Вперше їхала моя мама за кордон перевізником SVDTRANS квитки купували Contra BUS рейс Черкаси -Хеб 20.06.2026.Не відповідає комфорту заявленому в описі .Автобус старий, сидіння тверді не зручні, туалет повний,ходили тільки малі дітки ,решта на стоянках у платний туалет.Воду поставили на сходах запаяну упаковку.Нікому з пасажирів не повідомили,що то для них вода і при посадці не роздали кожному по бутилці води(жара 33 градуси).Трохи постояла вода потім водій забрав ту упаковку! Зверхньо розмовляють з пасажирами,не могли отримати інформацію з точним адресом де ми можемо забрати пасажира!Так як автобус транзитний і в Польщі не висажуюють пасажирів мені потрібно було їхати в Чехію місто Острава з Польщі щоб забрати маму.Добре їду! Тільки адреси немає де саме забрати!У квитку написано Острава,Острава Свінов південна сторона.Мені для навігації потрібно вулиця,номер і номер платформи куди саме підійшли!Запитали водія і отримала таку відповідь : я вам не скажу бо сам не знаю,ото ми по пам'яті їдемо ми вже знаємо отам між двома дорогами ми звернемо і отам зупинимось!Що це за відповідь від водія ?Утрирую отам за двома дубками після трьох берез!Це міжнародний рейс !Що це за висадка на якомусь пустирі?Чому не на вокзалі за номером платформи?Ви знаєте який я жах пережила?Поки ми знайшли де вони висадили маму!Перед тим я сама в картах Гугл знайшла те місце де ніби мали висадити і обвела те місце на фото ,його показали водію він сказав так ми там її висадимо!Просили точні координати висадки щоб навігація привела саме туди ,водії не дали координатна!І знаєте чим все закінчилось тим що ми ждали там де нам сказали,а висадили її біля входу у ж.д вокзал на якійсь там платформі.Про яку нам не сказали!Така без відповідальність ,що на голову неналазить!І їм все одно було чи ми її знайшли чи ні!Отак люди і губляться в дорозі!Ми ще 500 метрів бігали на кожну платформу заглядали аж поки нам не сказали що ще є далі вхід у ж д і там теж можуть висадити!Водії жахливі!Менеджер теж не надав точного місця висадки і зв'язку з водіями щоб запитати він не має.Я вважаю всі питання повинен вирішувати менеджер!Не рекомендую!
Переваги:
Немає плюсів
Недоліки:
Приїхав не по графіку,водії хами,висадка пасажирів не відповідає міжнародним стандартам.Автобус дрова! Взагалі не відповідає заявленому комфорту.
Не рекомендую ? - Відгуки про ContraBUS
відгук
Коментарі до відгуку