиться краще.Щиро вдячна всьому колективу відділення,лікуючиму лікарю Верониці Олеговні,всім сестричкам та санітарочкам,дякую і бажаю всім здоров'я
Переваги:
  1. Професійність,доброта,компетентність
Недоліки:
  1. Немає

где принимает Лялькин Сергей Анатольевич

Гость Гость 19 квітня, 2023 год
Добрый день.
Подскажите пожалуйста, где именно принимает Лялькин Сергей Анатольевич в институте рака? Ехать будем с Одессы и ни разу не были в институ. подскажите плиз куда идти там в какое отделение? и нужно ли в регистратуре регистрироваться для того,чтобы попасть к нему на прием?

Рак передміхурової залози!!!! Порадьте лікаря!!!!!

noroxaya@gmail.com [email protected] 14 квітня, 2023 год
Доброго вечора! Порекомендуйте лікаря з яким можна буде проконсультуватись більш детально!!!!!! Тату 58 років. Діагноз: рак передміхурової залози. Вперше зіткнулися з такою хворобою і цим інститутом.

Захворювання онкології

Марія Марія 7 квітня, 2023 год
Порекомендуйте в національному інституті раку лікаря хірурга по захворюванню голівки підшлункової залози.

Кравець Олег Володимирович прооперував моєму тату рак язика

Гость Гость 28 березня, 2023 год
Хочу залишити відгук про лікаря Кравець Олега Володимировича , який в Національному інстититуті раку лікував мого тата 65років (рак 3 ступені язика) Можливо комусь ця інформація стане в нагоді.
5 років назад у мого тата було виявлено рак 3 ступеню язика, пухлина займала майже всю площу язика і видаленню підлягав весь орган. Олег Володимирович не просто професіонал , він... Читати відгук
Хочу залишити відгук про лікаря Кравець Олега Володимировича , який в Національному інстититуті раку лікував мого тата 65років (рак 3 ступені язика) Можливо комусь ця інформація стане в нагоді.
5 років назад у мого тата було виявлено рак 3 ступеню язика, пухлина займала майже всю площу язика і видаленню підлягав весь орган. Олег Володимирович не просто професіонал , він ГЕНІЙ. Бо провести таку складну операцію з пластикою язика міг хіба що сам Творець. Замість язика була пришита частина м'яза з грудної клітки, так реабілітація була дуже складною. Але тато може самостійно їсти і говорити. Хіба ж це не чудо! Ми згадуємо Кравця Олега Володимировача з великою вдячністю! Що правда з лікарем не просто було спілкуватись, ну генії, вони такі з ними не просто, але нехай Вас це бентежить, бо знайте, що ви в руках ПРОФІ.
Після операції тато пройшов курс променевої терапії і тут я НЕ порекомендую Інститут раку, апарат постійно ламався, порядку у відділенні немає, ми змушені були проходити променеву в клініці Лісод, це було на той час дорого, але якісне обслуговування і після відділення променевої терапії в Інституті раку, здавалося курортом.
Після лікування пройшло 5 років, тато себе почуває добре, ще трудиться на городі і отримує задоволення від життя. І тут я хочу ще додати, що дуже важливий настрой самого онкохворога на позитив і на вдале лікування! Бажаю всім здоров'я

Подяка лікарям

Гость Гость 26 березня, 2023 год
Велика подяка завідувачу відділення онкопроктології Звіричу В.В. та лікуючому лікарю Рудь І.М., які не відмовили у лікуванні моїй матері та врятували її, коли інші вже відмовляли. Рудь І.М. може сваритись, проте він дуже уважний лікар.

Потрібна допомога

Inna Inna 17 березня, 2023 год
Доброго дня, поставили діагноз на КТ : Tumor печени, вероятно гцр. Лимфаденопатия ворот печени, вторичного генеза.
Підкажіть будь ласка до кого звернутися, за допомогою??😭

Підкожіть до якого лікаря звернутися за допомого! Після операції поставили діагноз рак сигмовидної к

Людмила Людмила 16 березня, 2023 год
Підкажіть будь ласка до якого лікаря звернутися за допомого! Після операції поставили діагноз рак сигмовидної кишки з метастазами в печінці (пухлину вирізали, метастази вирізати всі незмогли).

Хочу щиро подякувати хірургів-онкологів онко-проктологічного відділенн

Коваль Наталія Коваль Наталія 15 березня, 2023 год
Професіонали-віртуози,хірурги-онкологи:Звірич Віталій Васильович,Рудь Ігор Миколайович і анестезіолог Віктор Федорович.Ви дали шанс і надію на життя!Ви професіонали і ЛІКАРІ від Бога!
Переваги:
  1. Уважні,доброзичливі,професіонали.

Лікар від бога

Гость Гость 14 березня, 2023 год
Це дійсно кращий із кращих, лікар який чітко розуміє і знає що потрібно. Ми до нього потрапили, не розуміючи що нам робити. Володимир Михайлович нам все чітко роз'яснив, розповів про всі можливі варіанти нашої ситуації. Незважаючи на сильну зайнятість лікар приділяю увагу своїм пацієнтам. Ми дуже вдячні Совенку В.М. за його працю, за його знання, за відношенням.

Худший врач

Анастасия Анастасия 9 березня, 2023 год
Ужасный врач, который только то и делает что наживаеться на пациентах. Если про коррупцию и хамское отношение - Вам к нему. Цены за консультацию пишут на листочке. На операцию предлагают ложиться сразу. Ту операцию, которую хотел делать он моему дедушке, по анализам делать было просто противопоказано, что подтвердили ещё 3 других врача. Последствия после неё были ли бы необратимыми. Деньги... Читати відгук Ужасный врач, который только то и делает что наживаеться на пациентах. Если про коррупцию и хамское отношение - Вам к нему. Цены за консультацию пишут на листочке. На операцию предлагают ложиться сразу. Ту операцию, которую хотел делать он моему дедушке, по анализам делать было просто противопоказано, что подтвердили ещё 3 других врача. Последствия после неё были ли бы необратимыми. Деньги для него и его сына привыше всего. Желаю, чтобы он так помучался. Не советую!

жах жах жах

Людмила Людмила 7 березня, 2023 год
Відношення настільки хамське, що навіть не уявляла, що таке може бути. Махмудов Ельдар проктолог, навіть розмовляти не захотів, у вас нет рака, будет придете....і зразу дав телефон в приватну клініку до своєї знайомої за великі гроші. Після цього я пішла до іншого спеціаліста в місцеву лікарню і мені сказали терміново робити операцію. На людей кричать, вимагають скрізь гроші, в лабораторію... Читати відгук Відношення настільки хамське, що навіть не уявляла, що таке може бути. Махмудов Ельдар проктолог, навіть розмовляти не захотів, у вас нет рака, будет придете....і зразу дав телефон в приватну клініку до своєї знайомої за великі гроші. Після цього я пішла до іншого спеціаліста в місцеву лікарню і мені сказали терміново робити операцію. На людей кричать, вимагають скрізь гроші, в лабораторію несеш аналіз і тут же с вас 300 гривень, если хотите бістро, звичайно не через касу. Мені цікаво, невже ніхто цього не знає і чому на це не звертають увагу.

Потрібна допомога

Тетяна Тетяна 4 березня, 2023 год
Тато 62 роки, рак легень правої верхньої долі з метастазом в наднирник, по гістології плоскоклітинний рак. До кого звернутися?

Вдячність за життя!

Гордєєв Ярослав Гордєєв Ярослав 25 лютого, 2023 год
Хочу висловити щиру подяку моєму лікарю - Пастушенко Яну Валерійовичу!!Коли зрозуміли,що щось не так зі здоров'ям ,намагались розібратись у Запоріжжі,за містом проживання. Але тільки згаїли час. Цілий місяць ніхто не міг зрозуміти що відбувається з організмом, і поставити діагноз.
Коли потрапили до Яна Валерійовича, то відчули полегшення: професіоналізм, сучасне бачення лікування, компетентність та позитив. Зрозумів одразу-я в руках надійного... Читати відгук
Хочу висловити щиру подяку моєму лікарю - Пастушенко Яну Валерійовичу!!Коли зрозуміли,що щось не так зі здоров'ям ,намагались розібратись у Запоріжжі,за містом проживання. Але тільки згаїли час. Цілий місяць ніхто не міг зрозуміти що відбувається з організмом, і поставити діагноз.
Коли потрапили до Яна Валерійовича, то відчули полегшення: професіоналізм, сучасне бачення лікування, компетентність та позитив. Зрозумів одразу-я в руках надійного лікаря.
Завдяки тому,що він запропонував поставити внутрішній катетер (для хіміотерапії), ми змогли зберегти цілісність моїх вен.
За рахунок правильного призначення лікування, вже через 3 сеанси хіміотерапії на ПЕТ КТ були неймовірні результати.
Вже 2 роки,як закінчилось лікування ,і зараз проходжу планові огляди. І Ян Валерійович завжди на зв'язку!
Хотілось би подякувати всім лікарям та персоналу Інституту раку! Ставлення до пацієнтів на вищому рівні . Немає тривожного стану, але занепокоєння. Всі націлені на результат- ваше одужання!
Тому, рак- це не вирок!Але чим швидше ви прийдете до Інституту раку, та звернетесь за компетентною допомогою- тим швидше настане процес одужання!
Щиро дякую Інституту раку, Пастушенко Яну Валерійовичу, та всьому персоналу!

Чапик Иванна Иваннивна,профессионал своего дела.

Гость Гость 22 лютого, 2023 год
Хочу щиро подякувати відділенню пухлин легень та середостіння,а саме
Чапик Иванна Ивановна.Це Лікарь від Бога.
Направили на видалення лімфовузла для дослідження.
Потрапив до Іванни Іванівни.Вона одразу прийняла дуже швидко і зрозуміло пояснила,що робити і що буде далі.Операція пройшла успішно.
Могу сказать так: професіоналізм,відповідальність,людяність,уважна до деталей,при любому зверненні дає відповідь,і консультацію.
Від щирого серця бажаю Вам та Вашій родині міцного... Читати відгук
Хочу щиро подякувати відділенню пухлин легень та середостіння,а саме
Чапик Иванна Ивановна.Це Лікарь від Бога.
Направили на видалення лімфовузла для дослідження.
Потрапив до Іванни Іванівни.Вона одразу прийняла дуже швидко і зрозуміло пояснила,що робити і що буде далі.Операція пройшла успішно.
Могу сказать так: професіоналізм,відповідальність,людяність,уважна до деталей,при любому зверненні дає відповідь,і консультацію.
Від щирого серця бажаю Вам та Вашій родині міцного здоров'я,безмежного щастя,родинного затишку,здійснення мрій.
А також окрема подяка відділенню,дякую людям,що Ви там працюете.
Переваги:
  1. Зауважень не мае

Вдячність за роботу!

Шелудько Ганна Шелудько Ганна 19 лютого, 2023 год
Висловлю щиру вдячність за злагоджену сумлінну працю, доброту, турботу, відповідальне відношення до виконання своїх посадових обов'язків всьому медичному персоналу відділення радіології з блоком брахітерапії. З великим задоволенням хочеться відзначити високий професіоналізм, людяність, співчуття до людського горя, моральну підтримку хворих: професорки Іванкової Валентини Степанівни, завідувачки відділенням Барановської Лідії Михайлівни. Безмежно вдячна лікарю-радіологу Отрощенко Ірині Петрівні, яка відмінно поєднує професійні знання з... Читати відгук Висловлю щиру вдячність за злагоджену сумлінну працю, доброту, турботу, відповідальне відношення до виконання своїх посадових обов'язків всьому медичному персоналу відділення радіології з блоком брахітерапії. З великим задоволенням хочеться відзначити високий професіоналізм, людяність, співчуття до людського горя, моральну підтримку хворих: професорки Іванкової Валентини Степанівни, завідувачки відділенням Барановської Лідії Михайлівни. Безмежно вдячна лікарю-радіологу Отрощенко Ірині Петрівні, яка відмінно поєднує професійні знання з практичними уміннями і навиками. Завжди уважна, стримана, компетентна і доброзичлива. Щоденно цікавиться станом здоров'я хворих, виважено відноситься до рекомендацій, посилаючись на медичні обстеження, що вселяє надію хворим на одруження. Дякую медсестрі Гайдамаченко Ларисі Вікторівні за теплоту, увагу, вміння заспокоїти і підбадьорити. Успіхів вам на професійній ниві!
І нехай вдячність пацієнтів надихає вас до високих результативних показників вашої неоціненної праці. Всього вам світлого, доброго, чистого!
Ваша пацієнтка-Шелудько Г. Г.

Лікар отоларинголог-онколог

Гость Гость 18 лютого, 2023 год
Висловлюю подяку лікарям:Гілка Олена Олександрівна та Ольга Володимирівна, на жаль прізвище не запам‘ятала, за їх професіоналізм, уважність та людяність. Щаслива, що потрапила саме до них

ЛЮБОВ до життя

ЛЮБОВ ЛЮБОВ 18 лютого, 2023 год
Я хочу висловити подяку Ярославі Юрївні,дякуючи її я живу третій рік ,а прогнозували два тижні , ось ця молоденька лікарка як сонечко зігріває мене і дає надію на життя.ЇЇ професійність ,людяність , дають сили жити далі.Дякую БОГУ що в нас є така лікарка як Ярослава Юрївна .
Переваги:
  1. Прфесійніст,порядність.чуйність.уважність.

Отзыв о работе медперсонала

Гость Гость 15 лютого, 2023 год
Благодарим коллектив Национального института рака за прекрасное отношение , профессиональный подход и позитивный настрой в борьбе с онкологическим заболеванием желудка моего мужа .

Потрібна допомога

Олена Олена 10 лютого, 2023 год
Здраствуйте!Була кіста гайморової пазухи,прооперували,зробили гістологію,потім імуногістохімію,ставлять міконазальну меланому.До кого звернутись?😭
Переваги:
  1. ...
Недоліки:
  1. ...

Потрібна допомога

Люда Люда 6 лютого, 2023 год
У тата рак шкіри. Підкажіть будь ласка лікаря? Потрібно удалити підключичні і надключичні лімфоузли. Наш лікар не береться робити таку операцію.
Підкажіть гарного лікара.
Переваги:
  1. Консультація
Недоліки:
  1. Часу мало

Подскажите пожалуста,у меня на ноге ,там где голень или липома или образование плюс еще варикозное р

Гость Гость 5 лютого, 2023 год
Подскажите пож у меня на ноге,там где голень или липома или образование плюс еще варикоз и это уплотнение давит на вену.подскажите координаты врача который удалил бы это образование,врача опытного и отзывчивого

Совенко Володимир Михайлович

Романова Світлана Романова Світлана 31 січня, 2023 год
Дуже лояльний, людяний, розуміючий, розумний і досвідчений лікар, надзвичайно крутий майстер своєї справи!good
Відповідає на всі питання, які турбують пацієнта.
Детально пояснює усе, що стосується вашої хвороби чи проблеми.
Дуже турботливо ставиться до своїх пацієнтів, завжди цікавиться, як ваше самопочуття.
Профі в хірургії! максимально акуратні шви.

Запитання?

Леся Леся 25 січня, 2023 год
Доброго дня, підкажіть будь ласка, де можливо дізнатися яка буде вартість лапароскопії нирок у Вашому інституті?
Завчасно дякую.

Задоволена

Гость Гость 24 січня, 2023 год
Хочу подякувати зав. ендоскопічного відділення Разумійко І.В. за професіоналізм, чуйність, оперативність, людяність. Ірина Володимирівна надала максимум інформації по обстеженню, відповіла на всі питання та допомогла визначитися з подальшим лікуванням.
Велике дякую !

Відділення стравоходу і шлунку

Лактіна Наталя Лактіна Наталя 23 січня, 2023 год
Висловлюю найщиріші слова подяки відділенню стравоходу і шлунку, а саме зав.від. Кондрацькому Ю. М., лікарю
Добржанському О. Ю., та
лікарю-інтерну Андрію Владиславовичу.
Це справжні професіонали своєї справи, справжня команда, спеціалісти від Бога.
Дякую за колосальну допомогу, за чуйність, за якісне лікування людей з такими складними діагнозами, за професіоналізм у своїй справі.
Весь медичний персонал від молодших медичних... Читати відгук
Висловлюю найщиріші слова подяки відділенню стравоходу і шлунку, а саме зав.від. Кондрацькому Ю. М., лікарю
Добржанському О. Ю., та
лікарю-інтерну Андрію Владиславовичу.
Це справжні професіонали своєї справи, справжня команда, спеціалісти від Бога.
Дякую за колосальну допомогу, за чуйність, за якісне лікування людей з такими складними діагнозами, за професіоналізм у своїй справі.
Весь медичний персонал від молодших медичних сестер до чергуючих лікарів – чуйні, людяні, сумлінні, доброзичливі, організовані.
Дякую, що є такі лікарі в нашій країні!
Бажаю Вам всього найкращого і лише вдячних пацієнтів.

Дякую за все

Шелипова Оксана Шелипова Оксана 23 січня, 2023 год
Ваша врівноваженність, спокій та впевненість, Ваш
відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення, просто рятують життя пацієнтам.
Ви — майстер своєї справи!
Все це про Вас, Ян Валерійович!
Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля та поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність.
Якби не ви, хто знає, як моя доля склалася б... Читати відгук
Ваша врівноваженність, спокій та впевненість, Ваш
відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення, просто рятують життя пацієнтам.

Ви — майстер своєї справи!

Все це про Вас, Ян Валерійович!

Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля та поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність.

Якби не ви, хто знає, як моя доля склалася б далі...

Низький Вам уклін і величезна, не маюча кордонів подяка

P.S.
І ще нарешті, хоч тут, бо віч-на-віч не завжди вдається висловити подяку медичним сестричкам відділення гематології:

Всім-всім без винятку, в тому числі і старшої медсестрі.

На здивування дуже чудове ставлення та безмежна турбота.

У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Але Ви вдень і вночі були поруч.

Ви всі в цьому інстітуті просто ангели-охоронці в білих халатах

Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами та приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі та гарного настрою!

Катеринич А.А.

гость гость 16 січня, 2023 год
У меня о Катериниче осталось не хорошее впечатление, хотя обращалась к нему, услышав положительный отзыв....да и тут на форуме его расхваливают(уж не по "заказу" ли?).... и в нескольких частных клиниках он ищет\записывает на прием ("наш пострел везде поспел")
Мне он показался забронзовевшим, циничным, безразличным к пациенту "доктором", который возомнил себя таким светилой, что считает допустимым свысока указывать,... Читати відгук
У меня о Катериниче осталось не хорошее впечатление, хотя обращалась к нему, услышав положительный отзыв....да и тут на форуме его расхваливают(уж не по "заказу" ли?).... и в нескольких частных клиниках он ищет\записывает на прием ("наш пострел везде поспел")
Мне он показался забронзовевшим, циничным, безразличным к пациенту "доктором", который возомнил себя таким светилой, что считает допустимым свысока указывать, вычитывать\воспитывать пациентку .....забывая что он на работе(оплачиваемой государством, пациентом или владельцем клиники), а не благодетель и благотворитель.
Интересно какая у него категория, звания( неужто защитил хотя бы кандидатскую\ докторскую?, о профессорской степени уже молчу), научные работы, изобретения,, КПК, статьи и т.п. для такого самомнения?
Он нес какую-то чушь, пыль в глаза, много слов и "ни о чем"... сомневаюсь в его опыте и реальном профессионализме.
Національний Інститут Раку
Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку,... детальніше

Рейтинг 3.5 з 5 на підставі 1770 відгуків
Адреса: Київ, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Телефон: 044 257 9315
Клініки
Евмакс, медицинский центр
Евмакс, медицинский центр

Рейтинг: 4.2
46 відгуків
Стоматология Astra Dent
Стоматология Astra Dent

Рейтинг: 3.2
514 відгуків
Медицинский центр Mediland (Медиленд)
Медицинский центр Mediland (Медиленд)

Рейтинг: 4.5
182 відгука
Клиника "Добрый прогноз"
Клиника "Добрый прогноз"

Рейтинг: 3.9
158 відгуків
Стоматология Клуб 32
Стоматология Клуб 32

Рейтинг: 4.8
11 відгуків
Інститут серця (Институт сердца)
Інститут серця (Институт сердца)

Рейтинг: 2.2
11 відгуків
Bogomolets Clinic
Bogomolets Clinic

Рейтинг: 4.9
255 відгуків
Клиника Оберіг
Клиника Оберіг

Рейтинг: 4.6
379 відгуків
СантаЛен
СантаЛен

Рейтинг: 4.4
539 відгуків