Куранови Юрій Юрійович дуже хороший лікар.А ще він дійсно не байдужий до долі пацієнтів. Особливо хочу відмітити його людяність і чесність, бо на жаль дуже багато стикалися з байдужістю лікарів
Дуже вдячна за проведенну операцію в проктологічному відділенні,яку провів талановитий хірург і прекрасна людина Бурлака Антон Анатолійович моєму чоловікові,це лікар,навіть від слов якого становиться краще.Щиро вдячна всьому колективу відділення,лікуючиму лікарю Верониці Олеговні,всім сестричкам та санітарочкам,дякую і бажаю всім здоров'я
Добрый день. Подскажите пожалуйста, где именно принимает Лялькин Сергей Анатольевич в институте рака? Ехать будем с Одессы и ни разу не были в институ. подскажите плиз куда идти там в какое отделение? и нужно ли в регистратуре регистрироваться для того,чтобы попасть к нему на прием?
Доброго вечора! Порекомендуйте лікаря з яким можна буде проконсультуватись більш детально!!!!!! Тату 58 років. Діагноз: рак передміхурової залози. Вперше зіткнулися з такою хворобою і цим інститутом.
Хочу залишити відгук про лікаря Кравець Олега Володимировича , який в Національному інстититуті раку лікував мого тата 65років (рак 3 ступені язика) Можливо комусь ця інформація стане в нагоді. 5 років назад у мого тата було виявлено рак 3 ступеню язика, пухлина займала майже всю площу язика і видаленню підлягав весь орган. Олег Володимирович не просто професіонал , він... Читать отзыв Хочу залишити відгук про лікаря Кравець Олега Володимировича , який в Національному інстититуті раку лікував мого тата 65років (рак 3 ступені язика) Можливо комусь ця інформація стане в нагоді. 5 років назад у мого тата було виявлено рак 3 ступеню язика, пухлина займала майже всю площу язика і видаленню підлягав весь орган. Олег Володимирович не просто професіонал , він ГЕНІЙ. Бо провести таку складну операцію з пластикою язика міг хіба що сам Творець. Замість язика була пришита частина м'яза з грудної клітки, так реабілітація була дуже складною. Але тато може самостійно їсти і говорити. Хіба ж це не чудо! Ми згадуємо Кравця Олега Володимировача з великою вдячністю! Що правда з лікарем не просто було спілкуватись, ну генії, вони такі з ними не просто, але нехай Вас це бентежить, бо знайте, що ви в руках ПРОФІ. Після операції тато пройшов курс променевої терапії і тут я НЕ порекомендую Інститут раку, апарат постійно ламався, порядку у відділенні немає, ми змушені були проходити променеву в клініці Лісод, це було на той час дорого, але якісне обслуговування і після відділення променевої терапії в Інституті раку, здавалося курортом. Після лікування пройшло 5 років, тато себе почуває добре, ще трудиться на городі і отримує задоволення від життя. І тут я хочу ще додати, що дуже важливий настрой самого онкохворога на позитив і на вдале лікування! Бажаю всім здоров'я
Велика подяка завідувачу відділення онкопроктології Звіричу В.В. та лікуючому лікарю Рудь І.М., які не відмовили у лікуванні моїй матері та врятували її, коли інші вже відмовляли. Рудь І.М. може сваритись, проте він дуже уважний лікар.
Доброго дня, поставили діагноз на КТ : Tumor печени, вероятно гцр. Лимфаденопатия ворот печени, вторичного генеза. Підкажіть будь ласка до кого звернутися, за допомогою??😭
Підкажіть будь ласка до якого лікаря звернутися за допомого! Після операції поставили діагноз рак сигмовидної кишки з метастазами в печінці (пухлину вирізали, метастази вирізати всі незмогли).
Професіонали-віртуози,хірурги-онкологи:Звірич Віталій Васильович,Рудь Ігор Миколайович і анестезіолог Віктор Федорович.Ви дали шанс і надію на життя!Ви професіонали і ЛІКАРІ від Бога!
Це дійсно кращий із кращих, лікар який чітко розуміє і знає що потрібно. Ми до нього потрапили, не розуміючи що нам робити. Володимир Михайлович нам все чітко роз'яснив, розповів про всі можливі варіанти нашої ситуації. Незважаючи на сильну зайнятість лікар приділяю увагу своїм пацієнтам. Ми дуже вдячні Совенку В.М. за його працю, за його знання, за відношенням.
Ужасный врач, который только то и делает что наживаеться на пациентах. Если про коррупцию и хамское отношение - Вам к нему. Цены за консультацию пишут на листочке. На операцию предлагают ложиться сразу. Ту операцию, которую хотел делать он моему дедушке, по анализам делать было просто противопоказано, что подтвердили ещё 3 других врача. Последствия после неё были ли бы необратимыми. Деньги... Читать отзыв Ужасный врач, который только то и делает что наживаеться на пациентах. Если про коррупцию и хамское отношение - Вам к нему. Цены за консультацию пишут на листочке. На операцию предлагают ложиться сразу. Ту операцию, которую хотел делать он моему дедушке, по анализам делать было просто противопоказано, что подтвердили ещё 3 других врача. Последствия после неё были ли бы необратимыми. Деньги для него и его сына привыше всего. Желаю, чтобы он так помучался. Не советую!
Відношення настільки хамське, що навіть не уявляла, що таке може бути. Махмудов Ельдар проктолог, навіть розмовляти не захотів, у вас нет рака, будет придете....і зразу дав телефон в приватну клініку до своєї знайомої за великі гроші. Після цього я пішла до іншого спеціаліста в місцеву лікарню і мені сказали терміново робити операцію. На людей кричать, вимагають скрізь гроші, в лабораторію... Читать отзыв Відношення настільки хамське, що навіть не уявляла, що таке може бути. Махмудов Ельдар проктолог, навіть розмовляти не захотів, у вас нет рака, будет придете....і зразу дав телефон в приватну клініку до своєї знайомої за великі гроші. Після цього я пішла до іншого спеціаліста в місцеву лікарню і мені сказали терміново робити операцію. На людей кричать, вимагають скрізь гроші, в лабораторію несеш аналіз і тут же с вас 300 гривень, если хотите бістро, звичайно не через касу. Мені цікаво, невже ніхто цього не знає і чому на це не звертають увагу.
Хочу висловити щиру подяку моєму лікарю - Пастушенко Яну Валерійовичу!!Коли зрозуміли,що щось не так зі здоров'ям ,намагались розібратись у Запоріжжі,за містом проживання. Але тільки згаїли час. Цілий місяць ніхто не міг зрозуміти що відбувається з організмом, і поставити діагноз. Коли потрапили до Яна Валерійовича, то відчули полегшення: професіоналізм, сучасне бачення лікування, компетентність та позитив. Зрозумів одразу-я в руках надійного... Читать отзыв Хочу висловити щиру подяку моєму лікарю - Пастушенко Яну Валерійовичу!!Коли зрозуміли,що щось не так зі здоров'ям ,намагались розібратись у Запоріжжі,за містом проживання. Але тільки згаїли час. Цілий місяць ніхто не міг зрозуміти що відбувається з організмом, і поставити діагноз. Коли потрапили до Яна Валерійовича, то відчули полегшення: професіоналізм, сучасне бачення лікування, компетентність та позитив. Зрозумів одразу-я в руках надійного лікаря. Завдяки тому,що він запропонував поставити внутрішній катетер (для хіміотерапії), ми змогли зберегти цілісність моїх вен. За рахунок правильного призначення лікування, вже через 3 сеанси хіміотерапії на ПЕТ КТ були неймовірні результати. Вже 2 роки,як закінчилось лікування ,і зараз проходжу планові огляди. І Ян Валерійович завжди на зв'язку! Хотілось би подякувати всім лікарям та персоналу Інституту раку! Ставлення до пацієнтів на вищому рівні . Немає тривожного стану, але занепокоєння. Всі націлені на результат- ваше одужання! Тому, рак- це не вирок!Але чим швидше ви прийдете до Інституту раку, та звернетесь за компетентною допомогою- тим швидше настане процес одужання! Щиро дякую Інституту раку, Пастушенко Яну Валерійовичу, та всьому персоналу!
Хочу щиро подякувати відділенню пухлин легень та середостіння,а саме Чапик Иванна Ивановна.Це Лікарь від Бога. Направили на видалення лімфовузла для дослідження. Потрапив до Іванни Іванівни.Вона одразу прийняла дуже швидко і зрозуміло пояснила,що робити і що буде далі.Операція пройшла успішно. Могу сказать так: професіоналізм,відповідальність,людяність,уважна до деталей,при любому зверненні дає відповідь,і консультацію. Від щирого серця бажаю Вам та Вашій родині міцного... Читать отзыв Хочу щиро подякувати відділенню пухлин легень та середостіння,а саме Чапик Иванна Ивановна.Це Лікарь від Бога. Направили на видалення лімфовузла для дослідження. Потрапив до Іванни Іванівни.Вона одразу прийняла дуже швидко і зрозуміло пояснила,що робити і що буде далі.Операція пройшла успішно. Могу сказать так: професіоналізм,відповідальність,людяність,уважна до деталей,при любому зверненні дає відповідь,і консультацію. Від щирого серця бажаю Вам та Вашій родині міцного здоров'я,безмежного щастя,родинного затишку,здійснення мрій. А також окрема подяка відділенню,дякую людям,що Ви там працюете.
Висловлю щиру вдячність за злагоджену сумлінну працю, доброту, турботу, відповідальне відношення до виконання своїх посадових обов'язків всьому медичному персоналу відділення радіології з блоком брахітерапії. З великим задоволенням хочеться відзначити високий професіоналізм, людяність, співчуття до людського горя, моральну підтримку хворих: професорки Іванкової Валентини Степанівни, завідувачки відділенням Барановської Лідії Михайлівни. Безмежно вдячна лікарю-радіологу Отрощенко Ірині Петрівні, яка відмінно поєднує професійні знання з... Читать отзыв Висловлю щиру вдячність за злагоджену сумлінну працю, доброту, турботу, відповідальне відношення до виконання своїх посадових обов'язків всьому медичному персоналу відділення радіології з блоком брахітерапії. З великим задоволенням хочеться відзначити високий професіоналізм, людяність, співчуття до людського горя, моральну підтримку хворих: професорки Іванкової Валентини Степанівни, завідувачки відділенням Барановської Лідії Михайлівни. Безмежно вдячна лікарю-радіологу Отрощенко Ірині Петрівні, яка відмінно поєднує професійні знання з практичними уміннями і навиками. Завжди уважна, стримана, компетентна і доброзичлива. Щоденно цікавиться станом здоров'я хворих, виважено відноситься до рекомендацій, посилаючись на медичні обстеження, що вселяє надію хворим на одруження. Дякую медсестрі Гайдамаченко Ларисі Вікторівні за теплоту, увагу, вміння заспокоїти і підбадьорити. Успіхів вам на професійній ниві! І нехай вдячність пацієнтів надихає вас до високих результативних показників вашої неоціненної праці. Всього вам світлого, доброго, чистого! Ваша пацієнтка-Шелудько Г. Г.
Висловлюю подяку лікарям:Гілка Олена Олександрівна та Ольга Володимирівна, на жаль прізвище не запам‘ятала, за їх професіоналізм, уважність та людяність. Щаслива, що потрапила саме до них
Я хочу висловити подяку Ярославі Юрївні,дякуючи її я живу третій рік ,а прогнозували два тижні , ось ця молоденька лікарка як сонечко зігріває мене і дає надію на життя.ЇЇ професійність ,людяність , дають сили жити далі.Дякую БОГУ що в нас є така лікарка як Ярослава Юрївна .
Благодарим коллектив Национального института рака за прекрасное отношение , профессиональный подход и позитивный настрой в борьбе с онкологическим заболеванием желудка моего мужа .
У тата рак шкіри. Підкажіть будь ласка лікаря? Потрібно удалити підключичні і надключичні лімфоузли. Наш лікар не береться робити таку операцію. Підкажіть гарного лікара.
Подскажите пож у меня на ноге,там где голень или липома или образование плюс еще варикоз и это уплотнение давит на вену.подскажите координаты врача который удалил бы это образование,врача опытного и отзывчивого
Дуже лояльний, людяний, розуміючий, розумний і досвідчений лікар, надзвичайно крутий майстер своєї справи! Відповідає на всі питання, які турбують пацієнта. Детально пояснює усе, що стосується вашої хвороби чи проблеми. Дуже турботливо ставиться до своїх пацієнтів, завжди цікавиться, як ваше самопочуття. Профі в хірургії! максимально акуратні шви.
Хочу подякувати зав. ендоскопічного відділення Разумійко І.В. за професіоналізм, чуйність, оперативність, людяність. Ірина Володимирівна надала максимум інформації по обстеженню, відповіла на всі питання та допомогла визначитися з подальшим лікуванням. Велике дякую !
Висловлюю найщиріші слова подяки відділенню стравоходу і шлунку, а саме зав.від. Кондрацькому Ю. М., лікарю Добржанському О. Ю., та лікарю-інтерну Андрію Владиславовичу. Це справжні професіонали своєї справи, справжня команда, спеціалісти від Бога. Дякую за колосальну допомогу, за чуйність, за якісне лікування людей з такими складними діагнозами, за професіоналізм у своїй справі. Весь медичний персонал від молодших медичних... Читать отзыв Висловлюю найщиріші слова подяки відділенню стравоходу і шлунку, а саме зав.від. Кондрацькому Ю. М., лікарю Добржанському О. Ю., та лікарю-інтерну Андрію Владиславовичу. Це справжні професіонали своєї справи, справжня команда, спеціалісти від Бога. Дякую за колосальну допомогу, за чуйність, за якісне лікування людей з такими складними діагнозами, за професіоналізм у своїй справі. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер до чергуючих лікарів – чуйні, людяні, сумлінні, доброзичливі, організовані. Дякую, що є такі лікарі в нашій країні! Бажаю Вам всього найкращого і лише вдячних пацієнтів.
Ваша врівноваженність, спокій та впевненість, Ваш відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення, просто рятують життя пацієнтам. Ви — майстер своєї справи! Все це про Вас, Ян Валерійович! Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля та поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Якби не ви, хто знає, як моя доля склалася б... Читать отзыв Ваша врівноваженність, спокій та впевненість, Ваш відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення, просто рятують життя пацієнтам.
Ви — майстер своєї справи!
Все це про Вас, Ян Валерійович!
Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля та поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність.
Якби не ви, хто знає, як моя доля склалася б далі...
Низький Вам уклін і величезна, не маюча кордонів подяка
P.S. І ще нарешті, хоч тут, бо віч-на-віч не завжди вдається висловити подяку медичним сестричкам відділення гематології:
Всім-всім без винятку, в тому числі і старшої медсестрі.
На здивування дуже чудове ставлення та безмежна турбота.
У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Але Ви вдень і вночі були поруч.
Ви всі в цьому інстітуті просто ангели-охоронці в білих халатах
Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами та приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі та гарного настрою!
У меня о Катериниче осталось не хорошее впечатление, хотя обращалась к нему, услышав положительный отзыв....да и тут на форуме его расхваливают(уж не по "заказу" ли?).... и в нескольких частных клиниках он ищет\записывает на прием ("наш пострел везде поспел") Мне он показался забронзовевшим, циничным, безразличным к пациенту "доктором", который возомнил себя таким светилой, что считает допустимым свысока указывать,... Читать отзыв У меня о Катериниче осталось не хорошее впечатление, хотя обращалась к нему, услышав положительный отзыв....да и тут на форуме его расхваливают(уж не по "заказу" ли?).... и в нескольких частных клиниках он ищет\записывает на прием ("наш пострел везде поспел") Мне он показался забронзовевшим, циничным, безразличным к пациенту "доктором", который возомнил себя таким светилой, что считает допустимым свысока указывать, вычитывать\воспитывать пациентку .....забывая что он на работе(оплачиваемой государством, пациентом или владельцем клиники), а не благодетель и благотворитель. Интересно какая у него категория, звания( неужто защитил хотя бы кандидатскую\ докторскую?, о профессорской степени уже молчу), научные работы, изобретения,, КПК, статьи и т.п. для такого самомнения? Он нес какую-то чушь, пыль в глаза, много слов и "ни о чем"... сомневаюсь в его опыте и реальном профессионализме.
Національний інститут раку України (НІР) – це клінічний та дослідницький міжнародно-акредитований онкологічний центр, що є невід’ємною частиною спеціалізованої, висококваліфікованої медичної допомоги в Україні. НІР охоплює всі аспекти контролю за онкологічними захворюваннями: профілактика, скринінг, лікування та наукові дослідження. НІР проводить дослідження на базовому, трансляційному та клінічному рівнях, що в кінцевому підсумку,... подробнее
Куранов Юрій Юрійович
Прошу допомогти
Вдячність за важку працю
где принимает Лялькин Сергей Анатольевич
Подскажите пожалуйста, где именно принимает Лялькин Сергей Анатольевич в институте рака? Ехать будем с Одессы и ни разу не были в институ. подскажите плиз куда идти там в какое отделение? и нужно ли в регистратуре регистрироваться для того,чтобы попасть к нему на прием?
Рак передміхурової залози!!!! Порадьте лікаря!!!!!
Захворювання онкології
Кравець Олег Володимирович прооперував моєму тату рак язика
5 років назад у мого тата було виявлено рак 3 ступеню язика, пухлина займала майже всю площу язика і видаленню підлягав весь орган. Олег Володимирович не просто професіонал , він... Читать отзыв Хочу залишити відгук про лікаря Кравець Олега Володимировича , який в Національному інстититуті раку лікував мого тата 65років (рак 3 ступені язика) Можливо комусь ця інформація стане в нагоді.
5 років назад у мого тата було виявлено рак 3 ступеню язика, пухлина займала майже всю площу язика і видаленню підлягав весь орган. Олег Володимирович не просто професіонал , він ГЕНІЙ. Бо провести таку складну операцію з пластикою язика міг хіба що сам Творець. Замість язика була пришита частина м'яза з грудної клітки, так реабілітація була дуже складною. Але тато може самостійно їсти і говорити. Хіба ж це не чудо! Ми згадуємо Кравця Олега Володимировача з великою вдячністю! Що правда з лікарем не просто було спілкуватись, ну генії, вони такі з ними не просто, але нехай Вас це бентежить, бо знайте, що ви в руках ПРОФІ.
Після операції тато пройшов курс променевої терапії і тут я НЕ порекомендую Інститут раку, апарат постійно ламався, порядку у відділенні немає, ми змушені були проходити променеву в клініці Лісод, це було на той час дорого, але якісне обслуговування і після відділення променевої терапії в Інституті раку, здавалося курортом.
Після лікування пройшло 5 років, тато себе почуває добре, ще трудиться на городі і отримує задоволення від життя. І тут я хочу ще додати, що дуже важливий настрой самого онкохворога на позитив і на вдале лікування! Бажаю всім здоров'я
Подяка лікарям
Потрібна допомога
Підкажіть будь ласка до кого звернутися, за допомогою??😭
Підкожіть до якого лікаря звернутися за допомого! Після операції поставили діагноз рак сигмовидної к
Хочу щиро подякувати хірургів-онкологів онко-проктологічного відділенн
Лікар від бога
Худший врач
жах жах жах
Потрібна допомога
Вдячність за життя!
Коли потрапили до Яна Валерійовича, то відчули полегшення: професіоналізм, сучасне бачення лікування, компетентність та позитив. Зрозумів одразу-я в руках надійного... Читать отзыв Хочу висловити щиру подяку моєму лікарю - Пастушенко Яну Валерійовичу!!Коли зрозуміли,що щось не так зі здоров'ям ,намагались розібратись у Запоріжжі,за містом проживання. Але тільки згаїли час. Цілий місяць ніхто не міг зрозуміти що відбувається з організмом, і поставити діагноз.
Коли потрапили до Яна Валерійовича, то відчули полегшення: професіоналізм, сучасне бачення лікування, компетентність та позитив. Зрозумів одразу-я в руках надійного лікаря.
Завдяки тому,що він запропонував поставити внутрішній катетер (для хіміотерапії), ми змогли зберегти цілісність моїх вен.
За рахунок правильного призначення лікування, вже через 3 сеанси хіміотерапії на ПЕТ КТ були неймовірні результати.
Вже 2 роки,як закінчилось лікування ,і зараз проходжу планові огляди. І Ян Валерійович завжди на зв'язку!
Хотілось би подякувати всім лікарям та персоналу Інституту раку! Ставлення до пацієнтів на вищому рівні . Немає тривожного стану, але занепокоєння. Всі націлені на результат- ваше одужання!
Тому, рак- це не вирок!Але чим швидше ви прийдете до Інституту раку, та звернетесь за компетентною допомогою- тим швидше настане процес одужання!
Щиро дякую Інституту раку, Пастушенко Яну Валерійовичу, та всьому персоналу!
Чапик Иванна Иваннивна,профессионал своего дела.
Чапик Иванна Ивановна.Це Лікарь від Бога.
Направили на видалення лімфовузла для дослідження.
Потрапив до Іванни Іванівни.Вона одразу прийняла дуже швидко і зрозуміло пояснила,що робити і що буде далі.Операція пройшла успішно.
Могу сказать так: професіоналізм,відповідальність,людяність,уважна до деталей,при любому зверненні дає відповідь,і консультацію.
Від щирого серця бажаю Вам та Вашій родині міцного... Читать отзыв Хочу щиро подякувати відділенню пухлин легень та середостіння,а саме
Чапик Иванна Ивановна.Це Лікарь від Бога.
Направили на видалення лімфовузла для дослідження.
Потрапив до Іванни Іванівни.Вона одразу прийняла дуже швидко і зрозуміло пояснила,що робити і що буде далі.Операція пройшла успішно.
Могу сказать так: професіоналізм,відповідальність,людяність,уважна до деталей,при любому зверненні дає відповідь,і консультацію.
Від щирого серця бажаю Вам та Вашій родині міцного здоров'я,безмежного щастя,родинного затишку,здійснення мрій.
А також окрема подяка відділенню,дякую людям,що Ви там працюете.
Вдячність за роботу!
І нехай вдячність пацієнтів надихає вас до високих результативних показників вашої неоціненної праці. Всього вам світлого, доброго, чистого!
Ваша пацієнтка-Шелудько Г. Г.
Лікар отоларинголог-онколог
ЛЮБОВ до життя
Отзыв о работе медперсонала
Потрібна допомога
Потрібна допомога
Підкажіть гарного лікара.
Подскажите пожалуста,у меня на ноге ,там где голень или липома или образование плюс еще варикозное р
Совенко Володимир Михайлович
Відповідає на всі питання, які турбують пацієнта.
Детально пояснює усе, що стосується вашої хвороби чи проблеми.
Дуже турботливо ставиться до своїх пацієнтів, завжди цікавиться, як ваше самопочуття.
Профі в хірургії! максимально акуратні шви.
Запитання?
Завчасно дякую.
Задоволена
Велике дякую !
Відділення стравоходу і шлунку
Добржанському О. Ю., та
лікарю-інтерну Андрію Владиславовичу.
Це справжні професіонали своєї справи, справжня команда, спеціалісти від Бога.
Дякую за колосальну допомогу, за чуйність, за якісне лікування людей з такими складними діагнозами, за професіоналізм у своїй справі.
Весь медичний персонал від молодших медичних... Читать отзыв Висловлюю найщиріші слова подяки відділенню стравоходу і шлунку, а саме зав.від. Кондрацькому Ю. М., лікарю
Добржанському О. Ю., та
лікарю-інтерну Андрію Владиславовичу.
Це справжні професіонали своєї справи, справжня команда, спеціалісти від Бога.
Дякую за колосальну допомогу, за чуйність, за якісне лікування людей з такими складними діагнозами, за професіоналізм у своїй справі.
Весь медичний персонал від молодших медичних сестер до чергуючих лікарів – чуйні, людяні, сумлінні, доброзичливі, організовані.
Дякую, що є такі лікарі в нашій країні!
Бажаю Вам всього найкращого і лише вдячних пацієнтів.
Дякую за все
відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення, просто рятують життя пацієнтам.
Ви — майстер своєї справи!
Все це про Вас, Ян Валерійович!
Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля та поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність.
Якби не ви, хто знає, як моя доля склалася б... Читать отзыв Ваша врівноваженність, спокій та впевненість, Ваш
відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення, просто рятують життя пацієнтам.
Ви — майстер своєї справи!
Все це про Вас, Ян Валерійович!
Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля та поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність.
Якби не ви, хто знає, як моя доля склалася б далі...
Низький Вам уклін і величезна, не маюча кордонів подяка
P.S.
І ще нарешті, хоч тут, бо віч-на-віч не завжди вдається висловити подяку медичним сестричкам відділення гематології:
Всім-всім без винятку, в тому числі і старшої медсестрі.
На здивування дуже чудове ставлення та безмежна турбота.
У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Але Ви вдень і вночі були поруч.
Ви всі в цьому інстітуті просто ангели-охоронці в білих халатах
Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами та приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі та гарного настрою!
Катеринич А.А.
Мне он показался забронзовевшим, циничным, безразличным к пациенту "доктором", который возомнил себя таким светилой, что считает допустимым свысока указывать,... Читать отзыв У меня о Катериниче осталось не хорошее впечатление, хотя обращалась к нему, услышав положительный отзыв....да и тут на форуме его расхваливают(уж не по "заказу" ли?).... и в нескольких частных клиниках он ищет\записывает на прием ("наш пострел везде поспел")
Мне он показался забронзовевшим, циничным, безразличным к пациенту "доктором", который возомнил себя таким светилой, что считает допустимым свысока указывать, вычитывать\воспитывать пациентку .....забывая что он на работе(оплачиваемой государством, пациентом или владельцем клиники), а не благодетель и благотворитель.
Интересно какая у него категория, звания( неужто защитил хотя бы кандидатскую\ докторскую?, о профессорской степени уже молчу), научные работы, изобретения,, КПК, статьи и т.п. для такого самомнения?
Он нес какую-то чушь, пыль в глаза, много слов и "ни о чем"... сомневаюсь в его опыте и реальном профессионализме.