Психолого-коррекционный центр Lavender | Киев отзывы клиентов

Психолого-коррекционный центр Lavender | Киев отзывы клиентов
Психолого-коррекционный центр Lavender | Киев
3.0 5
6 отзывов / 106 просмотров
Результаты отзывов

Що ти ховаєш не є таємницею

Гость Гость суббота, 27 июня
Є інформація, про тебе ,Анастасія. То що ти " хабалка"- в праці не тобі відведеної, то це всім вже зрозуміло. Але є інфа, що твій пихарець- цюцюндрик, має гарну освіту інженерії - програмування. То це хлопець на вагу золота. Особливо в Україні. Але працює він нажаль на стороннєго ловця таких спеців. І ти як недалека, та його викриваєш ,... Читать отзыв Є інформація, про тебе ,Анастасія. То що ти " хабалка"- в праці не тобі відведеної, то це всім вже зрозуміло. Але є інфа, що твій пихарець- цюцюндрик, має гарну освіту інженерії - програмування. То це хлопець на вагу золота. Особливо в Україні. Але працює він нажаль на стороннєго ловця таких спеців. І ти як недалека, та його викриваєш , і гордишся що він хакер. Аплодую цієї тупій " психологіні". Це фееричні тупа дура помножена на порядок. І ти не знаєш як свого бойфренда вивезти з України. Ти пройдисвітка в кубі ,що брешеш про свій досвід батькам дітей немаючи ніякого навіть уявлення про це. І ти мрієш щоб змитися з країни , але не знаєш як витягнути свого бойфренда, що повинен тобі давати постійний прибуток, як гаманець. Бо там ти ніщо, і звати тебе ніяк, це не обдаровувати тут кривляючись своїми надспроможностями в іграх з малюками батьків- віслюків . Там треба працювати як шпало- укладчиця. І тобі це страшно, твоїм батькам це страшно- аж до нестерпної усрачки, а твій пихарь, що свою дупу пряче як ховрах від всіх, та грається на інвестиційному ринку, та працює на дуже сумнівну структуру, що наймає як програмістів зі всього світу. І я не впевнених на його патріотичну працю програміста- інженера. Треба пройтись по цьому ховраху, як людині ,що лижи вже надів для ймовірного переходу через Альпи. Треба цього поца поставити до реєстра або своїх, або підленьких... Це Владіслав Чорній. А тобі, кривляка над дітьми- йти і працювати вихователькою в дітсадочку... Якщо це буде навіть в Польщі...

Сама собі радію, самосхвалюю

Гость Гость среда, 24 июня
Відгуки тільки позитивні, і їх десятки. Але якщо уважно придивитися вони йдуть практично всі з її сайта, та інстаграм, і ще трохи з рекламних оголошень. Це вам і відповідь ! Тим паче писані одним мовним стилем. Тобто " Сама на себе дивлюсь, сама цьому радію, сама себе хвалю". Але це самохвальство якоїсь неземного рівня фахівця- студентки по Психо- чи то... Читать отзыв Відгуки тільки позитивні, і їх десятки. Але якщо уважно придивитися вони йдуть практично всі з її сайта, та інстаграм, і ще трохи з рекламних оголошень. Це вам і відповідь ! Тим паче писані одним мовним стилем. Тобто " Сама на себе дивлюсь, сама цьому радію, сама себе хвалю". Але це самохвальство якоїсь неземного рівня фахівця- студентки по Психо- чи то керуванню, чи вдавбуванню в мозок що всі діти без її нестерпної участі мозково- недоразвиті, і потребують як найскорішого її лікарської допомоги . А допомога ця складається лише "АРТ???- якихось лялькових виставах, де вона нестерпна "Психо- турбо- нейро- вихованка".Що правда за 2500грн. за годину. Ту навіть у фахівців цього направлення зі стажем в двадцять років волосся в жилах стає дибки. А який у тебе стаж Чорній А. ? І де ти до цього працювала, де твоє резюме ? Відповіді не буде, бо її взагалі нема. Вона вміє лише хіхікати безостановочно, та кривлятися- це що психолог? Бо вона холерик дуже збуджений, вона швидко псується, розм'якає, та заходить в мізковий тупик ,де вже навіть нічого не хоче вже думати та об'ясняти після гарно поставлених професійних та життєвих запитань. Їй би в балет податися... О там шанувальників було би купа новій виконавиці " лебединого озера". :):):)

Правда як шило у мішку- не сховаєшь

Гость Гость воскресенье, 21 июня
P.S. Як малесеньке уточнення. Вона буде кіпіти від сказаної правди. Та всіх своїх ( чи то пихаря, чи то батьків, родичів, чи то тих же дівчат- наймичок) писати гнівні листи на одну тільки тему- " Обидели мышку- написали в норку". Адміну треба приготуватися, випити чарочку " наливочці" та посилати всі ці гнівні промови, " що ми на вас напишемо у... Читать отзыв P.S. Як малесеньке уточнення. Вона буде кіпіти від сказаної правди. Та всіх своїх ( чи то пихаря, чи то батьків, родичів, чи то тих же дівчат- наймичок) писати гнівні листи на одну тільки тему- " Обидели мышку- написали в норку". Адміну треба приготуватися, випити чарочку " наливочці" та посилати всі ці гнівні промови, " що ми на вас напишемо у "ООН, та раду спільнот по правам людини, ЛГБТ, МАГАТЕ , та особливо у СпортЛото" у відповідне місце нижче за смітник.

Дивиться уважно ,і не попадате на гачок пройдох

Гость Гость воскресенье, 21 июня
Нічого поганого по відношенню до тих дівчат, що " припудренька" найняла немаю. Особливо до логопеда, бо не вона керує, але її витягують на ігру з клієнтами " в довгу". Це не її провина, а наглість обйоб*вати клієнта керівниці Чорній Анастасії. Вона каже з присутньою їй примівітизацією - " Тягни клієнта максимально на кількість оплачуваємих годин- це і твої гроші".Вони теж... Читать отзыв Нічого поганого по відношенню до тих дівчат, що " припудренька" найняла немаю. Особливо до логопеда, бо не вона керує, але її витягують на ігру з клієнтами " в довгу". Це не її провина, а наглість обйоб*вати клієнта керівниці Чорній Анастасії. Вона каже з присутньою їй примівітизацією - " Тягни клієнта максимально на кількість оплачуваємих годин- це і твої гроші".Вони теж хочуть заробити своєю чесною працею. Але працюють як хводи- грубо. Бо всілякі " настінні свідоцтва" вам тут як воскові наклейки у дуже прихованих місцях. Та і ця праця у Черній А. , як над вашою красою- терпіти епіляцію. Ця трошки " на всю голову" зухвала малолітка з якогось певного часу зрозуміла, що цю конторку, а точніше ігральну кімнатку її буде тягомотно вести. І вона пішла надійним провірених шляхом- шукаючи клієнті в мережі на свої відчайдушні кривляння та усмішки, та паралельно шукати вихованочок, мабуть теж з універу, що будуть брати основну працю цих дешевих ігор з дітьми. Бо вона там затухне непочав і працювати, у неї просто немає витримки ,досвіду, та напрацювань з дітьми. Бо вона навіть ще незрозуміла що таке виховувати рідну дитинку, а вже лізе в чужій огород зі своїми безглуздими порадами. Як була кривлякою - студенткою, так і осталася, бо неспроможня розуміти світ дорослих людей. Тому шукає одноразових лохів, які ще з першого погляду, і речення спілкування не скинули локшину з вух. Накупила трохи пластмасових іграшок, акварелі та бульбашкове мило, та грається строго у відведеному часі по оплаті і дуже несоромної. Бо таку оплату, як для рідкого клієнта вона не оправдує зовсім. Сама вже гратися не хоче, неспроможня до витримки. А дівчатам - виховальницям віддає 50 відсотків за працю, якщо не менше. Але головне, що ті дівчата наймаються до неї як на підроботку, як дуже нестабільну, рідкісну працю. І тільки тоді коли їх основне навантаження на їх основній праці має "вікно". Бо ця Чорній Анастасія наймає дівчат без можливості дати їм хоч якісь стабільний доход. І це здебільше на вихідні, де вона піймала в каламутній воді інтернета. Сама незграбна повна, та вже думає що вона цариця " мідної гори", як та що думала що вона головна пасажирка на "Тітанику".
Це " дитятко у віці" що має теж певний рівень свого навантаженного IQ, дуже застряла в підлітковому віці, і якщо ця "жіноча стать ще знайшла якогось "пихаря", то вона розуміє що вона вже успішна " бізнес- леді" з її нестримним рівнем над людьми.

Студентка, що вирішила, що вона надфахівець

Гость Гость воскресенье, 21 июня
Хочу доповнити, як та правдива дійсність до тебе, Чорній Анастасія, як керівниця, не знаю чого: чи то кімнати з іграшками, чи то віслюків- відвідувачей. Анастасія- де твій досвід? Де праця з дітьми? І якщо ти Психо- нейро- чи то продовжувач, чи то імітатор тобі знайомих фізичних вправ , то скажі мені за що ти вказуєшь свій прайс в 2500грн... Читать отзыв Хочу доповнити, як та правдива дійсність до тебе, Чорній Анастасія, як керівниця, не знаю чого: чи то кімнати з іграшками, чи то віслюків- відвідувачей. Анастасія- де твій досвід? Де праця з дітьми? І якщо ти Психо- нейро- чи то продовжувач, чи то імітатор тобі знайомих фізичних вправ , то скажі мені за що ти вказуєшь свій прайс в 2500грн за годину особисто відвідування дитини до тебе. Ти що фахівець п'ятого рівня. Що за цю годину відпрацює по тестовій программі запитань. Наприклад - де різниця між полуницею та суницею, чи черешнею та вішнею, чи батоном, та бутербродом, чи що яскравіше червоне, чи полум'яне. Ти Анастасія Чорній працюєш по підручникам, причому дуже дешевим. А потім хіхікаючи потребуєш за годину цих тестів дитині 70$. Ти що взагалі таке? Мабуть ти в казковій країні "Аліси- задзеркалля", чи просто йобнута зухвала малолітка? Що дроч*лкою працює кривляючись . Почни з простого- докажи своє вміння, та досвід працювати з дітьми. А не якесь нестерпне відвідуваність кімнати іграшок та барв. Тобі кривляка, до вчительки, до вихованки, до психологині дітей як тій тупій колоді, що тре свої щоки перед дзеркальцем- та як та Инна Чурікова ( дуже її поважаю)що доказала що внутрішня краса в десятеро більше за зовнішність. Ти просто кривляка перед дзеркальцем- Анастасія Чорній, що не маєш ні габаритів, ні уявлення габаритів свого місця в цьому світі. І якщо ти просить -65-70$ за конституцію " психіатора" дитини- то це як назвати? Лікуйся, від свого дитячого максималізма , і якщо у тебе є кому це розуміти ( чоловік) , нехай тебе впрягає як ту кобилу до РОЗУМУ !!!

Світ,мій дзеркальце скажи, Я ль на світі всіх умніше...

Гость Гость пятница, 19 июня
Ступінь непрофесійності, та розводняку зрозуміла, коли пішла з дитиною до другого ,бо вже я зрозуміла- професійного логопеда. Одна година праці цього фахівця, а потім через неділю ще так саме. І я не бачила результата, але ця доктор посміхнулася, та заспокоїла мене, що у моєї дитині вже постанова речі гарна, після цього я сама незрозуміла де і як це так швидко... Читать отзыв Ступінь непрофесійності, та розводняку зрозуміла, коли пішла з дитиною до другого ,бо вже я зрозуміла- професійного логопеда. Одна година праці цього фахівця, а потім через неділю ще так саме. І я не бачила результата, але ця доктор посміхнулася, та заспокоїла мене, що у моєї дитині вже постанова речі гарна, після цього я сама незрозуміла де і як це так швидко виправилося. Теж саме стосується про підготовку до школи, але комплексне напрацювання де діти вчаться слухатися, робити що від них в колективній праці потребують, вміння витримувати увагу, зосереджуватися. Бути дисциплінованими.
А тепер подивиться на цю дітячу кімнатку з іграшками, це спотворення уявлення про виховання, та підготовку дітей до подальшого розвитку. Та всі " психологіні"... Таких універ випускає по 200-300 осіб на рік. А тут я бачу що така собі кмітлива пройдоха- Чорній Анастасія тільки і вміє хвастатися якимись папірцями, а не своїм досвідом. Якісь грамоти- що не варті нічого, бо одна фірмочка влаштувала курси для якоїсь особи і видала їй похвалу. Це якесь "Шапіто". Та ця кривляка - Анастасія відразу тиче клієнта в прайс оцінювання гри з дітьми - щоб люди які там бували їй не сильно навантажувати мозок. Це просто кімната для розваги дітей за 800грн за годину. Тобто дуже дорога, якщо порівнювати з чимось таким для розваг. Ніякого окремого спілкування, та систематичної праці над даною дитиною у них нема, бо вони самі розуміють, що батьки дуже швидко зрозуміють що вони попали в ляльковий театр. То ця Чорній перш чим розмовляти, та вислуховувати батьків з їх запитаннями- вона вам показує прайс від 800грн і до 2500грн. за годину. Але не може відповісти за що ці гроші вона хоче отримати. І казати, що у мене "дІплом" нестерпного нейро- чи то хирурга, чи то фізкультурника, де вона сиділа за партою та невідсвічувала. Бо вона тільки може кривлятися, та поглядати на свій годинник. Сама ще лялька, бо немає не розуміння ,ні терпіння по відношенню до дітей. Пішла б вона спочатку до дітсадочка, та відпрацювала там хоч пів - року, щоб зрозуміти як це тяжко. А не вчила б ця малолітка по розуму вихованню дітей. Сама ти хоч впорається з цим. Для тебе година проведенна з дитиною це вже тягар. Бо я бачила як ти дивишся лише на годинник. А у таких пройдисвіток тільки одне на умі, як перекласти свій тягар на другу людину. І якщо у тебе є чоловік- то це терпіло і лох в кубі.
Психолого-коррекционный центр Lavender | Киев
Психолого-коррекционный центр Lavender | Киев
Рейтинг 3 из 5 на основании 6 отзывов
www.psynastasia.com.ua/
Перейти на сайт

Учебные центры
Level Up
Level Up

Рейтинг: 4.5
132 отзыва
Hillel IT School
Hillel IT School

Рейтинг: 4.4
217 отзывов
Компьютерная академия «Шаг»
Компьютерная академия «Шаг»

Рейтинг: 2.4
109 отзывов
FIT LAB
FIT LAB

Рейтинг: 5
92 отзыва
Green Forest
Green Forest

Рейтинг: 4.9
271 отзыв
Учебный центр "ДАНКО"
Учебный центр "ДАНКО"

Рейтинг: 4.9
127 отзывов
Экспертная биржа SIMPLE STUDY
Экспертная биржа SIMPLE STUDY

Рейтинг: 4.5
63 отзыва
Qndriy
Qndriy

Рейтинг: 1.6
7 отзывов
City Business School
City Business School

Рейтинг: 4.7
19 отзывов