Інвестую вже більше півроку, почалось все з того, що я шукала спосіб зберегти заощадження від інфляції. В першу чергу зацікавилась дохідністю до 25,6% річних із щомісячними виплатами на картку. Перші місяці співпраці показали себе добре, виплати приходять стабільно, податкові питання компанія бере на себе. За час інвестування бачу передбачуваний результат, тому буду далі продовжувати співпрацю.
Мій досвід - Відгуки про ТОВ "ГЕЛЕКСІ ФІНАНС"
відгук
Коментарі до відгуку