Гарне СТО, яке приймає українців - Отзывы о Auto Dyskusja СТО

Auto Dyskusja СТО
Отзыв написан четверг, 25 июня
Живу в Польщі вже другий рік і довго не міг знайти нормальний автосервіс в Кракові де б не намагались нажитись на іноземці. Знайшов Auto Dyskusja за порадою знайомого українця. Заїхав на діагностику підвіски, бо після наших доріг треба було перевірити стан авто. Хлопці прийняли нормально, пояснили все зрозуміло, навіть з мовою проблем не було. Зробили що треба, без зайвих робіт яких не просив. Ціна адекватна. Тепер тільки сюди їжджу на обслуговування машини




Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Auto Dyskusja СТО
Все отзывы

5.0 5
1 отзыв / 4 просмотра
Auto Dyskusja СТО
Auto Dyskusja СТО

Автомастерские
Автопарк Сервис СТО
Автопарк Сервис СТО

Рейтинг: 4.4
29 отзывов
СТО Макс Авто
СТО Макс Авто

Рейтинг: 5
14 отзывов
​IRON SERVICE
​IRON SERVICE

Рейтинг: 4.5
4 отзыва
​СТО АИС Киев Днепровский
​СТО АИС Киев Днепровский

Рейтинг: 4.8
6 отзывов
СТО ELEMENT
СТО ELEMENT

Рейтинг: 4.8
8 отзывов
​СТО AVSTO
​СТО AVSTO

Рейтинг: 5
6 отзывов
СТО IDService
СТО IDService

Рейтинг: 4.9
7 отзывов
​СТО «КиевВосток»
​СТО «КиевВосток»

Рейтинг: 4.6
8 отзывов
СТО Frant
СТО Frant

Рейтинг: 5
7 отзывов
СТО AutoHub
СТО AutoHub

Рейтинг: 4.8
6 отзывов