Робила замовлення вперше у цьому магазині. Замовила шубку. Менеджер Дарина ввічлива, приємна у спілкуванні, відразу надавала відповіді на всі мої питання ( а я ставила їх немало), попередила мене про терміни доставки. Шубку отримала вчасно. Вона неймовірна: легка, м’якенька, гарної якості, з чудовою фурнітурою. Я приємно вражена та задоволена. Дуже дякую дівчатам за їх роботу. Рекомендую .
Замовляла шубку з леопардовим принтом❤️. ДУЖЕ задоволена якістю!!!❤️ Вона неймовірна: мʼякесенька, легенька, приємна на дотик, фурнітура якісна та гарна!! Виглядає дорого - багато!!! Розмір підійшов🙏 Інтернет - магазин дуже класний!!! Рекомендую!!!
Замовляю на сайті вже не перший рік. Задоволена абсолютно всім: гарним та швидким обслуговуванням, якістю речей, зручний сайт. Рекомендую всім, даний продавець ніколи не підводить.
Купую вперше,дуже задоволена ціною та якістю.Костюмчик дуже гарний і зручний.Очікую ще на шубку і курточку.Відправка швидко,не очікувала навіть що настільки.ДЯКУЮ ВЕЛИКЕ,БУДУ ЗАМОВЛЯТИ У ВАС ЩЕ.Гарних продаж та чемних клієнтів ♥️
Замовляла шубку дочці.Продавці ввічливі,відповідають практично відразу,з підбором розміру допомагають.Товар приїхав точно такий,як на відео.Шубка сподобалась.Кілька років тому замовляла костюм,теж все було добре.Дякую
Замовляю другий раз у Дарії, перший раз була шубка, друга вже куртка. Як в першому так і в другому замовленні, все супер. Якість товару дуже гарна, шубку не відрізнити від натуральної, а куртка вже прийшла з натуральним хутром, пошив гарний, на пошті люди питали де купити таку красу. Дякую за товар!
Доброго вечора! Замовляла курточку, повністю оплатила посилку, попередили що треба чекати відправку, менеджер привітний і люб'язний, відповідала на питання досить швидко. Курточка прийшла, чудового качества, матеріал дуже приємний, нитки не стирчать, пошив рівненький. Хочу подякувати що є ваш магазин, процвітання Вам і добрих клієнтів.
Вічливий продавець,на всі мої кучу питань відповідали вічливо,підібрали розмір,попередили що треба очікувати! Куртка просто супер,я дуже задоволена😊🔥дякую!!!
Вперше робила замовлення у цьому магазині. Гарне відношення, доставка трішки більше 3 тижнів, але мене одразу попередили що 14 робочих днів. Допомогли з вибором розміру. Куртка мені сподобалося, легка та тепла. Буду замовляти ще.
Замовляла одяг тут вперше,замовила новорічну футболку з оленем.Дуже вдячна за якісну і гарну річ!!!На моє прохання дуже швидко оформили замовлення і відправили через два дні,так як товар був у наявності.Я дуже задоволена покупкою,бо річ класна! виглядає дорого і варта своєї ціни!Однозначно рекомендую цього продавця!!!
Першу куртку отримала швидко. Куртка гарна та якісна. Другу куртку прийшлося чекати. Були не великі труднощі з отриманням. Дівчата вирішили проблему. Всім задоволена, магазин рекомендую. Дякую.
Зробила близько 5 покупок в цьому інтернет-магазині, і щоразу все гарної якості, правильного розміру. Однозначно повернуся ще не один раз. Мінусів не знайшла.
Куртка за бюджетною ціною виявилась просто бомбезною. Я,навіть,не очікувала таку якісну і добротну річ. Дякую,ще обов'язково замовлю зимову. Рекомендую! Мінусів не знайшла.
Замовила шубку, яка з першого погляду дуже вразила і сподобалась.))Зробила передоплату і чекала майже три неділі, дуже хвилювалась,щоб не обманули) Але всі надії та очікування на приємний та позитивний результат здійснилися.Дякую Дар'ї за позитив від шубки.Дуже якісно зшита, виглядає шикарно не зважаючи що штучна, на ботик дуже приємна та невисома.Просто супер!Ще раз дякую.Алла.
Вітаю. Ну що можу Вам сказати? Я чекала чекала і таки дочекалася. Це, просто неймовірна річ. Ідеально лягла, фасон прекрасний. А якісь хутра то окрема оповідь. Ношу тільки натуральне. Це вперше, за моїх 48 років, штучне хутро такої якості і краси. Дякую Вам безмежно
Замовляла кардиган. Сподобався асортимент ,постійні чесні знижки,якість товару,швидкість відповідей на питання. Дуже якісна річ ,я задоволена на 100%,рекомендую до співпраці !
Замовляла куртку. Продавець дуже швидко реагує на повідомлення, адекватне та ввічливе спілкування. Провела консультацію по кольорам та підібрала розмір. Довелось почекати замовлення, проте не пошкодувала. Куртка дуже гарна, легенька та тепла, якісна тканина красивого кольору. Дуже задоволена товаром та обслуговуванням. Всім рекомендую.
Замовила дві куртки, якістю дуже задоволена, сіли наче по мені шиті, буду носити з задоволенням, хочу замовити ще одну в іншому кольорі, бо вони нереально круті
Чудова якість
Леопардова шубка
Інтернет - магазин дуже класний!!! Рекомендую!!!
Швидка доставка, хороша якість
Костюм❤️❤️❤️❤️❤️
Дуже гарний магазин одягу
Гарне обслуговування
Курточка та шуба
Рекомендую магазин!
Швидка відправка і чудовий товар, взяла пуховик з наявності, задоволена)
ВІДГУК / КУРТКА
Рекомендую
Качество хорошее, быстрая отправка. 👍
Последний раз заказывала шубку. Она просто шикарная! Очень довольная !
Чудово. Буду купляти ще.
Чудова курточка
Куртка Блестяшка
Моє перше замовлення. Куртка.
Вперше робила замовлення у цьому магазині. Гарне відношення, доставка трішки більше 3 тижнів, але мене одразу попередили що 14 робочих днів. Допомогли з вибором розміру. Куртка мені сподобалося, легка та тепла. Буду замовляти ще.
Новорічна футболка з оленям
Неймовірний Костюм!
Куртка демісезонна
Зимова куртка
Розмір дівчатка допомогли підібрати)
Обовʼязково повернусь ще за покупками😊
Спокійне і ввічливе обслуговування
Мінусів не знайшла.
Вдячність за куртку
Мінусів не знайшла.
Вдячність за шубку
Але всі надії та очікування на приємний та позитивний результат здійснилися.Дякую Дар'ї за позитив від шубки.Дуже якісно зшита, виглядає шикарно не зважаючи що штучна, на ботик дуже приємна та невисома.Просто супер!Ще раз дякую.Алла.
Перше замовлення
Куртка з натур хутром
Шукати з штучного хутра з капішоном
Куртка з хутром, неймовірно гарна
Чудовий магазин
Рекомендую.
Куртки дуже класні
Дякую дівчатка!!!
Ммммм яка вона тепленька
Качество ідеально
Дівчатка Ви молодці 😘, 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 щ
Я кайфую!!!