Артем Дмитрюк: Абсолютно огидне враження від цієї компанії.Вперше і житті бачу настільки огидний персонал.Замість професіоналізму демоснтрують зверхність,та замість поваги показують байдужість та приховане презирство.Після спілкування залишається тільки бажання навіть не мати справ з компанією. Категорично не рекомендую.Сервіс на рівні який навіть важко уявити у нвйгірших прикладах клієнтоорієнтованості. 25.06.2026