@daria.tyretskaya інстаграм-магазин відгуки
з оцінкою «Жахливо»
/ страница 2

Відгуки покупців
@daria.tyretskaya інстаграм-магазин
4.4 5
37 відгуків / 3374 перегляда
Результати відгуків
Важливо! З метою актуальності, рейтинг і результати відгуків, які відображаються на графіку, обчислюються на підставі 100 останніх відгуків
Відгуки з позначкою "Проблема вирішена" не враховуються

Цікавий досвід

Anna Anna 7 червня, 2023 год
Заради експерименту і внаслідок навʼязливої реклами в інстаграм зробила замовлення. Одразу скажу, що свої заміри я відправила, бо розмірна сітка «відносна», і про тканину та її плотність задала всі питання. Внесла передоплату. Чекала 20 днів. Отримала. Дуже велика (сукня), якість жахлива. Але «дарувати» передоплату, т як повернення коштів не передбачено, я не збиралась, зробили обмін. Отримала розмір свій, а от... Читати відгук Заради експерименту і внаслідок навʼязливої реклами в інстаграм зробила замовлення. Одразу скажу, що свої заміри я відправила, бо розмірна сітка «відносна», і про тканину та її плотність задала всі питання. Внесла передоплату. Чекала 20 днів. Отримала. Дуже велика (сукня), якість жахлива. Але «дарувати» передоплату, т як повернення коштів не передбачено, я не збиралась, зробили обмін. Отримала розмір свій, а от якість…… фото додаю. Важко зрозуміти, хто пише ці солоденькі відгуки? Без образ, але ж якість…… І окремо хочу відзначити дівчат, які ведуть переписку, це «спеціалісти найвищого гатунку»))))) перегляньте свої алгоритми і сценарії спілкування, а також свій правопис обома мовами (українська під силу не всім, як я зрозуміла)))). Отож, мала неприємний досвід, який зайвий раз переконав мене в тому, що замовлення треба робити виключно у перевірених продавців, бажано віку, старшого за середню і старшу школу))) всім гарного дня. @daria.tyretskaya инстаграм-магазин - Цікавий досвід @daria.tyretskaya инстаграм-магазин - Цікавий досвід @daria.tyretskaya инстаграм-магазин - Цікавий досвід @daria.tyretskaya инстаграм-магазин - Цікавий досвід @daria.tyretskaya инстаграм-магазин - Цікавий досвід
2 згодні

Лохотронище

Марина Бортовец Марина Бортовец 20 травня, 2023 год
Наглая, брехливая девица.
Приходит СОВСЕМ не то, что на фото - ни цвет, качество ужасное, швы лопаются уже при примерке (хотя я не толстая 46-48р), нитки висят, ждала 20 дней (хотя начиналось со слов "есть в наличии ").
Обмена и возврата нет.
2 згодні

Шахраї, кидають на гроші!!!

Tetiana Tetiana 23 квітня, 2023 год
Це обман, ви оплатите товар і нічого не отримаєте. Ця шахрайка постійно скаржиться на погані коментарі та додає хороші, щоб далі продовжувати кидати людей на гроші. Не ведіться, це шахраї. Будьте обачними, не дайте себе обманути!!!
3 згодні 1 не згоден

брехуни та шахраї

Гость Гость 9 березня, 2023 год
у них же є ще телеграмканал. замовила взуття. узгодили по фото - саме таке. оплата 100%. прийшло гімняної якості, а іншого кольору, що продавалось за іншим оголошенням. замість визнати помилку - мене зробили сліпою, дурною, хамкою з калічним телефоном. прислали недолуге відео нібито їх товару. і заблокували! і це у свято 8 березня. враження на все життя залишили.
1 згоден

Аферисти!!!!!!!

Гость Гость 22 листопада, 2022 год
Зрізають розміри з одягу,повернення у них немає!!!! Розмір вислали мені не мій.Навіть з розмірною сіткою не збігаються.Обманюють людей і це зробили не тільки зі мною,вони так роблять з усіма.Обминайте цей інтернет магазин,нічого не замовляйте у Аферистів.

Взагалі не задоволена мене просто надурили!!!

Гость Гость 22 листопада, 2022 год
Дурять людей,етикетку з розміром зрізали,розмір вислали не мій замовила L,а вислали десь на М.Аферисти передоплата 50%.Не рекомендую.
1 згоден

Не замовляйте! Обманюють!

Юлія Юлія 7 листопада, 2022 год
Переваги:
  1. Приняли заказ швидко і гадали реквізити для оплати.
Недоліки:
  1. Костюм обійшовся 2827 грн.
  2. 1. Костюм замовляла в розмірі М, по факту прислали С, щоб приховати свій обман зрізали всі бірки, та ярлики, навіть ті, що були пришиті до одягу, на кофті та желетці.
  3. 2. Шнурок без наконечника.
  4. 3. Кругом по одягу розтріпани нитки, на вигляд костюм вже ношений. Нова річ за 2700 просто не може мати такий вигляд.
  5. 4. Гудзики, три з чотирьох, брудні.
  6. 5. Беруть додатково кошти за пакування, а по факти не пакують самі, а роблять то на новій пошті, за що вам доведеться оплатити повторно.
  7. Вела з ними переписку два дні. "Повернення нема, обміну нема, допобачення..." Скаргу в організацію захисту споживачів на них залишити не можна, оскільки оплата була не на рахунок юридичної особи, а на карту фізичної. Тобто займаються повністю тіньовим бізнесом.
  8. Пошкодуйте свої нерви, гроші і свій час, ніколи в них не замовляйте! Не порядні. Обманюють! Речі дорогі і не якісні.
1 згоден
@daria.tyretskaya інстаграм-магазин
@daria.tyretskaya інстаграм-магазин
Рейтинг 4.4 з 5 на підставі 37 відгуків

Одяг
B U Y M E (@buyme.brand)
B U Y M E (@buyme.brand)

Рейтинг: 1.6
171 відгук
MEGASPORT
MEGASPORT

Рейтинг: 4.9
475 відгуків
Modivo.ua
Modivo.ua

Рейтинг: 1.9
565 відгуків
Магазин DOMINO
Магазин DOMINO

Рейтинг: 4.9
135 відгуків
Reserved
Reserved

Рейтинг: 1.6
356 відгуків
yesoriginal.com.ua интернет-магазин
yesoriginal.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 2.8
627 відгуків
Laluna оптово-розничный магазин
Laluna оптово-розничный магазин

Рейтинг: 4.4
2389 відгуків
Тоскана
Тоскана

Рейтинг: 3.1
89 відгуків
Sinsay
Sinsay

Рейтинг: 1.6
790 відгуків
MANGO
MANGO

Рейтинг: 2.3
112 відгуків