Рошен відгуки клієнтів / страница 2

Рошен відгуки клієнтів
Рошен
1.6 5
538 відгуків / 152651 перегляд
Важливо! З метою актуальності, рейтинг і результати відгуків, які відображаються на графіку, обчислюються на підставі 100 останніх відгуків
Відгуки з позначкою "Проблема вирішена" не враховуються

Проівтролі з кокосовим кремом

Oksana Oksana 20 вересня, 2024 год
Рік тому смакувала профітролями з кокосовим кремом. Дуже сподобався і смак, і ніжне пухке тісто.
Купили вчора - не тісто а підошва. Крем +-..але загальне- більше не куплю. Не смачно... Взагалі вся продукція з часом перестає смакувати. Навіщо псувати те, що було смачне?...
Переваги:
  1. Свіже...хоч так)
Недоліки:
  1. Це не профитроль. Рецептура порушена. Це кирзове тісто. Підошва. Не вартує цих коштів. Більше не куплю..

Металева канцелярська кнопка в "Пташиному молоці"

Арсенія Арсенія 13 серпня, 2024 год
Придбала торт "Пташине молоко" 09.08.2024 в магазині "Рошен" в Ірпіні. В торті була металева канцелярська кнопка!!! Навіть боюся думати що було б, якби я її проковтнула! Ганьба!!!! Колись продукція Рошен була найкраща. Тепер несмачна, хімічна на смак ще й з КНОПКАМИ!

Торт Грильяжный

Дуня Пунка Дуня Пунка 1 серпня, 2024 год
Сначала они испортили Киевский торт. Перешла на Грильяжный. Но и этот с каждым разом все хуже и хуже. Вообще не понятно, что это, тягучее месиво какое-то, а цены все растут, хотя и за даром такое не надо. Больше точно покупать не буду. Жаль. Это были самые любимые торты раньше. Стыдно должно быть изготовителя.

Конфеты фигурки от тм «Roshen »

Алина Алина 16 травня, 2024 год
Очень вкусные конфеты-фигурки от Рошен.Полностью наполненны внутри,не искаженные зверюшки.По вкусу очень достойные.Из минусов не указан состав конфет на этикетке.Советую попррбовать сразу и МНОГО😁
Переваги:
  1. Вкусный шоколад
  2. Не искаженные фигурки
  3. Хороший вес каждой конфеты
Недоліки:
  1. Не указан состав и вес конфеты-

Конфеты Сливки ленивки от Рошен

Алина Алина 16 травня, 2024 год
Хорошие конфеты от Рошен.Качество и вкус положительные,единственное не поняли почему единоразово изменили размер конфет.Вес на обвертках не указан,состав конфет тоже.
Переваги:
  1. Вкус
  2. Хорошая упаковка
Недоліки:
  1. Единоразово измененная форма конфет
  2. Не указан состав

Жахлива якість цукерок

Inna Inna 8 квітня, 2024 год
Ми вражені, як спотворилися цукерки рошен, усі без вийнятку , червоний мак - то є шось незрозуміле, від знайомого смаку нічого не залишолось, якись жмих в шоколаді, а монблан повністю пластиліновий - не тане взагалі , жахливий смак, це якась жирна замазка за шалені гроші. Як не соромно таке виготовляти! Більше Рошен не купуємо!

Відношення

Yura Krivsha Yura Krivsha 23 березня, 2024 год
Доброго дня. Дуже не рекомендую роботу в даній компанії. В мене трапилась неприємність, під час роботи поламав руку. Перечипився через поріг буди і впав на асфальт. Мені зробили операцію на лікті. Виробничу травму не оформляв, проте домовився з керівництвом, про фінансову допомогу. Допомогли без бажання, порахувавши 6 днів робочих березня. Лікарняних ще не було, але повідомили мене, що оплатять після... Читати відгук Доброго дня. Дуже не рекомендую роботу в даній компанії. В мене трапилась неприємність, під час роботи поламав руку. Перечипився через поріг буди і впав на асфальт. Мені зробили операцію на лікті. Виробничу травму не оформляв, проте домовився з керівництвом, про фінансову допомогу. Допомогли без бажання, порахувавши 6 днів робочих березня. Лікарняних ще не було, але повідомили мене, що оплатять після закриття лікарняного. Дуже сумніваюсь!!!
P.S : керівник ( думаю фінансовий директор) по телефону сказав логісту:
- ми що, маємо біля нього танцювати і скакати?
Операцію оплатив, а лікування нікого не цікавить!!!!
Тому категорично не раджу роботу в цій компанії. Це найгірше місце моєї роботи.

Чому не пускають з тваринами на руках?

Nastya Nazaruk Nastya Nazaruk 31 грудня, 2023 год
Не пустили з малою собакою на руках.В атб,сільпо,велмарт і інших магазинах нас пускали.Навіть в кафе теж пускали!А в магазині рошен ненависть до тварин,та не обґрунтовані причини !!!

Просто враньё

Мари Мари 9 грудня, 2023 год
Не идите в этот Рошен , я думала там всё красиво и отличные условия, хорошая зарплата , один день прошла стажировку и мне сообщают ,что график работы с 7 утра первый месяц по 9 часов , ( говорили первый месяц по 8 часов ), второй месяц 3/3 по 12 часов , а оказывается с 7.00 -21-30 часов !!! Плюс... Читати відгук Не идите в этот Рошен , я думала там всё красиво и отличные условия, хорошая зарплата , один день прошла стажировку и мне сообщают ,что график работы с 7 утра первый месяц по 9 часов , ( говорили первый месяц по 8 часов ), второй месяц 3/3 по 12 часов , а оказывается с 7.00 -21-30 часов !!! Плюс обед не оплачивается в час работы. Плюс приходить с 7 утра вытирать пыль в магазине с полок + расставлять коробки и этот час не оплачивается, притом в подсобке одно место сидячее на всех работников, это зверские условия и сплошной обман !!! Попробовала один день, зато поняла ,что не хочу в это рабство идти ! Будьте осторожны с ними ! И не факт ,что они платят такую зарплату,как пишут 27000....
Переваги:
  1. Никаких
Недоліки:
  1. Обман ,обман и ещё раз обман !

Обман покупців при інтернет-замовленні в магазині Рошен

Алёна Алёна 5 грудня, 2023 год
27.11.2023 р. я зробила інтернет замовлення на сайті компанії Рошен, з видачею замовлення 28.11.2023 р. з 12 до 14 години, замовляла дитячі новорічні подарунки. 28.11.2023 р мене набрала керуюча магазином за адресою м. Дніпро, пр. Яворницького 65 і повідомила, що замовленного товару нема в такій кількості на магазині і що моє замовлення буде зібрано тільки 30.11.2023 р., я погодилась. 30.11.2023... Читати відгук 27.11.2023 р. я зробила інтернет замовлення на сайті компанії Рошен, з видачею замовлення 28.11.2023 р. з 12 до 14 години, замовляла дитячі новорічні подарунки. 28.11.2023 р мене набрала керуюча магазином за адресою м. Дніпро, пр. Яворницького 65 і повідомила, що замовленного товару нема в такій кількості на магазині і що моє замовлення буде зібрано тільки 30.11.2023 р., я погодилась. 30.11.2023 р. мені прийшло повідомлення, що мій заказ зібрано і я поїхала до магазина аби його забрати. Співробітниці магазину винесли мені 9 коробок з подарунками, я запитала де документи про оплату товарів і мені відповіли, що в одній з 9 коробок і якщо вони мені потрібені, то треба вскривати всі коробки і шукати. Так як в магазині було дуже багато людей, це було незручно і я вирішила вже потім пошукати документи. Коли я почала шукати документи про оплату, це виявився звичайний фіскальний чек з каси, мені прийшлось 2 раза передивитись всі 9 коробок щоб його знайти, хоча цей чек співробітники повинні були мені віддати особисто Рошен - Обман покупців при інтернет-замовленні в магазині Рошен Рошен - Обман покупців при інтернет-замовленні в магазині Рошен в руки. Коли я шукала чек, то виявилось що декілька подарунків пошкоджено, я звернулась у службу підтримки Рошен і вони мені повідомили, що провели службове розслідування і на момент пакування подарунків вони були всі цілі і це я як шукала чек їх сама пошкодила. Хоча подарунки були складені насипом і ті що пошкодженні були знизу. З 62 замовлених подарунків, 10 було пошкоджено. Такий "гарний" подарунок зробили співробітники магазину Рошен дітям на день Св. Миколая!
Переваги:
  1. гарна якість продукції
Недоліки:
  1. обман покупців

черв'яки в батончиках рошен

Марина Марина 29 листопада, 2023 год
Тут просто без слів, перегляньте фото. Купила дитині батончик у магазині і тут таке.

Шок!!!!ужас!!!

Лена Рыжая Лена Рыжая 21 вересня, 2023 год
Я все время склонялась к покупке продукции Рошен. И этот ужас, что я увидела, поверг меня в ступор. Всего месяц назад я купила цукаты в шоколаде. И осталось немного, вспомнила, решила кофейку выпить.и что я увидела? Ужас не атом, что увидела, а атом, что и раньше, покупая их, значит я ела уже личинки в зародыше. То есть, продукт не ... Читати відгук Я все время склонялась к покупке продукции Рошен. И этот ужас, что я увидела, поверг меня в ступор. Всего месяц назад я купила цукаты в шоколаде. И осталось немного, вспомнила, решила кофейку выпить.и что я увидела? Ужас не атом, что увидела, а атом, что и раньше, покупая их, значит я ела уже личинки в зародыше. То есть, продукт не Рошен - Шок!!!!ужас!!!
обеззаражен!.
Переваги:
  1. Вкусно
Недоліки:
  1. Все остальное

Обслуговування

Tata Tata 23 серпня, 2023 год
Київ. Севастопольська площа. Магазин Рошен. Обслуговує все гірше і гірше. Повне ігнорування відвідувачів. Сьогодні 30 хвилин намагалась попросити допомоги у продавця. Дивиться на мене і не бачить. Сором.

Київський торт і Золотий ключик

Останній раз їла ці торти три роки тому, коли вони були ще можна сказати їстівні. Я три роки працювала в Польщі. Зараз приїхала додому в Україну, зайшла в продуктовий магазин, побачила Київський торт рошен і так захотілося, аж слина покотилася, купила маленький, прийшла до мене подруга, вирішили покуштувати з чаєм тортика. Боже, це якась фігня, про фундук який замінили арахісом,... Читати відгук Останній раз їла ці торти три роки тому, коли вони були ще можна сказати їстівні. Я три роки працювала в Польщі. Зараз приїхала додому в Україну, зайшла в продуктовий магазин, побачила Київський торт рошен і так захотілося, аж слина покотилася, купила маленький, прийшла до мене подруга, вирішили покуштувати з чаєм тортика. Боже, це якась фігня, про фундук який замінили арахісом, а пишуть, що з фундуком я взагалі мовчу, без смачний пересолоджений з пальмовим маслом, такої гидоти я ніколи не їла. Пройшов місяць і знову я в тому ж магазині, і ч..т мене підбурив купить тортик золотий ключик, то був останній торт від фірми Рошен, який я ще не дай Боже коли небудь куплю. По даті він свіжий, привезений сьогодні, але ж коржі старі і сухі, нічим не просочений, крем теж старим віддає, відкусила кусочок і аж ригати захотілося. Бідний порошенко як не став вдруге президентом, так став нас труїти своїми кондитерськими виробами. Сумно і неприємно, фууу...

Волосся в торті!

Svitlana Svitlana 25 березня, 2023 год
Волосся в торті рошен!
Які тут можуть бути слова!
Це просто огидно! Ось це і є обличчя компанії та відношення до людей!
Фу! Огидно!

Обслуживание никакое

М.Лесная 19.03
Отказывались взвешивать конфеты,сказали что у них самообслуживание.
Сколько раз заходили и брали продукцию то такого не было.
Товар испаганился,сервиса нет
Переваги:
  1. Не нахожу
Недоліки:
  1. Испортилась продукция

Рецепти перероблені в бік здешевлення інгрєдіентів - не їстівне

Гість Гість 7 березня, 2023 год
Немає нічого спільного з колишніми виробами київської фабрики. Суцільна хімія. Печиво з пальмовою олієї просякнуте жиром, з шоколаду просту глазур не можна зробити - не тане у молоці, торти жирні і несмачні.
Могли б робити якісь вироби для діабетиків, але власник-діабетик сказав, що НЕ вигідно. Краще трішки домашього зробити з якісних продуктів,ніж отруюватись такими виробами.
Переваги:
  1. Давненько були смачні вироби
Недоліки:
  1. Суцільна хімія
  2. Переробка непроданих товарів?

Доброго дня

Гость Гость 28 лютого, 2023 год
Чоловік простажувався тиждень у Коломиї. З понеділка мали їхати у Франківськ щоб його одобрили на роботу. З попереднйої роботи звільнився щоб знайти щось краще і з більшою зарплатнею. Тому що так як я вагітна гроші нам зараз потрібні. Чоловіка мого на роботу так і не взяли, навіть сказали не їхати у Івано- франківськ. Нічого не пояснивши йому просто сказали... Читати відгук Чоловік простажувався тиждень у Коломиї. З понеділка мали їхати у Франківськ щоб його одобрили на роботу. З попереднйої роботи звільнився щоб знайти щось краще і з більшою зарплатнею. Тому що так як я вагітна гроші нам зараз потрібні. Чоловіка мого на роботу так і не взяли, навіть сказали не їхати у Івано- франківськ. Нічого не пояснивши йому просто сказали зачекати. Так він тиждень був дома і без ніяких пояснень чекав коли йому подзвонять. Обява на сайті ворк і інших схожих сайтах поновлюють. Потім я написала Оксані в Івано-Франківськ ніби чому так? Для чого чекати? На що нам після тижня очікування відповіли що мій чоловік не достатньо комунікабельний. Отож,в мене питання, для чого казати одне, а потім робити по іншому? І хто ще у цій ситуації не комунікабельний? Я дуже розчарована у цій фірмі. Нікому не рекомендую навіть пробуватись на роботу тому що шанси дійсно потрапити на неї мінімальні. Тільки марно потратите час. Чесно кажучи після цієї ситуації навіть продукцію в магазинах цього виробництва не маю бажання купляти. Дякую)))

Неділя, 26 лютого, Мені на вулиці Валова, 4, Львів, Львівська область,

Одінок Одінок 26 лютого, 2023 год
Неділя, 26 лютого, Мені на вулиці Валова, 4, Львів, Львівська область, 79000 хамили. Дівчина що роздає брауні, еклери та інше готове і запаковує. десь між першою та другою годиною. Причому я таке помічаю вже невперше. Минулого разу нахамила покупцю. А сьогодні мені. Чіпляється банальних речей. Що ти то їй не повідомив то то не сказав. Не. Привітно і похамськи. Я... Читати відгук Неділя, 26 лютого, Мені на вулиці Валова, 4, Львів, Львівська область, 79000 хамили. Дівчина що роздає брауні, еклери та інше готове і запаковує. десь між першою та другою годиною. Причому я таке помічаю вже невперше. Минулого разу нахамила покупцю. А сьогодні мені. Чіпляється банальних речей. Що ти то їй не повідомив то то не сказав. Не. Привітно і похамськи. Я це помітив перед покупцем і дуже засмутився. Це помітили інші дівчата і підійшли до цієї продавщиці. І вона дуже покликала охоронця. І почала д8о мене чіплятися. Я їй сказав що так не можна і пішов. Таке враження ніби шукають причину аби охоронець тебе викинув з магазину. Провокують неприємні обставити. І це роблять якщо ти один. До сімей не чіпляються. Зробіть перевірку.

Шоколадные грибы

Гость Гость 19 лютого, 2023 год
Купил грибы шоколадные.На вид красиво на вкус нет.Зачем делать продукт который скоро исчезнет.Новое не значит лучше.

Ужасные сладости от рошен

Капитолина Капитолина 13 лютого, 2023 год

Цена баснословная за пачку. А внутри непонять что и странный вес. Позорище!!!

Волосся в торті Київський

И.Т. И.Т. 12 лютого, 2023 год
Купували торт Київський 11.02.2023 в фірмовому магазині м. Бровари. Знайшли в торті ВОЛОСИНУ. Ніякої гігієни виробництва!!!

Торт *Наполеон класичний*

Олег Олег 11 лютого, 2023 год
10 02.2023 купив торт *Наполеон класичний* умагазинi на вул. Малишка /Киiв, Дарниця/. Не ДУМАВ, що за такi кошти можна отримати ТIЛЬКИ коржi - крем з'iла якась сви@я.... Як це розумiти? На крем - ТIЛЬКИ слабкий натяк! Це ПОЗОР! МАБУДЬ 130грн за 500грам вам вже занадто мало? Зпаскудили вечiр!
Переваги:
  1. Немае, нажаль
Недоліки:
  1. Повальнi мiнуси

Организация продаж

Гость Гость 8 лютого, 2023 год
Магазин на Академгородке.Взял конфеты в бумажный пакет.Охрана и продавец отняли пакет и пересыпали в биопакет.Больше в Рошен ходить не буду.

собеседование

Гость Гость 19 січня, 2023 год
Проходила собеседование на должность менеджера по персонала, Светлана и еще какая-то девушка. Впечатления от собеседования просто ужасные! кроме вопросов о моей личной жизни и почему у меня нет детей и что может я вообще их ненавижу больше не было! девочки,то что вы хотите замуж или боитесь что придёт конкурентка и вы не сможете быть уже любовницами,не дает Вам право... Читати відгук Проходила собеседование на должность менеджера по персонала, Светлана и еще какая-то девушка. Впечатления от собеседования просто ужасные! кроме вопросов о моей личной жизни и почему у меня нет детей и что может я вообще их ненавижу больше не было! девочки,то что вы хотите замуж или боитесь что придёт конкурентка и вы не сможете быть уже любовницами,не дает Вам право вести себя так на собеседование. хватить оценивать человека,что он слишком хорошо одет или слишком плохо! лучше развивайтесь личностно. сходите на курсы и научитесь проводить профессионально собеседование, так как сама работаю в этой сфере и стыдно за таких как Вы. То что Вас устроили туда по знакомству не дает Вам право так высокомерно общаться с кандидатами.

Торт РОШЕН

Марко Марко 18 січня, 2023 год
продукция рошен лучшее средство от тараканов. Рекомендую. А торт рошен - самое самое эффективное и надежное средство для уничтожения тараканов и других насекомых
1 згоден

Щодо новинки, торту ,,Моцарт"

Гость Гость 15 січня, 2023 год
Щодо новинки , торту ,,Моцарт". У нас так багато своїх всесвітньо відомих композиторів!. А якби в часі війни випустити торт ,,Леонтович", ,,Скорик", ,,Майборода" ?!
І нехай десь у Європі купують такий ,,бренд"

Склад суцільна отрута

Гость Гость 3 січня, 2023 год
Читаю склад тортів та цукерок і це не можливо їсти...Всюди присутня Гідрогенізована пальмова олія,це найгірше,що може бути в солодощах,склад просто жахливий.І смак та якість дуже споганились.Це бридота.Проте ціни піднялись значно на продукцію.
Також,в той час,коли всі боряться з пластиком Рошен вирішує пакувати торти в блістерну упаковку замість паперу.Геніально і,головне,як красиво...

Торт Рошен Киевский

Гость Гость 2 січня, 2023 год
Купила торт Киевский в фирменном магазине ROSHEN на Новый год ! Очень разочарована((( Технология торта наверное изменена? Фундук попался пару раз в в основном был арахис 🥜 Цена растёт а качество падает.Больше покупать не буду (((
Рошен
Міжнародна кондитерська корпорація Рошен є одним з найбільших європейських виробників кондитерських виробів.
Під власним «солодким знаком якості» ROSHEN виготовляє до 200 видів високоякісних кондитерських виробів (шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети та торти). Загальний обсяг виробництва продукції сягає 410 000 тонн на рік.
До складу Корпорації... детальніше

Рейтинг 1.6 з 5 на підставі 538 відгуків
Харчова промисловість
КиевХлеб
КиевХлеб

Рейтинг: 1.4
54 відгука
​ООО «Киевский Мясокомбинат»
​ООО «Киевский Мясокомбинат»

Рейтинг: 1.4
42 відгука
Компания «Рудь»
Компания «Рудь»

Рейтинг: 2.2
86 відгуків
Fozzy Group
Fozzy Group

Рейтинг: 1.8
364 відгука
ООО Агросельпром
ООО Агросельпром

Рейтинг: 2.8
74 відгука
Глобино
Глобино

Рейтинг: 1.2
222 відгука
Мясная лавка, ТМ
Мясная лавка, ТМ

Рейтинг: 1.7
40 відгуків
Яготинский маслозавод
Яготинский маслозавод

Рейтинг: 1.9
130 відгуків
Три пирога
Три пирога

Рейтинг: 4.5
48 відгуків
ТМ Гама
ТМ Гама

Рейтинг: 1
1 відгук