Дякую за швидку доставку, за те, що допомогли розiбратися з розмiром! В спiлкуваннi менеджер вiчливий та уважний. Замовила джинси, товар дуже гарний та якiсний.
Замовляла зимову курточку.Відправили,як і обіцяли на протязі 1-3днів.Якість куртки дуже хороша,а ціна ще краща😉.Дуже приємний продавець,ввічливий,хоч я й трохи поморочила голову😁.Дякую,гарних вам продажів!!!
Замовила на сайті куртки, dariatyretskaya-instagram-magazin ,просто вау ,гарної якості, як на відео і фото.Дівчата приділили достатньо часу для консультації,окремо дякую.Швидка доставка
Дуже дякую за курточку. Брала в кольорі гіркий шоколад. Така як на відео! Стильна, комфортна, легка, якісна. Не дивлячись на те, що вона легка, тепленька. На сьогоднішню погоду протестувала, дуже задоволена! Якщо хтось шукає якісну, стильну, теплу курточку - рекомендую!
Якісно, швидко та чітко. Дякую! Довелось почекати доставку день 2 тижні, все приїхало в гарній упаковці. По розміру теж все підійшло. Замовленням задоволена. Можу рекомендувати цей магазин.
Заказывала парку - молочного цвета. Вопросов по товару нет,по обслуживанию тоже. На вопросы получила полный ответ( меня интересовала стирка светлого цвета) 13.11.2025 оплатила -27 .11.2025 получила. Все совпадает,швы чистые,есть небольшие нитки.Не критично. Жаль,но вешалки на одежде не нашла. На 50 размер брала 3 ХL
Замовляла утеплені джинси на байці з леопардовий принтом. Відповіли на запит швидко, допомогли визначитися з розміром та швидко відправили. Джинси кльові, сіли ідеально, якість на рівні! Я дуже задоволена))
Замовляла шубку з штучного хутра. Дуже гарна, якісна, легка.Я дуже задоволена)) Консультанти магазина швидко відповіли та надали максимальну інформацію стасовно мого запиту та допомогли зробити вибір! Профі)
Замовляла курточку рік тому, відносила ідеально і ще пару років буде служити точно (з моєю то роботою то думала хоч сезон отходити, а тут просто ідеально. Все на місці особливо кнопочки ) Не один раз буду повертатись і рекомендувати Обслуговування на висоті, дякую за вашу працю
Замовила плаття двійку, ну дуже задоволена , якість не відповідає ціні . Ніколи не могла подумати що такі якісні речі можуть коштувати так дешево. На мої повідомлення відповідали дуже швидко. На замовлення чекала трохи більш ніж тиждень , але це мене влаштовувало.
Дуже задоволена покупкою. Якість ідеальна, і колір, і пошиття. Трішки доставка затрималася, але товар вартує того очікування. Дякую Вам! З задоволенням буду Вашим постійним клієнтом!!!
Купувала куртку, отримала відповідь що є в наявності, є обмін, повернення немає, сплатила і в цей же день її відправили, а на ранок отримала. Вона чудово підійшла:)
Замовляла у цьому магазині джинси. Мене одразу попередили про терміни доставки +-14 днів, чекала я тижні 3, але джинси того варті. Якість на висоті та і з розміром мені менеджер допомогла)
Третій раз роблю покупки одягу в цьому інтернет магазині і завжди задоволена якістю товару,спілкуванню з менеджером,та швидкою відправкою замовлення.Магазинчик в Інстаграмі @ daria.tyretskaya Рекомендую 👌🏻
Гарна якiсть товару.
Сучасні речі
Зимова куртка
dariatyretskaya-instagram-magazin ,просто вау ,гарної якості, як на відео і фото.Дівчата приділили достатньо часу для консультації,окремо дякую.Швидка доставка
Подовжена куртка!
Вдала покупка
Обслуговування на вищому рівні
Замовляла сукню
Довелось почекати доставку день 2 тижні, все приїхало в гарній упаковці.
По розміру теж все підійшло.
Замовленням задоволена.
Можу рекомендувати цей магазин.
Неймовірна краса за доступну ціну
А головне, що такої не знайти у ТЦ, що робить модель унікальною!
Хороша ціна та клієнтцентрований продавець?
Парка молочного цвета.
Заказывала парку - молочного цвета.
Вопросов по товару нет,по обслуживанию тоже.
На вопросы получила полный ответ( меня интересовала стирка светлого цвета)
13.11.2025 оплатила -27 .11.2025 получила.
Все совпадает,швы чистые,есть небольшие нитки.Не критично.
Жаль,но вешалки на одежде не нашла.
На 50 размер брала 3 ХL
Дякую за вашу працю ❤️
Покупка куртки
Утеплені джинси
Утеплені джинси
Чудовий продавець
Замовлення
Магазин супер
Замовляла дуже гарну куртку,з розміром допомогли,дуже задоволена!
Гарний магазин
Кардиган
Задоволена покупкою курточки
Не один раз буду повертатись і рекомендувати
Обслуговування на висоті, дякую за вашу працю
Задоволений клієнт
На мої повідомлення відповідали дуже швидко. На замовлення чекала трохи більш ніж тиждень , але це мене влаштовувало.
Осіння Куртка
З задоволенням буду Вашим постійним клієнтом!!!
Відмінний товар
Відгук на костюм
Чудова якість обслуговування.
Чудовий інста-магазин
Покупка вещей
Одяг та взуття
Курточка осіння