Живу в Польщі вже другий рік і довго не міг знайти нормальний автосервіс в Кракові де б не намагались нажитись на іноземці. Знайшов Auto Dyskusja за порадою знайомого українця. Заїхав на діагностику підвіски, бо після наших доріг треба було перевірити стан авто. Хлопці прийняли нормально, пояснили все зрозуміло, навіть з мовою проблем не було. Зробили що треба, без зайвих робіт... Читати відгук Живу в Польщі вже другий рік і довго не міг знайти нормальний автосервіс в Кракові де б не намагались нажитись на іноземці. Знайшов Auto Dyskusja за порадою знайомого українця. Заїхав на діагностику підвіски, бо після наших доріг треба було перевірити стан авто. Хлопці прийняли нормально, пояснили все зрозуміло, навіть з мовою проблем не було. Зробили що треба, без зайвих робіт яких не просив. Ціна адекватна. Тепер тільки сюди їжджу на обслуговування машини
Гарне СТО, яке приймає українців