Була на прийомі часній клініці у професора Смоланка І.І. Зрозумілої відповіді не отримала. На сайті інституту з мамологів пишуть тільки про нього. Підкажіть до кого там ще можно звернутися проведення лікування.? Дякую.
Хворим людям завжди важко сприйняти свої діагнози, біль, розпач та безсилля так відчуваєш себе, поки не приходиш на прийом гінеколога-онколога Гончарук Ірини Вікторівни. Професіоналізм, чіткість дій, конструктивність рішень, чуйність та людяність, так можна охарактеризувати прийом до Ірини Вікторівни. Щиро дякую і медичній сестрі лікаря, їх співпраця це альянс, який дає людям надію, впевненість і розуміння подальших дій в боротьбі... Читати відгук Хворим людям завжди важко сприйняти свої діагнози, біль, розпач та безсилля так відчуваєш себе, поки не приходиш на прийом гінеколога-онколога Гончарук Ірини Вікторівни. Професіоналізм, чіткість дій, конструктивність рішень, чуйність та людяність, так можна охарактеризувати прийом до Ірини Вікторівни. Щиро дякую і медичній сестрі лікаря, їх співпраця це альянс, який дає людям надію, впевненість і розуміння подальших дій в боротьбі з хворобою!!! Здоров'я вам, сили та Божої допомоги у вашій складній праці!!!
Напередодні Нового року від щирого серця, вітаємо лікарів, весь колектив інституту рака, які подарували нам радість спілкування з нашими батьками. В цьому році наша мама перенесла дві операції в вашому медичному закладі, переконавшись у високому професіоналізмі лікарів, вона привезла батька на консультацію і він був також прооперований. Батько одужує, а маму очікує довге лікування. Низький уклін Стаховському Олександру Едуардовичу... Читати відгук Напередодні Нового року від щирого серця, вітаємо лікарів, весь колектив інституту рака, які подарували нам радість спілкування з нашими батьками. В цьому році наша мама перенесла дві операції в вашому медичному закладі, переконавшись у високому професіоналізмі лікарів, вона привезла батька на консультацію і він був також прооперований. Батько одужує, а маму очікує довге лікування. Низький уклін Стаховському Олександру Едуардовичу та Войленко Олегу Анатолійовичу за вдало проведені операції та уважне ставлення до наших батьків. Зі Святом Святого Миколая та наступаючим Новим роком. Здоров'я Вам і Вашим рідним. З повагою Пінтяк Катерина, Одеська область.
Порекомендуйте онко-уролога з досвідом операцій на передміхуровій залозі. Консультації в інституті раку і на Верховинній і рекомендації різні. Різний підхід до проведення операцій.
Хочу поблагодарить замечательного врача химиотерапевта Гейко Александра Сергеевича, это человек необычайно чуткий, человечный ,с коллосальнным терпением , он объясняет все о лечении, помогает выбрать нужный препарат для более эффективной терапии, если во время лечения понадобятся дополнительные манипуляции, установка порта и прочее ,поможет выбрать врача , его советы по поводу поддержки организма во время приема химии бесценны, откорректирует дозы ,он настоящий... Читати відгук Хочу поблагодарить замечательного врача химиотерапевта Гейко Александра Сергеевича, это человек необычайно чуткий, человечный ,с коллосальнным терпением , он объясняет все о лечении, помогает выбрать нужный препарат для более эффективной терапии, если во время лечения понадобятся дополнительные манипуляции, установка порта и прочее ,поможет выбрать врача , его советы по поводу поддержки организма во время приема химии бесценны, откорректирует дозы ,он настоящий профессионал и золотой человек. Все ,с кем пришлось столкнуться в этой больнице работают ,,для людей,, начиная от девочек на ресепшене, которые всегда улыбаются , медсестры которые берут кровь отдельное спасибо за добрые слова ,поддержку, ну и весь персонал из отделения где проводят химию это нечто, всегда на позитиве, они работают как пчёлки , я ни разу, если начинать с порога, сразу от охраны )) не слышала хамства или неуважения.Спасибо институту, спасибо людям которые в нем трудятся.
Біда спіткала нашу родину раптово. Наш тато давно хворів на виразку шлунку, але лікував, вона загоювалась, потім знов… і так роки…… Однак, діагноз Рак, прозвучав, як вирок… Добре згадую, ту розгубленість, коли не знаєш з чого почати і куди йти. Багато хто радив різні лікарні, центри і т.д. Однак, ми вирішили поїхати до Київського національного ... Читати відгук Біда спіткала нашу родину раптово. Наш тато давно хворів на виразку шлунку, але лікував, вона загоювалась, потім знов… і так роки…… Однак, діагноз Рак, прозвучав, як вирок… Добре згадую, ту розгубленість, коли не знаєш з чого почати і куди йти. Багато хто радив різні лікарні, центри і т.д. Однак, ми вирішили поїхати до Київського національного інституту раку. Так, було страшно, нікого не знаєш, без домовленостей, без блату…. Але, дякуючи Богові, нашим лікарем став Роман Ігорович Фридель, який при першій же зустрічі, зустрів нас такою фразою: «Ну що, як справи, готові боротися?» Скажу чесно, для мене це був, як ковток свіжого повітря, бо тато не дуже був налаштований на боротьбу і більше сприймав все, як просто необхідність проведення аналізів, які ведуть в нікуди… Після осбстеження і роз’яснення плану дій, тато їхав додому абсолютно іншою людиною. Людиною, яка готова боротися до кінця. Від щирого серця, хочу висловити велику Подяку нашому Роману Ігоровичу за його роботу, професіоналізм, за його серце, чуйність, за той оптимізм, що він вселяє в своїх пацієнтів. Чесно, він як «Ясне сонечко» кожного разу, як заходив у палату заряджав енергією. Постійно на зв’язку, все на контролі, коли виникають якісь проблеми, шукав варіанти вирішення. Бажаю йому міцного здоров’я, терпіння безмежного, бо в цого роботі без нього ніяк… і дякую Богу, що на нашому шляху зустрівся саме такий Лікар…, лікар з великої літери. Та було б не чесно, не згадати також нашу чуйну асистентку( нажаль забула ім’я) та весь колектив відділення пухлин стравоходу і шлунку. Я дійсно була здивована цими «ангелами в халатах», всі привітні, намагаються допомогти, незалежно від заданого питання чи проблеми. Чесно скажу, керівництву відділення є чим пишатись, воно зібрало гарну команду професіоналів з якими можна йти до вершин та злетів у своїй професії. Хвала Вам!!!
Пинтяк Валерий Арсентиевич, Одесская область23 листопада, 2022 год
Встреча с прекрасным врачом, настоящим мастером своего дела, одаренным талантом от Бога, состоялась у меня в Институте рака. Проблемы по урологической части мучали меня давно, но решился только сейчас пойти на операцию, лечиться было поздно. Один из моих знакомых посоветовал мне обратиться к Войленко Олегу Анатольевичу, доктору медицинских наук, урологу-онкологу, по договорённости с ним за одну неделю сдал... Читати відгук Встреча с прекрасным врачом, настоящим мастером своего дела, одаренным талантом от Бога, состоялась у меня в Институте рака. Проблемы по урологической части мучали меня давно, но решился только сейчас пойти на операцию, лечиться было поздно. Один из моих знакомых посоветовал мне обратиться к Войленко Олегу Анатольевичу, доктору медицинских наук, урологу-онкологу, по договорённости с ним за одну неделю сдал недостающие анализы и в последующий понедельник был уже на операционном столе. Операция прошла удачно: на второй день я встал, на третий уже ходил. Уверенность мне предавали ежедневные визиты Олега Анатольевича и перевязки в его присутствии. Спокойный, уверенный и, самое главное, умеющий выслушать пациента. Огромное Вам спасибо за все, Олег Анатольевич! PS Всё врачи дают клятву Гиппократа, но не все помнят об этом.
Войленко Олег Анатолійович - онколог, лікар-уролог вищої категорії, доктор медичних наук. Дякуючи Олегу Анатолійовичу, було назначено правильне лікування і тим самим, збережене життя мого тата! Низький уклін Вам, Олеже Анатолійовичу, дякую за увагу до пацієнта, за людяність, дякую за врятовані життя! Дякую за тата ♥️ Від щирого серця бажаю Вам та Вашій родині міцного здоров'я, безмежного щастя, кохання, родинного затишку,... Читати відгук Войленко Олег Анатолійович - онколог, лікар-уролог вищої категорії, доктор медичних наук. Дякуючи Олегу Анатолійовичу, було назначено правильне лікування і тим самим, збережене життя мого тата! Низький уклін Вам, Олеже Анатолійовичу, дякую за увагу до пацієнта, за людяність, дякую за врятовані життя! Дякую за тата ♥️ Від щирого серця бажаю Вам та Вашій родині міцного здоров'я, безмежного щастя, кохання, родинного затишку, здійснення мрій 🍒 Перемоги 💛💙 Бережіть себе 🙏
Добрый день,Подскажите, пожалуйста, как попасть на консультацию к Крючок Ирине Анатольевне? Может она принимает где-то в частной клинике? Или номер телефона есть?
Не рекомендую, тільки і то, що зветься інститут, а так по факту дешева лабораторія, через місяць обстежень, у лікуванні відмовили і відправили лікуватись по місцю проживання.хворий, що разу долав 600 км, з надією отримати допомогу, яку так і не отримав
Хворостовский был одним из тех кто оперировал мужа.. Потом мы обратились к нему договорится чтоб ложил мужа капать химию в отделении колопроктологии раз в три недели. Пациент его не интересует совсем, ни разу даже не посмотрел анализы, за каждую капельницу 3000 грн берет наличными (сначала озвучил 100 долларов за каждую). Его дело заключалось в том чтоб написать бумажку от руки... Читати відгук Хворостовский был одним из тех кто оперировал мужа.. Потом мы обратились к нему договорится чтоб ложил мужа капать химию в отделении колопроктологии раз в три недели. Пациент его не интересует совсем, ни разу даже не посмотрел анализы, за каждую капельницу 3000 грн берет наличными (сначала озвучил 100 долларов за каждую). Его дело заключалось в том чтоб написать бумажку от руки "госпитализировать в отдел" и больше мы его не видели (дальше уже к старшей медсестре и тд). Я спросила если какие то осложнения кому звонить просить помощи, он сказал "мне". По факту не давал никаких советов, идите куда хотите. Уходит в отпуск и никого не предупреждает. Завтра химия следующая я позвонила спросить надо ли тест на ковид или можно сделать в отделении. В ответ - Я в отпуске я - Так может нас направите к кому идти - Нет я - А что же нам делать - Не знаю, приходите через неделю я - Мы не можем курс откладывать химии - Ничем не могу помочь... я - Если бы мы знали что вы в отпуске я бы решала заранее - Я что перед каждым пациентом отчитываться должен я - Вы нам только бумагу на госпитализацию от руки выписывали. Может это может кто то из ваших коллег сделать - Давайте вы не будете мне рассказывать что происходит. Вы в этом не разбираетесь.. Занавес. Человеку абсолютно начхать на вас и вашу онкологию. Только деньги не стесняясь берет наличкой.
Хочу оставить отзыв за химиотерапевтическое отд.Отношение к больным отвратительное,можно сказать хамское.Какой может подать пример ст.мед. сестра Юлия Николаевна своим сотрудникам,если она обслуживает больных в первую очередь,тех которые положили в карман.....,а тех у кого нет денег,(ждите) и так нам пришлось ждать с 10-30 до 15-15,подключив капельницу,зная о том что капать она будет не меньше 6 часов.В итоге ,в связи с каменданским... Читати відгук Хочу оставить отзыв за химиотерапевтическое отд.Отношение к больным отвратительное,можно сказать хамское.Какой может подать пример ст.мед. сестра Юлия Николаевна своим сотрудникам,если она обслуживает больных в первую очередь,тех которые положили в карман.....,а тех у кого нет денег,(ждите) и так нам пришлось ждать с 10-30 до 15-15,подключив капельницу,зная о том что капать она будет не меньше 6 часов.В итоге ,в связи с каменданским часом,не успев получить полный курс лечения,нам пришлось уехать домой.Так что делаем выводы.
Хочу подякувати та низько вклонитися зав. відділення пухлин легень та середостіння Борисюку Богдану Онуфрійовичу, лікарю Величко Вадиму Володимировичу та анастазіологу Науменко А. за високий професіоналізм, людське ставлення, слова підтримки. Я дякую Богу, що в боротьбі з хворобою мій син зустрів саме вас. Також хочу подякувати чудовому медичному персоналу відділу пухлин та відділу реанімації. Я бажаю вам здоров'я та мирного неба.
Була лікарем мами. Вела себе жахливо, розмовляла з нами як з дурними. Мама після її прийомів завжди плакала Постійна грубість, хамство та крики. Якщо щось хочеш запитати відповіді не дає і виганяє з кабінету. Мама взагалі відмовлялася лікуватися після її прийомів. Я не розумію як вона ще досі працює з онкохворими людьми, які знаходяться на межі життя і... Читати відгук Була лікарем мами. Вела себе жахливо, розмовляла з нами як з дурними. Мама після її прийомів завжди плакала Постійна грубість, хамство та крики. Якщо щось хочеш запитати відповіді не дає і виганяє з кабінету. Мама взагалі відмовлялася лікуватися після її прийомів. Я не розумію як вона ще досі працює з онкохворими людьми, які знаходяться на межі життя і смерті. Якщо ви це читаєте, Марина Олександрівна хочу щоб ви задумалися над зміною роботи! Вам місце на м'ясокомбінаті.
Хочу оставить самые тёплые и приятные слова о Чапык Иванне Ивановне ( хирург ) , благодарю Бога , что именно вы встретились на тяжёлом болезненном пути моей мамочки . Могу сказать так . профессионал , отзывчивая , человечная , внимательная к деталям , приходящая на помощь в любое время и любыми возможностями ,при любом... Читати відгук Хочу оставить самые тёплые и приятные слова о Чапык Иванне Ивановне ( хирург ) , благодарю Бога , что именно вы встретились на тяжёлом болезненном пути моей мамочки . Могу сказать так . профессионал , отзывчивая , человечная , внимательная к деталям , приходящая на помощь в любое время и любыми возможностями ,при любом обращении даёт ответ и консультацию , приведу пример : так сложилось , что я в другом городе , и мне необходима была помощь в консультации удалённо , назначить лечения маме, я была уверена , что такое не возможно , что Киевский институт рака и врачи в нем - так не общаются и не консультируют , я думала , что все иначе … но меня направили к Вам , и я поменяла своё мнение о картинке которая у меня была . Иванна Ивановна Чапык Доктор который живет своей профессией , делает профессионально и добросовестно свою работу , выполняет свою миссию- лечить и спасать людей . Спасибо вам за все ! Дай бог Вам здоровья ! С Вами мы совместно победим мамину болезнь ! Уважаю Вас , желаю вам здоровья , сил , и мира !
Направили на видалення лімфоузла для дослідження. Це була моя перша операція взагалі, потрапив до Іванни Іванівни. Вона одразу прийняла, дуже швидко і зрозуміло пояснила, що робити і що буде далі. Залишила телефон, щоб я одразу про все питав та відправляв результати КТ. Відповідала у вихідні. Операція пройшла добре. Потім віддала всі результати куди треба і після всього пояснила, що де... Читати відгук Направили на видалення лімфоузла для дослідження. Це була моя перша операція взагалі, потрапив до Іванни Іванівни. Вона одразу прийняла, дуже швидко і зрозуміло пояснила, що робити і що буде далі. Залишила телефон, щоб я одразу про все питав та відправляв результати КТ. Відповідала у вихідні. Операція пройшла добре. Потім віддала всі результати куди треба і після всього пояснила, що де забрати і що робити далі. Дуже рекомендую, особливо якщо це ваша перша операція.
В августе 2022 моему мужу была сделана операция: цистэктомия мочевого пузыря. Сделали ее не качественно, дважды переделывали в течении трёх недель. На четвертый раз операционного вмешательства моего мужа, 57 лет, не стало...Результат операции и главная причина смерти - СЕПСИС!!! Вот как умеют наши киевские "профессора" стерильно делать такие операции!! И "профессора" спокойно дальше оперируют и просто разводят руками! Оперировал Стаховский... Читати відгук В августе 2022 моему мужу была сделана операция: цистэктомия мочевого пузыря. Сделали ее не качественно, дважды переделывали в течении трёх недель. На четвертый раз операционного вмешательства моего мужа, 57 лет, не стало...Результат операции и главная причина смерти - СЕПСИС!!! Вот как умеют наши киевские "профессора" стерильно делать такие операции!! И "профессора" спокойно дальше оперируют и просто разводят руками! Оперировал Стаховский Эдуард Александрович, который наблюдал в течении года и уверял, что все под контролем!Пишу для того, что прежде, чем делать такую операцию в Киеве, "Цистэктомия по Брикеру", 100 раз подумайте...
Моя мама лікується в цьому закладі. Вдало прооперована і наразі перебуває в ремісії. Лікується у відділенні пухлин шлунку та стравоходу. Лікарі тут всі уважні, переважно молоді і прогресивні. Зав відділення Кондрацький Юрій Миколайович на своєму місці. Це та людина, яка не дасть пацієнтам розкиснути, а підлеглим розслабитись). Лікуючий лікар Колесник Андрій Володимирович завжди на зв'язку, відповідальний та ініціативний, все пояснює. Читати відгук Моя мама лікується в цьому закладі. Вдало прооперована і наразі перебуває в ремісії. Лікується у відділенні пухлин шлунку та стравоходу. Лікарі тут всі уважні, переважно молоді і прогресивні. Зав відділення Кондрацький Юрій Миколайович на своєму місці. Це та людина, яка не дасть пацієнтам розкиснути, а підлеглим розслабитись). Лікуючий лікар Колесник Андрій Володимирович завжди на зв'язку, відповідальний та ініціативний, все пояснює. Окремо хочеться відзначити лікаря в поліклініці на прийомі Зайцева Сергія Леонтійовича. Надзвичайно уважний, простий у спілкуванні, дає корисні практичні поради, пов'язані із хворобою та реабілітацією.
Доброго вечора. В дружини новоутворення в молочній залозі, її направляють на консультацію до мамолога-онколога, хірурга-онколога!! Кого можете порадити - буду дуже вдячний!!!
Хочу оставить отзыв о работе заведующего отделения забрюшинного пространства - Сикачёве Сергее Сергеевиче. К нему попали случайно, без направления и связей, не зная какой он врач. Обратились к нему за консультацией в необходимости хирургического вмешательства. Пациент - мама, у которой была обнаружена год назад опухоль PNET (Юинга) в забрюшинном пространстве. Она прошла 6 блоков химии и стал вопрос... Читати відгук Хочу оставить отзыв о работе заведующего отделения забрюшинного пространства - Сикачёве Сергее Сергеевиче.
К нему попали случайно, без направления и связей, не зная какой он врач. Обратились к нему за консультацией в необходимости хирургического вмешательства. Пациент - мама, у которой была обнаружена год назад опухоль PNET (Юинга) в забрюшинном пространстве.
Она прошла 6 блоков химии и стал вопрос об операции. Врачи, которые нас вели (из других отделений) должны были созвать консилиум, чтобы определить исход ситуации, но почему-то ни один из них не уступал в том, чтобы совершить это «сложное дело». Когда, мы обратились к Сикачеву, он без какого-либо упорства сам предложил созвать консилиум и помочь нам в решении вопроса.
По итогу, операция состоялась и постоперационный период был длительным и сложным, но все это время Секачев сопровождал нас на каждом этапе. Он всегда на связи, причём, реагирует незамедлительно, сам делает перевязки и следит за состоянием пациентов. Если он отсутсвует по причине операции, то оставляет на смену себе врача, который выполняет его обязанности, консультируя пациентов.
С первого взгляда, Секачев может показаться молчаливым и серьезным, но став его пациентом, можно убедится в том, что он концентрируется на проблеме и решает ее, заботясь о здоровье человека, а не просто выполняя свою работу.
Хочется также заметить, что на протяжении всего лечения он старался снабжать нас (как и других своих пациентов) необходимыми препаратами и оборудованием совершенно бесплатно (чего нельзя сказать о других врачах этого отделения).
Как родственнику пациента мне такой подход импонирует и я буду рекомендовать его, как высококвалифицированного специалиста в своей области.
Цей лист-вияв моєї великої поваги і вдячності за ту неоціненну допомогу, яку надали мені д.м.н.професор Крячок Ірина Анатоліївна та лікар відділення онкогематології Степанішина Яна Анатоліївна. -Яна Анатоліївна!,-завдяки Вашій підтримці та допомозі, я змогла пройти аутологічну трансплантацію. Ця підтримка-свідчення Вашого відповідального ставлення до своїх професійних обов'язків. Ваша доброта, чуйне серце, а головне-підтримка дала мені стимул до лікування. Ваша допомога-це... Читати відгук Цей лист-вияв моєї великої поваги і вдячності за ту неоціненну допомогу, яку надали мені д.м.н.професор Крячок Ірина Анатоліївна та лікар відділення онкогематології Степанішина Яна Анатоліївна. -Яна Анатоліївна!,-завдяки Вашій підтримці та допомозі, я змогла пройти аутологічну трансплантацію. Ця підтримка-свідчення Вашого відповідального ставлення до своїх професійних обов'язків. Ваша доброта, чуйне серце, а головне-підтримка дала мені стимул до лікування. Ваша допомога-це неоціненний внесок для тих, хто її чекає. Ви даруєте радість і надію на життя. Низький Вам уклін дорогі лікарі за Вашу працьовитість, терпіння,індивідуальний підхід та чуйне ставлення до кожного з нас!!!
Добрый вечер, подскажите к какому доктору обратится с диагнозом Плоскоклітинна низькодиференційована карцинома язика, может кто то сталкивался с таким, посоветуйте пожалуйста?? Заранее всем спасибо!
На схилі 79 років мені доля дала випробування довірити своє життя нашим українським лікарям Національного інституту раку міста Києва. Такий вік. Робити чи не робити операцію? Лікарі радять робити – є перспектива і надія. У нас була можливість порадитися з рідними в аналогічній клініці Нью-Йорка. Всі аналізи які були призначені мені перед операцією були переслані в США. Підтверджено було, що... Читати відгук На схилі 79 років мені доля дала випробування довірити своє життя нашим українським лікарям Національного інституту раку міста Києва. Такий вік. Робити чи не робити операцію? Лікарі радять робити – є перспектива і надія. У нас була можливість порадитися з рідними в аналогічній клініці Нью-Йорка. Всі аналізи які були призначені мені перед операцією були переслані в США. Підтверджено було, що дослідження проведені професійно на високому рівні. Це вплинуло на моє рішення. Я вдячна Богу, що звела мене, пенсіонерку з незаможної родини, з лікарями, які врятували мені життя. Кондрацький Юрій Миколайович (завідувач відділення) та Пепенін Нікіта Олексійович – це лікарі від Бога. Глибока подяка персоналу відділення пухлин стравоходу, шлунка та реконструктивної хірургії за їх щирість, людяність, доброзичливість і прекрасне відношення до пацієнта.
Здравствуйте, мне очень понравились и врачи,и медсестры.Отношение очень хорошее, профессиональный подход, внимательность.Огромнейшая благодарность Доброжанскому О.Ю. за всё. . . Побольше бы таких врачей.Ещё раз спасибо и успехов в работе. :)
Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку,... детальніше
Рак молочної залози
Дякую.
Катеринич А.А.
Его знает вся Украина. Его опыту и профессионализму можно доверять.
Чудовий лікар Гончарук Ірина
Стаховський Олександр Едуардович
Низький уклін Стаховському Олександру Едуардовичу... Читати відгук Напередодні Нового року від щирого серця, вітаємо лікарів, весь колектив інституту рака, які подарували нам радість спілкування з нашими батьками. В цьому році наша мама перенесла дві операції в вашому медичному закладі, переконавшись у високому професіоналізмі лікарів, вона привезла батька на консультацію і він був також прооперований. Батько одужує, а маму очікує довге лікування.
Низький уклін Стаховському Олександру Едуардовичу та Войленко Олегу Анатолійовичу за вдало проведені операції та уважне ставлення до наших батьків.
Зі Святом Святого Миколая та наступаючим Новим роком. Здоров'я Вам і Вашим рідним. З повагою Пінтяк Катерина, Одеська область.
Онко-уролог
Мой положительный опыт)
Все ,с кем пришлось столкнуться в этой больнице работают ,,для людей,, начиная от девочек на ресепшене, которые всегда улыбаются , медсестры которые берут кровь отдельное спасибо за добрые слова ,поддержку, ну и весь персонал из отделения где проводят химию это нечто, всегда на позитиве, они работают как пчёлки , я ни разу, если начинать с порога, сразу от охраны )) не слышала хамства или неуважения.Спасибо институту, спасибо людям которые в нем трудятся.
Велика шана і подяка Фриделю Роману Ігоровичу!
Та було б не чесно, не згадати також нашу чуйну асистентку( нажаль забула ім’я) та весь колектив відділення пухлин стравоходу і шлунку. Я дійсно була здивована цими «ангелами в халатах», всі привітні, намагаються допомогти, незалежно від заданого питання чи проблеми. Чесно скажу, керівництву відділення є чим пишатись, воно зібрало гарну команду професіоналів з якими можна йти до вершин та злетів у своїй професії. Хвала Вам!!!
Войленко Олег Анатольевич
Проблемы по урологической части мучали меня давно, но решился только сейчас пойти на операцию, лечиться было поздно. Один из моих знакомых посоветовал мне обратиться к Войленко Олегу Анатольевичу, доктору медицинских наук, урологу-онкологу, по договорённости с ним за одну неделю сдал... Читати відгук Встреча с прекрасным врачом, настоящим мастером своего дела, одаренным талантом от Бога, состоялась у меня в Институте рака.
Проблемы по урологической части мучали меня давно, но решился только сейчас пойти на операцию, лечиться было поздно. Один из моих знакомых посоветовал мне обратиться к Войленко Олегу Анатольевичу, доктору медицинских наук, урологу-онкологу, по договорённости с ним за одну неделю сдал недостающие анализы и в последующий понедельник был уже на операционном столе.
Операция прошла удачно: на второй день я встал, на третий уже ходил. Уверенность мне предавали ежедневные визиты Олега Анатольевича и перевязки в его присутствии. Спокойный, уверенный и, самое главное, умеющий выслушать пациента.
Огромное Вам спасибо за все, Олег Анатольевич!
PS Всё врачи дают клятву Гиппократа, но не все помнят об этом.
Войленко Олег Анатолійович
Перемоги 💛💙 Бережіть себе 🙏
Нужен совет
Не ходіть туди
Онко-мамолог
НИКОГДА НЕ ХОДИТЕ, ВЗЯТОЧНИК И БЕЗ ДУШИ
- Я в отпуске
я - Так может нас направите к кому идти
- Нет
я - А что же нам делать
- Не знаю, приходите через неделю
я - Мы не можем курс откладывать химии
- Ничем не могу помочь...
я - Если бы мы знали что вы в отпуске я бы решала заранее
- Я что перед каждым пациентом отчитываться должен
я - Вы нам только бумагу на госпитализацию от руки выписывали. Может это может кто то из ваших коллег сделать
- Давайте вы не будете мне рассказывать что происходит. Вы в этом не разбираетесь..
Занавес. Человеку абсолютно начхать на вас и вашу онкологию. Только деньги не стесняясь берет наличкой.
химиотер.отд.
Щира подяка лікарям
Я дякую Богу, що в боротьбі з хворобою мій син зустрів саме вас. Також хочу подякувати чудовому медичному персоналу відділу пухлин та відділу реанімації. Я бажаю вам здоров'я та мирного неба.
Допоможіть знайти контакти лікаря
Нужен врач уролог-онколог
Волк Марина Олександрівна
Постійна грубість, хамство та крики. Якщо щось хочеш запитати відповіді не дає і виганяє з кабінету. Мама взагалі відмовлялася лікуватися після її прийомів. Я не розумію як вона ще досі працює з онкохворими людьми, які знаходяться на межі життя і... Читати відгук Була лікарем мами. Вела себе жахливо, розмовляла з нами як з дурними. Мама після її прийомів завжди плакала
Постійна грубість, хамство та крики. Якщо щось хочеш запитати відповіді не дає і виганяє з кабінету. Мама взагалі відмовлялася лікуватися після її прийомів. Я не розумію як вона ще досі працює з онкохворими людьми, які знаходяться на межі життя і смерті. Якщо ви це читаєте, Марина Олександрівна хочу щоб ви задумалися над зміною роботи! Вам місце на м'ясокомбінаті.
Чапык Иванна Ивановна -профессионал своего дела !!! «доктор от Бога»
благодарю Бога , что именно вы встретились на тяжёлом болезненном пути моей мамочки . Могу сказать так . профессионал , отзывчивая , человечная , внимательная к деталям , приходящая на помощь в любое время и любыми возможностями ,при любом... Читати відгук Хочу оставить самые тёплые и приятные слова о Чапык Иванне Ивановне ( хирург ) ,
благодарю Бога , что именно вы встретились на тяжёлом болезненном пути моей мамочки . Могу сказать так . профессионал , отзывчивая , человечная , внимательная к деталям , приходящая на помощь в любое время и любыми возможностями ,при любом обращении даёт ответ и консультацию , приведу пример : так сложилось , что я в другом городе , и мне необходима была помощь в консультации удалённо , назначить лечения маме, я была уверена , что такое не возможно , что Киевский институт рака и врачи в нем - так не общаются и не консультируют , я думала , что все иначе … но меня направили к Вам , и я поменяла своё мнение о картинке которая у меня была . Иванна Ивановна Чапык Доктор который живет своей профессией , делает профессионально и добросовестно свою работу , выполняет свою миссию- лечить и спасать людей . Спасибо вам за все ! Дай бог Вам здоровья ! С Вами мы совместно победим мамину болезнь ! Уважаю Вас , желаю вам здоровья , сил , и мира !
Фірчук Іванна Іванівна
"профессора"киевские
Відділення пухлин шлунку і стравоходу
Лікуючий лікар Колесник Андрій Володимирович завжди на зв'язку, відповідальний та ініціативний, все пояснює.
Читати відгук Моя мама лікується в цьому закладі. Вдало прооперована і наразі перебуває в ремісії. Лікується у відділенні пухлин шлунку та стравоходу. Лікарі тут всі уважні, переважно молоді і прогресивні. Зав відділення Кондрацький Юрій Миколайович на своєму місці. Це та людина, яка не дасть пацієнтам розкиснути, а підлеглим розслабитись).
Лікуючий лікар Колесник Андрій Володимирович завжди на зв'язку, відповідальний та ініціативний, все пояснює.
Окремо хочеться відзначити лікаря в поліклініці на прийомі Зайцева Сергія Леонтійовича. Надзвичайно уважний, простий у спілкуванні, дає корисні практичні поради, пов'язані із хворобою та реабілітацією.
Підкажіть до кого звернутися?
Бойчук Сергій Іванович
Сикачёв Сергей Сергеевич
К нему попали случайно, без направления и связей, не зная какой он врач. Обратились к нему за консультацией в необходимости хирургического вмешательства. Пациент - мама, у которой была обнаружена год назад опухоль PNET (Юинга) в забрюшинном пространстве.
Она прошла 6 блоков химии и стал вопрос... Читати відгук Хочу оставить отзыв о работе заведующего отделения забрюшинного пространства - Сикачёве Сергее Сергеевиче.
К нему попали случайно, без направления и связей, не зная какой он врач. Обратились к нему за консультацией в необходимости хирургического вмешательства. Пациент - мама, у которой была обнаружена год назад опухоль PNET (Юинга) в забрюшинном пространстве.
Она прошла 6 блоков химии и стал вопрос об операции. Врачи, которые нас вели (из других отделений) должны были созвать консилиум, чтобы определить исход ситуации, но почему-то ни один из них не уступал в том, чтобы совершить это «сложное дело». Когда, мы обратились к Сикачеву, он без какого-либо упорства сам предложил созвать консилиум и помочь нам в решении вопроса.
По итогу, операция состоялась и постоперационный период был длительным и сложным, но все это время Секачев сопровождал нас на каждом этапе. Он всегда на связи, причём, реагирует незамедлительно, сам делает перевязки и следит за состоянием пациентов. Если он отсутсвует по причине операции, то оставляет на смену себе врача, который выполняет его обязанности, консультируя пациентов.
С первого взгляда, Секачев может показаться молчаливым и серьезным, но став его пациентом, можно убедится в том, что он концентрируется на проблеме и решает ее, заботясь о здоровье человека, а не просто выполняя свою работу.
Хочется также заметить, что на протяжении всего лечения он старался снабжать нас (как и других своих пациентов) необходимыми препаратами и оборудованием совершенно бесплатно (чего нельзя сказать о других врачах этого отделения).
Как родственнику пациента мне такой подход импонирует и я буду рекомендовать его, как высококвалифицированного специалиста в своей области.
Дякую лікарям!
-Яна Анатоліївна!,-завдяки Вашій підтримці та допомозі, я змогла пройти аутологічну трансплантацію.
Ця підтримка-свідчення Вашого відповідального ставлення до своїх професійних обов'язків. Ваша доброта, чуйне серце, а головне-підтримка дала мені стимул до лікування. Ваша допомога-це... Читати відгук Цей лист-вияв моєї великої поваги і вдячності за ту неоціненну допомогу, яку надали мені д.м.н.професор Крячок Ірина Анатоліївна та лікар відділення онкогематології Степанішина Яна Анатоліївна.
-Яна Анатоліївна!,-завдяки Вашій підтримці та допомозі, я змогла пройти аутологічну трансплантацію.
Ця підтримка-свідчення Вашого відповідального ставлення до своїх професійних обов'язків. Ваша доброта, чуйне серце, а головне-підтримка дала мені стимул до лікування. Ваша допомога-це неоціненний внесок для тих, хто її чекає. Ви даруєте радість і надію на життя.
Низький Вам уклін дорогі лікарі за Вашу працьовитість, терпіння,індивідуальний підхід та чуйне ставлення до кожного з нас!!!
Спасибо за помощь и совет
Дякую лікарям!
Такий вік. Робити чи не робити операцію? Лікарі радять робити – є перспектива і надія.
У нас була можливість порадитися з рідними в аналогічній клініці Нью-Йорка.
Всі аналізи які були призначені мені перед операцією були переслані в США.
Підтверджено було, що... Читати відгук На схилі 79 років мені доля дала випробування довірити своє життя нашим українським лікарям Національного інституту раку міста Києва.
Такий вік. Робити чи не робити операцію? Лікарі радять робити – є перспектива і надія.
У нас була можливість порадитися з рідними в аналогічній клініці Нью-Йорка.
Всі аналізи які були призначені мені перед операцією були переслані в США.
Підтверджено було, що дослідження проведені професійно на високому рівні. Це вплинуло на моє рішення. Я вдячна Богу, що звела мене, пенсіонерку з незаможної родини, з лікарями, які врятували мені життя.
Кондрацький Юрій Миколайович (завідувач відділення) та Пепенін Нікіта Олексійович – це лікарі від Бога.
Глибока подяка персоналу відділення пухлин стравоходу, шлунка та реконструктивної хірургії за їх щирість, людяність, доброзичливість і прекрасне відношення до пацієнта.
Благодарность
Щоб потрапити на променеву терапію існує черга? Як швидко візьмуть на лікування?