Кристина Отзыв написан 9 февраля, 2026 год5 просмотров
Інвестую вже більше півроку, почалось все з того, що я шукала спосіб зберегти заощадження від інфляції. В першу чергу зацікавилась дохідністю до 25,6% річних із щомісячними виплатами на картку. Перші місяці співпраці показали себе добре, виплати приходять стабільно, податкові питання компанія бере на себе. За час інвестування бачу передбачуваний результат, тому буду далі продовжувати співпрацю.
Мій досвід - Отзывы об ООО "ГЕЛЕКСИ ФИНАНС"
отзыв
Комментарии к отзыву