Таке враження, що зверху у них продавцям йде вказівка не попереджати людей, що пакети платні. Внаглу упаковує і ти потім у чеку бачиш, що з тебе взяли ще і за пакетик, який коштує аж 40 коп. В Аврорі ці пакетики копійки коштують. Ще й огризаються, коли зробив зауваження. Це ж як треба людей за людей не вважати, щоб так вчиняти! Була розмова з менеджером. Я так зрозумів, їм байдуже. Дуже прикро.
Достоинства:
Продукція гарна
Недостатки:
Продавці у більшості хамло. Неповага до покупців. Не попереджають, що пакети платні.
Намах...ть людей на пакетиках по 40 коп. - Отзывы о Салтовский мясокомбинат
отзыв
Комментарии к отзыву