Антон Гармаш Отзыв написан 11 марта, 2026 год1 просмотр
Взяли Скаут 504 через Гарденшоп з кондиціонер і не прогадав. У липні працювати — одне задоволення, пилу всередині майже нема. Техніка відчувається дорожче, ніж коштує.. Двигун працює як годинник навіть в морози -17 без питань заводився після того як потримаєш свічу накалу. Передачі вмикаються без зусиль, дуже плавний хід. Зимою трохи додали шумки в кабіну і зараз взагалі стало люкс.
магазин і трактор рекомендую - Отзывы об Интернет-магазин Gardenshop
отзыв
Комментарии к отзыву