Працюю вже близько 2 років, чудесний колектив, лояльне начальство, гідна заробітна платня. По умовах все взагаЛі солодко, оплачуване стажування, оплачуване житло і переїзди. Будь які спірні питання вирішуються до їх появи, будь який форс мажор?-тобі найду заміну, доки ти не розберешся з своїми проблемами
Про компанію - Отзывы об ОТАК (Смартшоп)
По умовах все взагаЛі солодко, оплачуване стажування, оплачуване житло і переїзди.
Будь які спірні питання вирішуються до їх появи, будь який форс мажор?-тобі найду заміну, доки ти не розберешся з своїми проблемами
отзыв
Комментарии к отзыву