Відгуки тільки позитивні, і їх десятки. Але якщо уважно придивитися вони йдуть практично всі з її сайта, та інстаграм, і ще трохи з рекламних оголошень. Це вам і відповідь ! Тим паче писані одним мовним стилем. Тобто " Сама на себе дивлюсь, сама цьому радію, сама себе хвалю". Але це самохвальство якоїсь неземного рівня фахівця- студентки по Психо- чи то керуванню, чи вдавбуванню в мозок що всі діти без її нестерпної участі мозково- недоразвиті, і потребують як найскорішого її лікарської допомоги . А допомога ця складається лише "АРТ???- якихось лялькових виставах, де вона нестерпна "Психо- турбо- нейро- вихованка".Що правда за 2500грн. за годину. Ту навіть у фахівців цього направлення зі стажем в двадцять років волосся в жилах стає дибки. А який у тебе стаж Чорній А. ? І де ти до цього працювала, де твоє резюме ? Відповіді не буде, бо її взагалі нема. Вона вміє лише хіхікати безостановочно, та кривлятися- це що психолог? Бо вона холерик дуже збуджений, вона швидко псується, розм'якає, та заходить в мізковий тупик ,де вже навіть нічого не хоче вже думати та об'ясняти після гарно поставлених професійних та життєвих запитань. Їй би в балет податися... О там шанувальників було би купа новій виконавиці " лебединого озера". :):):)
Сама собі радію, самосхвалюю - Отзывы о Психолого-коррекционный центр Lavender | Киев
отзыв
Комментарии к отзыву