Намах...ть людей на пакетиках по 40 коп. - Отзывы о Салтовский мясокомбинат

Салтовский мясокомбинат
Отзыв написан 6 мая, 2026 год 6 просмотров
Таке враження, що зверху у них продавцям йде вказівка не попереджати людей, що пакети платні. Внаглу упаковує і ти потім у чеку бачиш, що з тебе взяли ще і за пакетик, який коштує аж 40 коп. В Аврорі ці пакетики копійки коштують. Ще й огризаються, коли зробив зауваження. Це ж як треба людей за людей не вважати, щоб так вчиняти! Була розмова з менеджером. Я так зрозумів, їм байдуже. Дуже прикро.
Достоинства:
  1. Продукція гарна
Недостатки:
  1. Продавці у більшості хамло. Неповага до покупців. Не попереджають, що пакети платні.




Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Салтовский мясокомбинат
Все отзывы

2.7 5
213 отзывов / 30656 просмотров
Салтовский мясокомбинат
Салтовский мясокомбинат

Производство мясной продукции
Глобино
Глобино

Рейтинг: 1.2
222 отзыва
ТМ Мясная гильдия
ТМ Мясная гильдия

Рейтинг: 3.4
108 отзывов
Мясная лавка, ТМ
Мясная лавка, ТМ

Рейтинг: 1.7
40 отзывов
Ятрань
Ятрань

Рейтинг: 2
75 отзывов
МК "М'ясный"
МК "М'ясный"

Рейтинг: 2.1
106 отзывов
​Агрохолдинг МХП
​Агрохолдинг МХП

Рейтинг: 2.7
7 отзывов
ФХ «Світ М'яса»
ФХ «Світ М'яса»

Рейтинг: 3
2 отзыва
Мясокомбинат юбилейный
Мясокомбинат юбилейный

Рейтинг: 1.5
45 отзывов
Укрптахосервис
Укрптахосервис

Рейтинг: 3.5
21 отзыв