Національний Інститут Раку відгуки клієнтів

Київ, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Національний Інститут Раку відгуки клієнтів
Національний Інститут Раку
3.5 5
1770 відгуків / 695089 переглядів
Важливо! З метою актуальності, рейтинг і результати відгуків, які відображаються на графіку, обчислюються на підставі 100 останніх відгуків
Відгуки з позначкою "Проблема вирішена" не враховуються

Столярова Оксанаріївгм

Гость Гость 13 годин 5 хв тому
Хочу висловити щиру подяку Оксані Юріївні Столяровій за високий професіоналізм, уважність та людяне ставлення. Це лікар, яка не лише має глибокі знання, а й уміє підтримати пацієнта у складний момент. Дякую за детальне пояснення, спокійний підхід і турботу. Такі лікарі вселяють надію та довіру. Бажаю Оксані Юріївні здоров’я, сил і подальших успіхів у її важливій роботі.

Отзыв об организованном процессе консультаций и обследования в НИР

Колесник О.Ю. Колесник О.Ю. четвер, 25 червня
Наберитесь сил, терпения, "здоровья", чтобы попасть на лечение, гарантированное государством в НИР.
1. Чтобы попасть на консультацию в принципе не много надо – взять направление от лечащего записаться на консультацию (очередь к специалисту до 2х недель)
2. После консультации пройти: КТ, МРТ, гистология - ждать 2 -3 недели
3. Повторна консультация – 1 -2 недели
4. Пройти «комитет» – 1 неделя (на... Читати відгук
Наберитесь сил, терпения, "здоровья", чтобы попасть на лечение, гарантированное государством в НИР.
1. Чтобы попасть на консультацию в принципе не много надо – взять направление от лечащего записаться на консультацию (очередь к специалисту до 2х недель)
2. После консультации пройти: КТ, МРТ, гистология - ждать 2 -3 недели
3. Повторна консультация – 1 -2 недели
4. Пройти «комитет» – 1 неделя (на комитете утверждают курс лечение, возможность установки порта для проведения химиотерапии)
5. Ждать установки порта 3 -4 недели
6. Желательно дать1 неделю для приживания порта.

ИТОГО: в среднем 11 -12 недель (!) 3 месяца ожиданий бесплатного лечения!
Это очень много, так как при лечении онкологии каждый день важен!

Процесс организовано так – бесплатного жди 3 месяца или договаривайся «индивидуально», плати, так как больному хочется побыстрее начать лечение.

В институте бардак - врачей очень мало, кого ни спроси (рекомендуют на формах) – доктор уже не работает в институте, уволился. Что за политика такая у руководства….?, везде очередь...

ХАОС и БАРДАК!

Дуже гарний і професійний лікар

Гость Гость четвер, 25 червня
Дуже професійний лікар - говорить і призначає обстеження тільки по суті. Завжди відповідає на дзвінки.

Костриба Олексій Іванович - остерігайтеся! Негідник і шахрай.

Інна Інна середа, 24 червня
Костриба Олексій Іванович - людина абсолютно некомпетентна. Операції у нього зазвичай успішні там де це нескладно, або взагалі не потребує оперативного втручання. Але люди у стані відчаю віддають йому останнє. Тому має чималий стабільний неофіційний дохід. Навіть за невдалі операції, яких у нього переважна кількість.У моєму випадку Костриба Олексій Іванович наполягав на видаленні частини грудей. В Ізраїльській клініці мені груди... Читати відгук Костриба Олексій Іванович - людина абсолютно некомпетентна. Операції у нього зазвичай успішні там де це нескладно, або взагалі не потребує оперативного втручання. Але люди у стані відчаю віддають йому останнє. Тому має чималий стабільний неофіційний дохід. Навіть за невдалі операції, яких у нього переважна кількість.У моєму випадку Костриба Олексій Іванович наполягав на видаленні частини грудей. В Ізраїльській клініці мені груди зберегли. виявилося, що це непотрібно. Бех хімії. Без препаратів із ужасними побочками. Вартість - дешевша, ніж загнув Костриба. Щоправда прелеліт + проживання, але це того варте. Враховуючи численні скарги на Кострибу, можливо варто такого недолікаря не лише позбавити ліцензії, а й ініціювати фінансову перевірку статків його та сім'ї до відповідності його доходів.

Пепенін Микита Олексійович

Гость Гость середа, 17 червня
Хочу висловити щиру подяку лікарю Пепеніну Микиті Олексійовичу за професіоналізм та уважне ставлення. Лікар детально пояснив усі питання та надав необхідні рекомендації. Приємно вразили його доброзичливість, чуйність і відповідальність у роботі. Бажаю подальших успіхів, професійного розвитку та вдячних пацієнтів.Рекомендую як фахівця та людину.

Виховуйте медсестер!

Огеєнко В А. Огеєнко В А. середа, 17 червня
Лікарі просто чудові люди і професіонали своєї справи. Рекута Аліна Сергіївна і Човган Олександр Євгенович - велика подяка і особиста повага. Саме заради них хоча б одну зірку поставила.
А от медсестри, що капають хімію і імунотерапію - просто немає слів. Вперше приїхали, годину сиділи чекали. Кілька разів підходила, казала, що ми вперше, просила пояснити, як тут усе працює -... Читати відгук
Лікарі просто чудові люди і професіонали своєї справи. Рекута Аліна Сергіївна і Човган Олександр Євгенович - велика подяка і особиста повага. Саме заради них хоча б одну зірку поставила.
А от медсестри, що капають хімію і імунотерапію - просто немає слів. Вперше приїхали, годину сиділи чекали. Кілька разів підходила, казала, що ми вперше, просила пояснити, як тут усе працює - чи викликають, чи самим підходити, скільки і де чекати, чи є час вийти, якщо довго і тд - мені кілька разів сказали просто "чекайте, вам ще довго чекати", а на третій раз пішли погрози -"ще раз запитаєте, я не знаю, що зроблю, поїдете додому". Я в шоці. Людина на візочку, 84р, сидить чекає, я вибачилась, питаю акуратно, а у відповідь таке скотиняче ставлення. Виховуйте персонал!!! Бо народні байки про "інститут Мрака" всі більше знаходять підтвердження. І ніякі ремонти не замінять людське ставлення. Ганьба таким медикам, їм не місце в медицині...
Переваги:
  1. Лікарі, особливо Човган О.Є. і Рекута А. С.
Недоліки:
  1. Медсестри на хіміотерапії! Один величезний мінус!

Відділення гематології, лікар Пастушенко Ян Валерійович

Анна Анна п'ятниця, 12 червня
Проходила лікування лімфоми Ходжкіна у 2025 році. За рекомендацією іншого лікаря потрапила до Пастушенка Яна Валерійовича. І ні разу не пошкодувала! Це дуже професійний, уважний, добрий, відповідальний лікар! Завжди був на звʼязку, допомагав порадами. І завдяки йому я пройшла цей нелегкий шлях і на даний момент знаходжусь в ремісії!!! Тому всім, хто тільки дізнався... Читати відгук Проходила лікування лімфоми Ходжкіна у 2025 році. За рекомендацією іншого лікаря потрапила до Пастушенка Яна Валерійовича. І ні разу не пошкодувала! Це дуже професійний, уважний, добрий, відповідальний лікар! Завжди був на звʼязку, допомагав порадами. І завдяки йому я пройшла цей нелегкий шлях і на даний момент знаходжусь в ремісії!!! Тому всім, хто тільки дізнався про хворобу, потрібно звертатись до професіоналів, не займатися самолікуванням! І все буде добре!
Доречі, призначене лікування відбувалось майже все за рахунок держави. Були тільки деякі випадки коли потрібно було докупити.
Хочеться висловити щиру вдячність і повагу Яну Валерійовичу! А хто проходить цей шлях- швидкого одужання!

Нажаль, це вже не інститут, а Крижопільська поліклініка

Ольга Іванівна Демченко Ольга Іванівна Демченко середа, 3 червня
Це вже не інститут, а шарашкина контора. Роблять лише те, що передбачено у пакеті НСЗУ, а більш складні випадки ніхто не хоче робити, навіть, коли згоден платити в касу. Лікарі боятися, що їх звільнять, тому роблять мінімальний пакет за НСЗУ. Куди поділись досвідчені лікарі...? На війні..., невже їх не бронює інститут..
Порт безкоштовний чекали понад місяць, який... Читати відгук
Це вже не інститут, а шарашкина контора. Роблять лише те, що передбачено у пакеті НСЗУ, а більш складні випадки ніхто не хоче робити, навіть, коли згоден платити в касу. Лікарі боятися, що їх звільнять, тому роблять мінімальний пакет за НСЗУ. Куди поділись досвідчені лікарі...? На війні..., невже їх не бронює інститут..

Порт безкоштовний чекали понад місяць, який лікарка ставила майже 2 години (невпенена, "на нервах"), і нажаль, який потім мали видалити - запалення порту. Ні вона, ні лікуючий лікар не дали рекомендацій щодо лікування запалення порту, можливо, можна було б його спасти. ЖАХ! Немає професійних лікарів, керівництво не слідкує за процесами
1 згоден

Залишився тільки один душевний біль

Наталія Наталія 26 травня, 2026 год
Страшний інститут,де нема нічого безкоштовного.Хитрі схеми вимагання грошей у хворих. Лікарі впевнені,що гроші вже хворим не потрібні з таким діагнозом,їм вони потрібніші. Один з двох ліфтів постійно ломається,другий зовсім не працює,у керівництва мабуть теж нема грошей поремонтувати їх.Пересічному грмадянину в інституті робити нічого- бо не хватить коштів платити за все.

Центр грудної залози та пластичної хірургії

Гость Гость 20 травня, 2026 год
Щиро вдячна спеціалістам найвищого рівня Смоланці Івану Івановичу, Чапик Іванні Іванівні за професійне вирішення моєї проблеми. У відділенні дуже охайно і напрочуд уважні , чуйні медичні сестри.

Центр грудноі залози і пластичної хірургії

Гость Гость 19 травня, 2026 год
Всім доброго дня. Хочу поділитися своїм досвідом. Пів року тому, виявили РАК . Прийшла на консультацію до Івана Івановича в такому шоці, що навіть передати не можу, але після бесіди з ним, зрозуміла, що не все так і погано, і життя на цьому не закінчується.
Висловлюю вдячність Світлані Юрʼівні, яка протягом всієї хімії ( а їх було 16) професійно підтримувала... Читати відгук
Всім доброго дня. Хочу поділитися своїм досвідом. Пів року тому, виявили РАК . Прийшла на консультацію до Івана Івановича в такому шоці, що навіть передати не можу, але після бесіди з ним, зрозуміла, що не все так і погано, і життя на цьому не закінчується.
Висловлюю вдячність Світлані Юрʼівні, яка протягом всієї хімії ( а їх було 16) професійно підтримувала мене і не давала впасти духом. Операція пройшла успішно . Вже виписана і знаходжусь дома. Висловлюю величезну подяку Івану Іваничу, Іванні Іванівні і всьому медичному персоналу відділення за їхню працю. Завдяки їхньому професійному , досвіду, моральній підтримці і доброго відношення моє життя вертається в звичайну колію.

Дякую Пепеніну Микиті Олексійовичу та команді

Гость Гость 19 травня, 2026 год
Велика подяка лікарю онко-хірургу Пепеніну Микиті Олексійовичу та лікарю онкологу-хірургу Колеснику Андрію. Дякую за ваш профессіоналізм, знання, грамотний підхід до пацієнта. Робила операцію з видалення шлунку у листопаді 2024 року, все пройшло успішно, не зважаючи на складність моєї ситуації. Від щирого серця хочу сказати вам дуже ДЯКУЮ!
Переваги:
  1. професіоналізм
  2. пояснення важливих моментів
Недоліки:
  1. немає

Грудна залоза

Гость Гость 19 травня, 2026 год
Чесно кажучи, Інститут Раку - це краще, що могло зі мною статися на цьому нелегкому шляху. Персонал весь ввічливий, але це мʼяко сказано, здається що кожен за мене вболіває у цій боротьбі, турботливі ❤️ Особливо вдячна команді Смоланки, Чапик та Яні Мирославівні, ці люди дійсно отримують задоволення від своєї роботи. Потрапивши до них - ви потрапите до рук професіоналів, які... Читати відгук Чесно кажучи, Інститут Раку - це краще, що могло зі мною статися на цьому нелегкому шляху. Персонал весь ввічливий, але це мʼяко сказано, здається що кожен за мене вболіває у цій боротьбі, турботливі ❤️ Особливо вдячна команді Смоланки, Чапик та Яні Мирославівні, ці люди дійсно отримують задоволення від своєї роботи. Потрапивши до них - ви потрапите до рук професіоналів, які вбачають у вас не просто хворого, а особистість. В палатах комфортно та зручно, є все що потрібно. У будь якому разі мільйон разів раджу

Бабак Лілія Василівна

Гость Гость 17 травня, 2026 год
Погоджуюсь, жахливий лікар, краще не витрачайте час на запис до неї. Вона нічого не пояснила, запропонувала людину з онкологією просто забрати додому і давати знеболювальні ( пацієнт не може навіть їсти самостійно)

Отзыв о бесплатном лечении, которого нет, но на каждой двери об этом пишется в институте

Николай Николай 14 травня, 2026 год
Не хотелось писать, но пришлось, накипело. Как же надоела эта хитрость, схемы. Пишу, чтобы другие знали. НЕ НАДЕЙТЕСЬ на бесплатный порт, не тратьте время, деньги на приезды в Киев. Ищите, где можно порт сразу, но не в этом институте.
Бесплатный порт вам, возможно, установят через месяц после того, как вы раз три приедете в Киев и потратите минимум 5000 грн... Читати відгук
Не хотелось писать, но пришлось, накипело. Как же надоела эта хитрость, схемы. Пишу, чтобы другие знали. НЕ НАДЕЙТЕСЬ на бесплатный порт, не тратьте время, деньги на приезды в Киев. Ищите, где можно порт сразу, но не в этом институте.
Бесплатный порт вам, возможно, установят через месяц после того, как вы раз три приедете в Киев и потратите минимум 5000 грн на дорогу в поездах/автобумах, после бесконечные консультаций, ожиданий в коридорах... в вашем-то состоянии., когда, любая инфекция, вирус – противопоказание и затягивание лечения. После того, как вы проведете 2 блока химии за месяц и ваши микроскопические, тоненькие вены будут сожжены, так как ждать месяц при таком диагнозе - сами понимаете…вы не согласитесь….
О чем я, если вам надо порт для химиотерапии вовремя – вам придется платить в институте тоже! За «благодарность» (и это не пару тысяч) ваш доктор сможет договориться с доктором по установке портов, и вам установят порт. А как же остальные –увы, ВЫЖИВАЕТ кто как может☹(
Вот такие схемы.:((
Зачем эти директора, если они ничего не делаю для людей!
Кстати, спросили, а может ли руководитель отделения поставить порт, ну, чтобы быстрее сделать. Сказали: «Нет, он этим не занимается». У меня вопрос (возможно, что-то не понимаю) зачем такой руководитель, который не может подстраховать своих подчиненных.
Вот так, кому война, а кому мать родна.
1 згоден

Центр грудної залози та пластичної хірургії

Даша Даша 13 травня, 2026 год
Хочу залишити відгук «Центру грудної залози та пластичної хірургії». Вдячна Мартинюк Олені Михайлівні, Смоланка Івану Івановичу і Чапик Іванні Іванівні. Неймовірні спеціалісти і професіонали в своїй справі яким можна довірити своє здоров'я. Мала обстеження і консультацію в іншій лікарні і відчуття, враження залишилися не з найкращих.Тому виришила звернутися за консультацією до Олени Михайлівни і відразу зрозуміла, що хочу проходити лікування... Читати відгук Хочу залишити відгук «Центру грудної залози та пластичної хірургії». Вдячна Мартинюк Олені Михайлівні, Смоланка Івану Івановичу і Чапик Іванні Іванівні. Неймовірні спеціалісти і професіонали в своїй справі яким можна довірити своє здоров'я. Мала обстеження і консультацію в іншій лікарні і відчуття, враження залишилися не з найкращих.Тому виришила звернутися за консультацією до Олени Михайлівни і відразу зрозуміла, що хочу проходити лікування в інституті. Професіоналізм і компетентність, вдячна за правильний підхід (протокол) до лікування і поставлений вірно діагноз. Як би це дивно не звучало але мені було приємно приходити на хіміотерапію і зокрема це завдяки медсестрам Наташі і Наташі, це дві перлини відділення хіміотерапії які завжди піднімуть настрій і бойовий дух
Після ХТ мала операцію, хірург Іван Івановичем запропонував пару варіантів я зупинилася саме на цьому- повна мастектомія правої залози з імплантацією, ліва залоза була здорова і для асиметрії була проведена часткова мастектомія з імплантацією. Івана Іванівні супроводжувала і консультувала по кожному питанню. Я неймовірна вдячна хірургам за людяність і відчуття спокою. Лікарі мене почули і зрозуміли, що саме я хочу. Пухлина видалена ще й естетичним результатом я задоволена. Загалом весь медичний персонал дуже приємний і турботливий і завжди допоможуть, це не мало важливо коли ти у стані після операції.
Дуже радію, що в державних установах працюють спеціалісти, які невпинно вдосконалюють свої знання та йдуть у ногу з часом. Це дає впевненість, що наші громадяни отримують якісні послуги та підтримку, а сама система розвивається і стає більш ефективною.

Бурлака Антон Анатолійович

Вадим Зінченко Вадим Зінченко 12 травня, 2026 год
Хочу висловити величезну подяку онкохірургу Бурлаці Антону Анатолійовичу, який працює в Національному інституті раку в Києві. Це лікар з великої літери — уважний, компетентний, спокійний і впевнений. З перших хвилин спілкування відчуваєш підтримку та професіоналізм. Антон Анатолійович усе детально пояснює, відповідає на всі запитання, не підганяє, ставиться до пацієнта з повагою та людяністю. Дякую за Ваші золоті руки, турботу та... Читати відгук Хочу висловити величезну подяку онкохірургу Бурлаці Антону Анатолійовичу, який працює в Національному інституті раку в Києві. Це лікар з великої літери — уважний, компетентний, спокійний і впевнений. З перших хвилин спілкування відчуваєш підтримку та професіоналізм. Антон Анатолійович усе детально пояснює, відповідає на всі запитання, не підганяє, ставиться до пацієнта з повагою та людяністю. Дякую за Ваші золоті руки, турботу та правильні рішення. Дуже радий, що потрапив саме до Вас. Рекомендую Антона Анатолійовича всім, хто шукає справжнього фахівця та надійного лікаря.

Центр грудної залози та пластичної хірургії

Марина Нагорна Марина Нагорна 12 травня, 2026 год
Хочемо подякувати лікарям і всім співробітникам Центру грудної залози та пластичної хірургії. Деякий час тому дізналися про хворобу мами і були розгублені. В таких випадках не знаєш що робити і куди звертатися. Звернувшись до Центру зрозуміли, що ми в надійних руках. Дякуємо за винятковий професіоналізм, увагу, чуйність та підтримку. Особлива вдячність завідувачу Центру Смоланці Івану Івановичу та хірургу-онкологу Чапик Іванні... Читати відгук Хочемо подякувати лікарям і всім співробітникам Центру грудної залози та пластичної хірургії. Деякий час тому дізналися про хворобу мами і були розгублені. В таких випадках не знаєш що робити і куди звертатися. Звернувшись до Центру зрозуміли, що ми в надійних руках. Дякуємо за винятковий професіоналізм, увагу, чуйність та підтримку. Особлива вдячність завідувачу Центру Смоланці Івану Івановичу та хірургу-онкологу Чапик Іванні Іванівні, завдяки їх професіоналізму, впевненості й людяності мама не боялася операції. Вони завжди знаходять час щоб приділити увагу кожному пацієнту, пояснити, підтримати. Вдячність кожному з команди Центру, всі без виключення просто неймовірні. Кожен співробітник не зважаючи на велику зайнятість відноситься до кожного пацієнта з величезним терпінням і чуйністю. Дякуємо неймовірній Яні Мирославівні, яка завжди вміє подарувати гарний настрій і заспокоїти, всі страхи чи сумніви одразу зникають.
Окрема подяка нашому лікарю-онкологу Паманській Світлані Юріївні за винятковий професіоналізм, підтримку, увагу й доброзичливість, з якими вона відноситься до пацієнтів. Щира вдячність!

Центр пластичної хірургії та грудної залози

Гость Гость 12 травня, 2026 год
Щиро дякую завідувачу центру грудної залози та пластичноі хірургіі Смоланці Івану Івановичу та лікарю мамологу- онкологу Чапик Іванні Іванівній та усьому колективу відділення за неймовірну підтримку та професіоналізм. З першої консультації я зрозуміла що буду оперуватися саме в цих лікарів. Все детально пояснили і розказали, операцію організували і виконали швидко та професійно. У відділенні панує спокій та порядок - всі... Читати відгук Щиро дякую завідувачу центру грудної залози та пластичноі хірургіі Смоланці Івану Івановичу та лікарю мамологу- онкологу Чапик Іванні Іванівній та усьому колективу відділення за неймовірну підтримку та професіоналізм. З першої консультації я зрозуміла що буду оперуватися саме в цих лікарів. Все детально пояснили і розказали, операцію організували і виконали швидко та професійно. У відділенні панує спокій та порядок - всі медсестери неймовірно турботливі та чуйні. Від усього серця дякую за вашу роботу та за те, що робите цей світ кращим, а жінок щасливішими!

Відмінні лікарі

Гость Гость 5 травня, 2026 год
Доброго дня. Хочу поділитися своїм досвідом лікування у лікаря Доброжанського О.Ю. та його команди.
Я звернувся до Національного інституту раку з діагнозом — рак шлунка. Ситуація була непроста, і для мене та моєї родини це був дуже важкий період. Але з перших днів я відчув уважне ставлення та підтримку з боку лікарів.
Команда Доброжанського О.Ю., підійшли до мого випадку максимально... Читати відгук
Доброго дня. Хочу поділитися своїм досвідом лікування у лікаря Доброжанського О.Ю. та його команди.
Я звернувся до Національного інституту раку з діагнозом — рак шлунка. Ситуація була непроста, і для мене та моєї родини це був дуже важкий період. Але з перших днів я відчув уважне ставлення та підтримку з боку лікарів.
Команда Доброжанського О.Ю., підійшли до мого випадку максимально професійно: обстеження, консиліуми та детальні пояснювання кожного етапу лікування. Було прийнято рішення про операцію, яка пройшла успішно.
Хочу щиро подякувати всій команді за професіоналізм, людяність та підтримку. Завдяки їм я отримав шанс повернутися до нормального життя. Рекомендую як висококласних спеціалістів і небайдужих лікарів.

Добржанський Олексій Юрійович - щира подяка Вам і вашій команді!

Гость Гость 5 травня, 2026 год
Хочемо висловити щиру подяку Олексію Юрійовичу, який є лікуючим лікарем мого батька в Інституті раку та супроводжува його лікування з жовтня по квітень 2026. З першої зустрічі Олексій Юрійович справив надзвичайно позитивне враження: уважний, спокійний, виважений і водночас дуже людяний. У складній для нашої родини ситуації, після встановлення важкого онкологічного діагнозу шлунка, Олексій Юрійович проявив високий професіоналізм, чітко й доступно... Читати відгук Хочемо висловити щиру подяку Олексію Юрійовичу, який є лікуючим лікарем мого батька в Інституті раку та супроводжува його лікування з жовтня по квітень 2026. З першої зустрічі Олексій Юрійович справив надзвичайно позитивне враження: уважний, спокійний, виважений і водночас дуже людяний. У складній для нашої родини ситуації, після встановлення важкого онкологічного діагнозу шлунка, Олексій Юрійович проявив високий професіоналізм, чітко й доступно пояснював всі етапи обстежень і лікування, що дало нам відчуття впевненості та підтримки. Обстеження було проведено оперативно, зокрема швидко виконано лапароскопічне дослідження та визначено обгрунтований план лікування. Протягом усього курсу передопераційної хіміотерапії лікар постійно був з нами на зв’язку, миттєво реагував на всі запитання й уважно коригував лікування, зважаючи на побічні реакції організму батька. У березні 2026 року Олексієм Юрійовичем та його колегами була успішно проведена операція з часткового видалення шлунка. Операція пройшла без ускладнень ( за що окремо дякуємо Олексію Юрійовичу і його команді, і сьогодні ми раді сказати, що батько поступово відновлюється. Попри свій поважний вік (близько 80 років), він продовжує жити активним життям, планувати подальше лікування, і просто радуватися кожному дню. Ми безмежно вдячні Олексію Юрійовичу за професіоналізм, уважність і щире людське ставлення. Дуже раді, що на нашому шляху ми зустріли саме такого лікаря - професіонала своєї справи і гарну людину.

Центр грудноі залози і пластичної хірургії

Юлія Лапа Юлія Лапа 3 травня, 2026 год
Хочу висловити щиру вдячність центру грудноі залози та пластичноі хіріргіі усьому колективу відділення за неймовірну підтримку та професіоналізм. Особлива подяка завідувачу відділення Смоланці Івану Івановичу та лікарю- хірургу Чапик Іванні Іванівні — це лікарі від Бога: супер професійні, чуйні, людяні!!!!! Ніколи не залишать з бідою один на один!!!! У відділенні панує дуже тепла, майже домашня атмосфера. Весь... Читати відгук Хочу висловити щиру вдячність центру грудноі залози та пластичноі хіріргіі усьому колективу відділення за неймовірну підтримку та професіоналізм. Особлива подяка завідувачу відділення Смоланці Івану Івановичу та лікарю- хірургу Чапик Іванні Іванівні — це лікарі від Бога: супер професійні, чуйні, людяні!!!!! Ніколи не залишать з бідою один на один!!!! У відділенні панує дуже тепла, майже домашня атмосфера. Весь персонал, від медсестер до санітарок, неймовірно чуйний та терплячий. Хотіла б відзначити одну з медичних сестер, яка була в день операції, але, на жаль імені не знаю! Дуже приємна і чуйна пані!!! Жодних мінусів, лише велика шана вашій праці!

Відгук про організацію лікування - на "3"

Д. Омельченко Д. Омельченко 1 травня, 2026 год
Мама лікується у відділенні грудної залози. Лікар у неї кваліфікований, уважний. Якісно і швидко обстежили, призначили лікування, але далі халепа.
В інституті черга на безкоштовний порт для проведення хіміотерапії від держави - місяць, а якщо хочеш вчасно почати лікування – плати, і тоді в інституті поставлять швидко. Вимушені платити, бо потрібно своєчасно почати лікування, та і залишить без вен... Читати відгук
Мама лікується у відділенні грудної залози. Лікар у неї кваліфікований, уважний. Якісно і швидко обстежили, призначили лікування, але далі халепа.
В інституті черга на безкоштовний порт для проведення хіміотерапії від держави - місяць, а якщо хочеш вчасно почати лікування – плати, і тоді в інституті поставлять швидко. Вимушені платити, бо потрібно своєчасно почати лікування, та і залишить без вен – не варіант при тривалому лікуванні, безлічі аналізів, мама у віці. Якщо керівництво читає відгуки – прохання налагодити процес видачі безкоштовних портів для своєчасного їх встановлення.

Краснянник Віталій Васильович

Гость Гость 30 квітня, 2026 год
Хочемо висловити безмежну вдячність лікарю Красняннику Віталію Васильовичу та всій його команді за той шлях, який ми пройшли разом.
День, коли ми почули свій діагноз, розділив життя на «до» і «після». Це був страх, розгубленість і відчуття повної безпорадності — ніби з-під ніг зникла опора. У такі моменти особливо важливо, хто опиняється поруч.
З Божою допомогою ми потрапили до Віталія... Читати відгук
Хочемо висловити безмежну вдячність лікарю Красняннику Віталію Васильовичу та всій його команді за той шлях, який ми пройшли разом.
День, коли ми почули свій діагноз, розділив життя на «до» і «після». Це був страх, розгубленість і відчуття повної безпорадності — ніби з-під ніг зникла опора. У такі моменти особливо важливо, хто опиняється поруч.
З Божою допомогою ми потрапили до Віталія Васильовича — і саме з цього моменту з’явилося відчуття, що ми не самі. З першої зустрічі він вселив спокій і довіру. Його впевненість, врівноваженість і щире людське ставлення дали нам сили зібратися і рухатися далі.
Віталій Васильович — це не просто висококваліфікований лікар. Це людина з великим серцем. Він завжди поруч: пояснить, підтримає, відповість на кожне запитання, знайде слова, які заспокоюють і повертають віру навіть у найскладніші моменти. Його ставлення — це про турботу, повагу і справжню участь у долі пацієнта.
Окрема щира подяка його команді. Це неймовірні люди — уважні, чуйні, добрі. У кожному їхньому слові, у кожній дії відчувається підтримка і небайдужість. Вони не просто виконують свою роботу — вони щодня допомагають людям проходити через найважчі випробування.
Ми щиро вдячні за кожен день підтримки, за терпіння, за людяність і тепло, яке ви даруєте. Саме завдяки таким лікарям з’являється надія, віра і сили боротися далі.
Низький уклін вам і безмежна подяка за вашу працю. Нехай Бог береже вас і вашу команду, дарує здоров’я, сили та натхнення допомагати людям ще багато років.
З глибокою повагою і вдячністю.

Подяка Добржанському Олексію Юрійовичу

Метельська Валентина Павлівна Метельська Валентина Павлівна 30 квітня, 2026 год
Пише Метельська Валентина Павлівна.
З болями в шлунку пройшла обстеження у гастроентеролога, який виявив у мене рак шлунку і порекомендував звернутись в
ДНП Національний інститут раку.
В Інституті Раку записалась на прийом до лікаря - онколога Добржанського Олексія Юрійовича, який віднісся дуже чуйно до моєї проблеми. По його рекомендації я пройшла декілька сеансів хіміотерапії, КТ... Читати відгук
Пише Метельська Валентина Павлівна.
З болями в шлунку пройшла обстеження у гастроентеролога, який виявив у мене рак шлунку і порекомендував звернутись в
ДНП Національний інститут раку.
В Інституті Раку записалась на прийом до лікаря - онколога Добржанського Олексія Юрійовича, який віднісся дуже чуйно до моєї проблеми. По його рекомендації я пройшла декілька сеансів хіміотерапії, КТ і необхідні аналізи перед операцією.
Операція, яку робив Олексій Юрійович з медперсоналом, пройшла успішно.
У весь період лікування, а особливо в післяопераційний період відчувала чутливе ставлення, увагу і доброзичливість Олексія Юрійовича, його помічника інтерна Худимцева Артура Миколайовича і всього медперсоналу до мене. Не зважаючи на день тижня – робочий чи вихідний вони зранку і до пізнього вечора клопотали біля мене.
Я довірилась молодим спеціалістам Добржанському Олексію Юрійовичу, Артуру Миколайовичу і всьому медперсоналу інституту і ні трохи не пожаліла. Вони проявляли турботу, увагу, терпимість і високий професійний рівень. Я безмежно вдячна цим лікарям – ангелам, які опікувались мною та вселили надію на нормальне життя.
Хочу подякувати Добржанському Олексію Юрійовичу, інтерну Худимцеву Артуру Миколайовичу і всьому медперсоналу і побажати їм здоров’я успішних результатів у благородній праці.

Щира подяка

Андронатій Анна Андронатій Анна 28 квітня, 2026 год
Хочу висловити щиру подяку колективу Національного інституту раку за високий рівень професіоналізму та людяності. Тут працюють справді чудові фахівці — уважні, розумні та відповідальні, які не лише якісно виконують свою роботу, а й підтримують пацієнтів у складні моменти.
Особливо хочу подякувати Добржанському Олексію Юрійовичу та його інтернам за їхню відданість справі, чуйність і оперативність у прийнятті рішень. Це лікарі, яким... Читати відгук
Хочу висловити щиру подяку колективу Національного інституту раку за високий рівень професіоналізму та людяності. Тут працюють справді чудові фахівці — уважні, розумні та відповідальні, які не лише якісно виконують свою роботу, а й підтримують пацієнтів у складні моменти.
Особливо хочу подякувати Добржанському Олексію Юрійовичу та його інтернам за їхню відданість справі, чуйність і оперативність у прийнятті рішень. Це лікарі, яким дійсно можна довірити своє здоров’я.
Окрема вдячність медсестрам — це справжні янголи: турботливі, добрі та завжди готові допомогти.
Дякую вам за вашу працю, терпіння та людяність!

Лікування в Центрі грудної залози і пластичної хірургії

Н.Сухих Н.Сухих 21 квітня, 2026 год
Велика Дяка і Шана всім співробітникам Центру, особливо Чапик Іванні Іванівні (мій лікар-хірург ) і Смоланка Іван Івановичу ! Не думала, що колись скажу таке про онкологічну лікарню - але дійсно відділення дуже затишне , санітарки, медсестри, лікарі - чуйні та розуміючи, уважні і терплячі. Все лікування пройшла за програмою державних гарантій і отримала ліки - безкоштовно. Недоліків не побачила.

Велика подяка колективу Центра грудної залози і пластичної хірургії

Гость Гость 16 квітня, 2026 год
Дуже вдячна лікарям Смоланка Івану Івановичу (завідувач Центру грудної залози і пластичної хірургії) та Чапик Іванні Іванівні ( хірург- онколог) за їхню чуйність і високий професіоналізм. Все детально пояснили і показали, операцію організували і виконали швидко та професійно. Постійно відчувалася підтримка і щире небайдуже ставлення.
В відділенні та палаті чисто та комфортно, весь медичний персонал дуже привітний... Читати відгук
Дуже вдячна лікарям Смоланка Івану Івановичу (завідувач Центру грудної залози і пластичної хірургії) та Чапик Іванні Іванівні ( хірург- онколог) за їхню чуйність і високий професіоналізм. Все детально пояснили і показали, операцію організували і виконали швидко та професійно. Постійно відчувалася підтримка і щире небайдуже ставлення.
В відділенні та палаті чисто та комфортно, весь медичний персонал дуже привітний і уважний. Оскільки я була без супроводу- це було дуже цінно, мені допомагали та підтримували.
Також дякую Олені Михайлівні Мартинюк за професійність, терпіння і людяність яка швидко скерувала на операцію та надавала післяопераційні консультації .
Щиро дякую всій команді — таких лікарів хотілося б бачити якомога більше! Бажаю усьому колективу міцного здоров’я, наснаги та успіхів у вашій справі!

Подяка лікарям

Бублик Світлана Бублик Світлана 16 квітня, 2026 год
Хочу щиро подякувати Національному інституту раку за турботу, професіоналізм і людяність. Тиждень тому мені зробили операцію з приводу раку молочної залози, і я безмежно вдячна всьому персоналу за підтримку в цей непростий період.
Усі — від лікарів до медсестер — дуже добрі, уважні та привітні. Завжди зустрічають із посмішками, теплими словами й навіть обіймами, що додає сил і віри в... Читати відгук
Хочу щиро подякувати Національному інституту раку за турботу, професіоналізм і людяність. Тиждень тому мені зробили операцію з приводу раку молочної залози, і я безмежно вдячна всьому персоналу за підтримку в цей непростий період.

Усі — від лікарів до медсестер — дуже добрі, уважні та привітні. Завжди зустрічають із посмішками, теплими словами й навіть обіймами, що додає сил і віри в одужання.

Окрему подяку хочу висловити своїм лікарям — Смоланці Івану Івановичу та Чапик Іванні Іванівні. Це справжні професіонали своєї справи й люди з великим серцем. Я відчувала себе в надійних руках на кожному етапі лікування.

Дякую вам за вашу працю, турботу і шанс на здорове майбутнє!

Щодо лікарів інституту

Гость Гость 16 квітня, 2026 год
Хочу щиро подякувати начальнику відділу торако-абдомінальноі онкології Безносенко Александру Петровичу за професіоналізм, уважність і людяність.
З першої консультації я відчув підтримку та спокій. Лікар усе детально пояснює, відповідає на всі запитання та підбирає лікування індивідуально. Дуже цінно, що тут не просто виконують свою роботу, а справді піклуються про пацієнта.
Результатом лікування я задоволений. Якщо шукаєте компетентного та уважного лікаря —... Читати відгук
Хочу щиро подякувати начальнику відділу торако-абдомінальноі онкології Безносенко Александру Петровичу за професіоналізм, уважність і людяність.
З першої консультації я відчув підтримку та спокій. Лікар усе детально пояснює, відповідає на всі запитання та підбирає лікування індивідуально. Дуже цінно, що тут не просто виконують свою роботу, а справді піклуються про пацієнта.
Результатом лікування я задоволений. Якщо шукаєте компетентного та уважного лікаря — щиро рекомендую
Національний Інститут Раку
Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку,... детальніше

Рейтинг 3.5 з 5 на підставі 1770 відгуків
Адреса: Київ, вулиця Михайла Ломоносова, 33/43
Телефон: 044 257 9315
Клініки
Евмакс, медицинский центр
Евмакс, медицинский центр

Рейтинг: 4.2
45 відгуків
Медицинский центр Mediland (Медиленд)
Медицинский центр Mediland (Медиленд)

Рейтинг: 4.5
182 відгука
Клиника "Добрый прогноз"
Клиника "Добрый прогноз"

Рейтинг: 3.9
158 відгуків
Стоматология Клуб 32
Стоматология Клуб 32

Рейтинг: 4.8
11 відгуків
Інститут серця (Институт сердца)
Інститут серця (Институт сердца)

Рейтинг: 2.2
11 відгуків
Bogomolets Clinic
Bogomolets Clinic

Рейтинг: 4.9
255 відгуків
Клиника Оберіг
Клиника Оберіг

Рейтинг: 4.6
379 відгуків
СантаЛен
СантаЛен

Рейтинг: 4.4
539 відгуків
Медицинский центр "Мати та дитина"
Медицинский центр "Мати та дитина"

Рейтинг: 4.4
266 відгуків