Щойно 27.06.2026р стала свідком жахливого ставлення водіїв перевізника Pavluk-Trans ФОП Павлюк. Номер автобуса BC7925KX , напрямок рейса Львів-Київ. А саме: м. Львів, температура повітря +40, на сонці гадаю більше. чекаємо автобус даного перевізника. Запізнення більш ніж на півгодини. Біля нас чекав молодий хлопець із кішкою в переносці для тварин. Кішка тиха, спокійна. Я б і не звернула уваги, що він з твариною, якби не така жара і хлопець з щприца поїв її водою, загортав в змочене водою полотно, дув на неї.. Виявилося, що хлопчина повертався додому з Італії, не покинувши друга, забрав з собою.А потім при посадці в автобус водій ПРИ НАЯВНОСТІ квитка і документів на кішку, відмовляє хлопцю в посадці. Нагадую! На вулиці ЖАРА!! Всі люди в автобусі кажуть водію що не проти кішки в салоні, ні в кого нема алергії. Люди прям просили забрати хлопця з кішкою, на такій жарі тварина матиме тепловий удар! Та і людина теж! Просили ВСІ! Реально. Я такої єдності довго й не бачила. Водій просто нахамив, накричав і… поїхав. Залишивши людину із другом в небезпеці для здоров’я точно, а й можливо для життя кішки. Так не можна!!!! Це не по людськи!!! Не раджу такого нікому! Сподіваюсь кішка буде жива і з хлопцем повернеться додому.
Достоинства:
Нема
Недостатки:
Жахливе ставлення, залишення в небезпеці, відмова в перевезенні.
Жара в автобусі при температурі повітря на вулиці більше +40
Це просто ЖАХ! - Отзывы о Pavluks-Trans
отзыв
Комментарии к отзыву