Гость Отзыв написан воскресенье, 21 июня4 просмотра
Нічого поганого по відношенню до тих дівчат, що " припудренька" найняла немаю. Особливо до логопеда, бо не вона керує, але її витягують на ігру з клієнтами " в довгу". Це не її провина, а наглість обйоб*вати клієнта керівниці Чорній Анастасії. Вона каже з присутньою їй примівітизацією - " Тягни клієнта максимально на кількість оплачуваємих годин- це і твої гроші".Вони теж хочуть заробити своєю чесною працею. Але працюють як хводи- грубо. Бо всілякі " настінні свідоцтва" вам тут як воскові наклейки у дуже прихованих місцях. Та і ця праця у Черній А. , як над вашою красою- терпіти епіляцію. Ця трошки " на всю голову" зухвала малолітка з якогось певного часу зрозуміла, що цю конторку, а точніше ігральну кімнатку її буде тягомотно вести. І вона пішла надійним провірених шляхом- шукаючи клієнті в мережі на свої відчайдушні кривляння та усмішки, та паралельно шукати вихованочок, мабуть теж з універу, що будуть брати основну працю цих дешевих ігор з дітьми. Бо вона там затухне непочав і працювати, у неї просто немає витримки ,досвіду, та напрацювань з дітьми. Бо вона навіть ще незрозуміла що таке виховувати рідну дитинку, а вже лізе в чужій огород зі своїми безглуздими порадами. Як була кривлякою - студенткою, так і осталася, бо неспроможня розуміти світ дорослих людей. Тому шукає одноразових лохів, які ще з першого погляду, і речення спілкування не скинули локшину з вух. Накупила трохи пластмасових іграшок, акварелі та бульбашкове мило, та грається строго у відведеному часі по оплаті і дуже несоромної. Бо таку оплату, як для рідкого клієнта вона не оправдує зовсім. Сама вже гратися не хоче, неспроможня до витримки. А дівчатам - виховальницям віддає 50 відсотків за працю, якщо не менше. Але головне, що ті дівчата наймаються до неї як на підроботку, як дуже нестабільну, рідкісну працю. І тільки тоді коли їх основне навантаження на їх основній праці має "вікно". Бо ця Чорній Анастасія наймає дівчат без можливості дати їм хоч якісь стабільний доход. І це здебільше на вихідні, де вона піймала в каламутній воді інтернета. Сама незграбна повна, та вже думає що вона цариця " мідної гори", як та що думала що вона головна пасажирка на "Тітанику". Це " дитятко у віці" що має теж певний рівень свого навантаженного IQ, дуже застряла в підлітковому віці, і якщо ця "жіноча стать ще знайшла якогось "пихаря", то вона розуміє що вона вже успішна " бізнес- леді" з її нестримним рівнем над людьми.
Дивиться уважно ,і не попадате на гачок пройдох - Отзывы о Психолого-коррекционный центр Lavender | Киев
Це " дитятко у віці" що має теж певний рівень свого навантаженного IQ, дуже застряла в підлітковому віці, і якщо ця "жіноча стать ще знайшла якогось "пихаря", то вона розуміє що вона вже успішна " бізнес- леді" з її нестримним рівнем над людьми.
отзыв
Комментарии к отзыву