Гарне СТО, яке приймає українців - Відгуки про Auto Dyskusja СТО

Auto Dyskusja СТО
Відгук додано 6 годин 31 хв тому
Живу в Польщі вже другий рік і довго не міг знайти нормальний автосервіс в Кракові де б не намагались нажитись на іноземці. Знайшов Auto Dyskusja за порадою знайомого українця. Заїхав на діагностику підвіски, бо після наших доріг треба було перевірити стан авто. Хлопці прийняли нормально, пояснили все зрозуміло, навіть з мовою проблем не було. Зробили що треба, без зайвих робіт яких не просив. Ціна адекватна. Тепер тільки сюди їжджу на обслуговування машини




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Auto Dyskusja СТО
Всі відгуки

5.0 5
1 відгук / 1 перегляд
Auto Dyskusja СТО
Auto Dyskusja СТО

Автомайстерні
​IRON SERVICE
​IRON SERVICE

Рейтинг: 4.5
4 відгука
​СТО АИС Киев Днепровский
​СТО АИС Киев Днепровский

Рейтинг: 4.8
6 відгуків
СТО ELEMENT
СТО ELEMENT

Рейтинг: 4.8
8 відгуків
​СТО AVSTO
​СТО AVSTO

Рейтинг: 5
6 відгуків
СТО IDService
СТО IDService

Рейтинг: 4.9
7 відгуків
​СТО «КиевВосток»
​СТО «КиевВосток»

Рейтинг: 4.6
8 відгуків
СТО Frant
СТО Frant

Рейтинг: 5
7 відгуків
СТО AutoHub
СТО AutoHub

Рейтинг: 4.8
6 відгуків
​СТО «Масленка»
​СТО «Масленка»

Рейтинг: 4.8
6 відгуків
СТО Хрущ
СТО Хрущ

Рейтинг: 4.6
7 відгуків