Іван: Таке враження, що зверху у них продавцям йде вказівка не попереджати людей, що пакети платні. Внаглу упаковує і ти потім у чеку бачиш, що з тебе взяли ще і за пакетик, який коштує аж 40 коп. В Аврорі ці пакетики копійки коштують. Ще й огризаються, коли зробив зауваження. Це ж... 06.05.2026