Гіршої поїздки в мене не було Люди добрі,5 рік війни,а водії спілкуються по мікрофону російською мовою!!! Аж противно було їхати.Ачттбус старий,місця між сидіннями дуже мало,туалет закритий,врдіїї не ввічливі.Я їхала перший раз цим перевізником і дуже розчарована.Не рекомендую.
Поїздка закордон - Отзывы о Lex club перевозчик
отзыв
Комментарии к отзыву