Абсолютно огидне враження від цієї компанії.Вперше і житті бачу настільки огидний персонал.Замість професіоналізму демоснтрують зверхність,та замість поваги показують байдужість та приховане презирство.Після спілкування залишається тільки бажання навіть не мати справ з компанією.
Категорично не рекомендую.Сервіс на рівні який навіть важко уявити у нвйгірших прикладах клієнтоорієнтованості.
Найгірший сервіс - Отзывы о megazona.shop интернет-магазин
Категорично не рекомендую.Сервіс на рівні який навіть важко уявити у нвйгірших прикладах клієнтоорієнтованості.
отзыв
Комментарии к отзыву