Сьогодні я купила ковбасний сир за адресою м Київ,вулиця Соборності 5д,він виявився не дуже свіжим . Я не полінувалася і пішла його віднести ,мені не потрібно було повернення грошей ,чеку у мене не було і я не вимагала повернути кошти ,я просто хотіла зрозуміти ,навіщо продають товари ,яких срок підходить на списання . Коли я прийшла і віддала у пакеті сир ,прадавчиня відкрила його і сказала : так він же нормальний ,ну подумаєш засохло в кінці ,це ж нормально ,так має бути .Коли я запитала : чи взяла б вона собі таке додому ,вона промовчала . Сир не був свіжий ,і я впевнена ,що лежав він у магазині не день і не два .Тиждень ,а то й більше ! Питання до керівництва : чому товари з підходящими строками не у цінуються ,не списуються з магазину . Можливо є категорія людей ,яка купуює товари по уцінці! Я прийшла ,купую свіжий товар ,мені не подобається їсти засохший сир ! Залишила його у магазині! Також не зрозуміла реакцію продавця! Замість вибачення,що продає майже зіпсований товар людям сказала «Що ви хочете від мене». Вибачте ,а від кого щось я маю хотіти ?Можливо провина тут моя ,що купила у вас сир не зовсім свіжий ?!
Не свіжий товар - Відгуки про Салтівський м'ясокомбінат
Я не полінувалася і пішла його віднести ,мені не потрібно було повернення грошей ,чеку у мене не було і я не вимагала повернути кошти ,я просто хотіла зрозуміти ,навіщо продають товари ,яких срок підходить на списання .
Коли я прийшла і віддала у пакеті сир ,прадавчиня відкрила його і сказала : так він же нормальний ,ну подумаєш засохло в кінці ,це ж нормально ,так має бути .Коли я запитала : чи взяла б вона собі таке додому ,вона промовчала .
Сир не був свіжий ,і я впевнена ,що лежав він у магазині не день і не два .Тиждень ,а то й більше !
Питання до керівництва : чому товари з підходящими строками не у цінуються ,не списуються з магазину .
Можливо є категорія людей ,яка купуює товари по уцінці!
Я прийшла ,купую свіжий товар ,мені не подобається їсти засохший сир !
Залишила його у магазині!
Також не зрозуміла реакцію продавця!
Замість вибачення,що продає майже зіпсований товар людям сказала «Що ви хочете від мене».
Вибачте ,а від кого щось я маю хотіти ?Можливо провина тут моя ,що купила у вас сир не зовсім свіжий ?!
відгук
Коментарі до відгуку